ליין חדש " אמא טבע"

ליין חדש " אמא טבע"

אני יודעת שעוד לא יבש הדיו משירשור הקודם אבל פשוט חייבת לעלות עבודות חדשות. הן נעשו אתמול בלילה והן נקראות "אמא טבע" הרעיון להשתמש בגוונים של פימו על טהרת גווני האדמה, שיש, מים, צמחים, וכדומה. השילוב יהיה לרוב בחרוזי עץ ומעט זכוכית. השימוש בחוטים יהיה גם הוא על טהרת חומרים מהטבע, שימוש בעורות, זמש, וחוטי כותנה. הפימו עובד גם כן באבקות וחומרים טבעיים: תבלינים, גרעינים גרוסים ועוד. אני כולי בהתלהבות, מקווה גם להדביק אתכם. הא, כמעט שכחתי, בליין זה הפימו ישמור ברוב המקרים על מראה מאט, ללא גימור לכה.

זהו להפעם

מבטיחה לתת קצת מנוחה (בעצם כשזה מגיע לפימו, קשה לי להבטיח) שבת שלום לכולם

עבודות יפות מאד ../images/Emo9.gif כל כך מזכיר עבו

עבודה שהועלתה לפני כמה זמן,סליחה,לא זוכרת ת'שם, ממש על אותו כיוון

irno01

New member
מקסים וגם מעניין, והרעיון מרתק

כי האמת, קצת התעייפה לנו העין מכל המילפיורי מדהים ככל שיהיה. אחלה, אהבתי. עירית

מאד יפות.בהחלט לטעמי.מצרפת לך

דוגמא לשרשרת שהעליתי לא מזמן על אותו עיקרון ....עם קצת דוגמא

משגע!! שיהיה בהצלחה!!!

אולי אפילו אני אדבק

timatibo

New member
פייר, לא יודעת איך לאכול את זה...

מצד אחד הצבעים יפים, השילוב טוב, העבודה נקיה והעיתוי לקו כזה נכון (סתיו)-מצד שני מה שיפה בעיניי בפימו זה שיש את האפשרויות האינסופיות של צורות וצבעים, דוגמאות ושילובים-שנראה לי שכאן לא באים לידי בטוי כל כך (טוב, בסט השני והשלישי קצת יש), אבל אולי אני סתם מקובעת על מה שנפוץ. לא יודעת, אולי בגלל שאני יודעת שאת יודעת לעשות דוגמאות יפות (שאני מן הסתם לא יכולה ....עדיין....) בכל מקרה, סך הכל זה יפה ואני בטוחה שלא ישארו לך כאלה....

אני חושבת שקצת עייפתי מילפיורי

כמובן שיש לי עוד מלאן ללמוד בתחום המילפיורי. אבל פתאום בא לי משהו פשוט, נקי, וגליתי דווקא עכשיו, אחרי הרבה זמן בהתעסקות עם החומר את היופי שלו דווקא בפשטות. חרוזים נקיים ועדינים.

ליאורת

New member
שאלה לאילאיל../images/Emo126.gif

אהבתי מאוד את הצבעים הסתוויים! רציתי לדעת-זה פימו מעורבב או שאת צובעת את הפימו?למה התכוונת כשכתבת אבקות?

תשובה: כשכתבתי אבקות התכוונתי

לשימוש בתבלינים. לדוגמא החרוזים הורדרדים במחרוזת הראשונה הם פימו לבן מעורבב עם פפריקה מתוקה. את אפקט השייש יצרתי עם פימו לבן מעורבב עם אבקת זהב. עכשיו חזרתי מחמתי (ארחות צהריים של שבת
) אז הבאתי מלאי תבלינים חדשים. בקרוב התוצאות.... מבטיחה שיהיה טעים.

למעלה