ליה מלכה! ומי שאוהב את דן שיסביר לי משהו אחד

ליה מלכה! ומי שאוהב את דן שיסביר לי משהו אחד

אם הוא תחמן כזה גדול איך זה שכולם יודעים שהוא תחמן?! תחמן חכם עושה את הדברים בשקט בלי שידעו . אם כולם מצבעים עליך ואומרים לך שאתה תחמן אז כניראה את שקוף מידי. זה הרי ברור שדן היה צריך לעוף מימזמן אבל ההפקה משאירה אותו , לא צריך להיות מבין גדול בטלויזיה בשביל להבין את זה אפילו סבתא שלי מבינה את זה

flash99

New member
תן לי להסביר לך....

דן לא כזה תחמן..... מה בסך הכל הוא עשה? העיף את עומר? נו באמת... זה שכולם אומרים שהוא תחמן באמת רק מוכיח את ההיפך. הוא שחקן, תחרותי שעושה הכל כדי להשאיר את עצמו במשחק. תסבירו לי אלה שטוענים שדן הוא נחש... איך האחרים הם לא נחשים? אלכס "חבר האמת" העיף את נועם בלי למצמץ כך גם מושיק טהור הלבב, וגיא, ועידן כל הראויים... משה- דוקר בגב לעומת דן שאומר בפנים את האמת. הוא אמר למושיק שיצביע עבורו וגם לנעמה כשרצה להעיף אותה. דן לעולם לא הפנה עורף לאלה שהיו איתו בברית- ועומר זה לא ברית. עומר עף כי היה תמים ומתנשא. לא האמין שיעשו לו תרגיל כזה. יעל- שידעה שהולכים להעיף את עומר אבל לא אמרה לו... וורה היקרה- אני אצטט אותה- "מי ששמן עף ראשון" כך העיפו את מאיה, ואת טינה. ליה... כן האישה הטובה שמחפשת גבר טוב...היא שלוחשת בין הצללים לגברים החקים מה לעשות.... "אני רוצה שנעיף את הגבוה כדי שיהיה לנו מנהיג אחד וזה יהיה אתה" כך לחשה למושיק ערב ההדחה של יואב. ואני בכלל לא אתחיל על איך שהיא התנהגה לנעמה.... נכון שהן לא אוהבות אחת את השניה.. אבל באמת טיפת כבוד... לכולם יש אנשים שהם לא אוהבים. את דן שונאים מכל הלב אבל חוץ ממנה אף אחד עוד לא התנהג באינפנטיליות שכזו. לסיכום החפירה... אין פה תחמן אחד יש 20 כאלה. גם אם סבאנה יגידו עוד 1000 שהם ראויים אני לא יאמין לזה. אין דבר כזה ראוי. ינצח מי שישחק טוב יותר נקודה. בנתיים נעמה ודן משחקים מעולה. דן משעשע ובלעדיו הייתי מפסיקה לצפות.

LiRs Lullaby

New member
דן הוא התחמן כי הוא היחיד שיוזם

את רוב ההדחות. אבל ממש יוזם - לא כמו אצל סבאנה שם יש מישהו שמפקשש, מצביעים והרוב קובע. אלכס לא יזם הדחות - הוא רק פעל משיקולי רוב בשבט. כנ"ל לגבי מושיק, גיא ועידן. משה - אם הוא יצליח לתחמן מישהו באופן אקטיבי, אל תשכח לבוא ולספר לי על זה - עד עכשיו הוא בעיקר מבטיח לאנשים הבטחות ואז מצביע ההיפך. זה סתם לשקר; תחכום אין פה. לא שלדן יש - הוא כבר סומן כבנאדם הכי שקרן אבל לפחות אנשים יודעים להיזהר ממנו, מה שאף אחד לא חשב לגבי משה. יעל, כמו שקראתי את הראיון איתה, הייתה תמימה ובשלב ההדחה הראשון לא חשבה שבאמת הולכים להדיח אותו. אולי עלה בדעתה כשהיא שמעה את הבנות מדברות על להדיח את עומר - שזה סוג של מניפולציה הפוכה - יענו, נאמר שאנחנו הולכים להדיח את עומר ליד סיון אבל נדיח אותה בעצם. זה שורה לא סובלת שמנים, זקנים וחלשים לא הופך אותה לתחמנית. האמת, היא גם יצאה די פאתטית בפרק האחרון כשהיא הטיחה במשה ש"למה אתה עושה משהו שתצטער עליו כמה ימים?" -למה נראה לך שהוא יצטער על זה? תעזבי אותו בשקט, הדבר היחיד שמשה באמת הצטער עליו הוא שמושיק אמר להם שהוא נשבע באמא שלו - דבר שכנראה באמת פגע בו, אבל זהו. עד עכשיו חשבתי שלשמור על פרופיל נמוך ולא לשקר לאנשים הייתה סוג של אסטרטגיה מצידה אבל היא כנראה באמת חיה בסרט שהשורד הראוי יגיע לגמר. ליה הצביעה בעד מישהו שלרוב השבט כבר הייתה הסכמה גורפת לגבי חוסר היעילות שלו. בכלל, לסבאנה היו הדחות קלות מדי שלא הצריכו בריתות עם אף אחד וההדחות לא עשו יותר מדי רעש. ואני מחכה לראות אם יגיע שלב שבו הם יצטרכו להדיח אחד את השני. הימור קלוש....

למעלה