ליהי שלי (כה' סיון)

ליהי שלי (כה' סיון)

קחי מנוחה, את לא תמיד חייבת להסתובב סביב עצמך, השאיפות הדאגות האהבות יישארו פה גם אחרי הסיבוב האחרון קחי נשימה ותפזרי את המתוק עמוק אצלך תנשפי את הכוח שלך אל תוך בקבוק ותסגרי בפקק של שעם ותנחתי באיברים פשוקים על ספת פישתן שתקבל את צורתך, משקעים משקעים של דמוי-נצח מרצך יהפוך לאבקת פיות זוהרת נראית ולא נראית ותירדמי. כל העולם בחוץ ישא מבט אלייך ועורך יחוויר כשהירח יחלוף בחלון דרך העפעפיים אפשר לראות חלום שנחלם, סלילים של צמר, וגוונים בשמיים ליהי אל תשכחי גם לאהוב. ליהי בואי נלך לבקר את השקיעה, היא תצבע אותך והפעם לא תורידי את הצבע עם סקוץ'-ברייט וסבון כלים.

*אקרא אחכ*

סימניה בשבילי, כי נורא אהבתי את המשפט הראשון ואז פתאום אני רואה הכול לבן ומרוח. הו, כנראה שזה סימן לעזוב את המחשב וללכת לשתות. [מים, כן?]

אור פרא

New member
תקשיבי

את משתפרת מיצירה ליצירה, אבל ממש. יש בזה המון דברים יפים כמו "השאיפות הדאגות האהבות יישארו פה גם אחרי הסיבוב האחרון קחי נשימה ותפזרי את המתוק עמוק אצלך" וגם "דרך העפעפיים אפשר לראות חלום שנחלם" כדאי "את לא חייבת להסתובב תמיד סביב עצמך" או "לא תמיד את חייבת להסתובב סביב עצמך" אבל "את לא תמיד חייבת להסתובב סביב עצמך" מסורבל מדי

../images/Emo112.gif

בינתיים אני רק אגיד שזה נפלא, ושאשתדל לחזור עם תגובה מועילה יותר... זה נהדר, באמת.

תודה לכם

אוריה- לקחתי את ההערה. אני לא יודעת איך השתפרות מתבטאת פה, אבל אני יודעת שכתבתי בסגנון קצת שונה ועירבבתי הרבה. תודה

למעלה