לילה חמישי קרטוני טוב

limors2

Active member
לילה חמישי קרטוני טוב../images/Emo70.gif../images/Emo29.gif

איך עבר הסדר? מתי סיימתם? והאם גם אתם התעלמתם מהגשם הקליל ועשיתם על האש היום בצהריים?
אנחנו סיימנו את הסדר ב23:30 בערך ועשיתי את הטעות החצי קבועה של לשתות כוס ראשונה יין, אז ביליתי את כולו עם ראש מסוחרר ועייפות איומה
אבל היה נחמד, הרבה יותר ממה שציפיתי!

dcohn

New member
בוקר טוב:]

ראיתם איך שאני שולטת במוזיקה הגלגלצית? עניתי על שתי שאלות
הסדר עבר נחמד מאוד ולא עשינו על האש, נפגשנו עם משפחה לאכול את מה שנשאר (נשאר כל כך הרבהההה)

abastor

New member
בוקר טוב! ../images/Emo42.gif

היה סדר מוזר - בנדוד שלי חזר מסין יחד עם חברתו הסינית והביא עוד שלושה חברים סיניים לסדר (מבחינים כאן במוטיב חוזר?). החברה שלו שרה את מה נשתנה והסיניים עשו את העניין של ארבעת הבנים. הייתי נהנה מזה יותר אם לא הייתי בשולחן המנודים (איפה שנמצאות הדודות שאף אחד לא אוהב). אבא רץ על הסדר עד לשולחן עורך וכמובן שלא המשכנו את ההגדה יותר מזה. לא היתי רעב בכלל כי תפסתי איזו מחלה
. גם היום עשינו "ארוחת שאריות" אצל סבתא שלי ולא ממש אכלתי
. סך הכל חג חביב, אבל היה נחמד יותר אם לא הייתי חולה

abastor

New member
Aye aye captain!

תכל'ס קרוב לוודאי שעד יום ראשון אני בכלל לא אזכור שהייתי חולה (למרות שאני מרגיש זוועה עכשיו
)

ady18

Well-known member
אממ

אצלנו היה קצר מהרגיל התאומים(שנה וחצי)לא ממש אפשרו לקיים את הסדר לא ממש נלחמנו וסיימנו תוך זמן קצר ביותר וגם רצו לראות כדורגל אז די כוונו לקרוא ולאכול כדי לראות את המשחק חח והמון אוכל כמו תמיד חח וסיימנו רגיל ב23:00 ככה היה נחמד בעיקר מצחיק היום לא עשינו על האש אצלנו זה בשבת... היום עוד ארוחה רגילה מחר נעשה טיול קצת בתל אביב וקניות לעל האש:)

בוקר../images/Emo42.gif../images/Emo103.gif

היה סדר ממש נחמד! סיימנו בתשע וחצי
והיה טונההההה אוכל! היום אכלנו את כל השאריות מאתמול. התגעגעתי לתירוש
חג שמח!

למעלה