לייני מרואיינת בחדשות הבידור לגביי פנאי פלוס

חני156

New member
לייני מרואיינת בחדשות הבידור לגביי פנאי פלוס

http://www.dailymotion.com/video/xf6dja_yyyyy-yyyyyyyy-yyyy-yy-yyyy-yyyy_people אייך לאון מפרגן לה.. "לא ימצאו אחת כזו לאח הבא"

גייל 7

New member
תודה חני ../images/Emo140.gif

אוכל לצפות שוב ... ושוב ... ראית את אלירז הנשמה ??

חני156

New member
היי גליוש ../images/Emo13.gif

ראיתי רק את הקטע הזה מהקומונה.. אני מחכה שיעלו לאתר של חדשות הבידור את הקטע עם אלירז או אראה בVOD מה היה עם אלירז? ספרי לי... בינתיים.

זהר77

New member
חיפושיתי רוצי לקרוא את הכתבה מ-YNET ששם בן

כאן למטה בהמשך לשירשור. אני עדיין כולי צמרמורות מהתרגשות מהילדה הזו

חני156

New member
היי מאמוששששששששש

ארז טל אמר עכשיו בתוכנית הבוקר עוד חודש בערך יתחיל האח

הפעם אני מתכוונת להכניס את ההליכון

הבייתה או להוציא טלויזיה החוצה !! יששש איזה כייף מעניין מה יהיה

זהר77

New member
בתוש, צ'מעי משהו. בואי נעשה איזה נדר, שבועה

משהו (שבטח לא נעמוד בו...) - שלא ניקח יותר ללב שום עניין באח הגדול הקרב ובא. לא שיהיה עוד אחד כמו אלירז, כן? לא מזה אני חוששת. אני חוששת מהעצבים שיבואו בגלל העריכות המגמתיות והשקריות של קופרמן את קשת. לסמס ברור שלא אסמס יותר. גם אלוהים לא יוכל לכפות עלי את זה. הרי למדנו איזה שקר רואים הצופים בערוץ 22 לעומת המציאות הנגלית בערוץ 20 .

רגע זהר חחחח אבל אני כבר מעורבת רגשית חחחחח

איך אני אשבע לך על דבר כזה? חחחחחחחחחח גם בעניין האסמסים אני לא יכולה להבטיח לך חחחח אני מכורה קשות ועוד לא התחילה התוכנית...אבל.. אוליי עם ליהוק גרוע אוליי באמת אני אצליח להתאפק .. בכל מקרה תזכירי לי בעונה עצמה חחחחחחחחחח ( אוליי אני אזכיר לך
)

זהר77

New member
בתוש, ידעתי שאי אפשר לסמוך עלייך ../images/Emo88.gif

משענת קנה רצוץ... את גרועה כמעט כמוני

זהר77

New member
נציע לקופרמן שהטראשית תלך שוב לאח הגדול

וסמרטוטומי ישרך אחריה. זו האפשרות היחידה שיהיה לה עיסוק כלשהו, עבד מטומטם ונרצע, ועוד מול מצלמות שהיא לא יכולה בלעדיהן - ולנו זו תהיה גמילה סופית מתכנית האח.

מיק101

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif

תודה חני כל הכתבה באמת אין עליה ולאון כמובן צודק

מיק101

New member
../images/Emo70.gifעידנוש, נא למחוק את הקללות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מיק101

New member
../images/Emo124.gifבת מאמינה, צהרים טובים../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה