ליהוושע .בהקשר ל בית הבראה "ארזה"

מצב
הנושא נעול.

krause

New member

זה עצוב ,אבל התחיל מזמן,ראה גמנסיה הרצליה, והרשימה ארוכה. אפרופו בית הבראה "ארזה" .אני מצרף תמונת האוטובוס של בית ההבראה משנות ה 40 כנראה. האוטובוס נפגע מיריות. אני גם מציג כרטיס של חברה קטנטונת אשר שרתה בשנות ה 40 את אזור ירושלים. שם החברה "שרות הרי יהודה".

krause

New member
"שרות הרי יהודה"

זה עצוב ,אבל התחיל מזמן,ראה גמנסיה הרצליה, והרשימה ארוכה. אפרופו בית הבראה "ארזה" .אני מצרף תמונת האוטובוס של בית ההבראה משנות ה 40 כנראה. האוטובוס נפגע מיריות. אני גם מציג כרטיס של חברה קטנטונת אשר שרתה בשנות ה 40 את אזור ירושלים. שם החברה "שרות הרי יהודה".
"שרות הרי יהודה"

יהוושע

New member
מרתק כתמיד , קראוס , כבר תהיתי איפה

"שרות הרי יהודה"
מרתק כתמיד , קראוס , כבר תהיתי איפה
אתה . לגבי הרס בית ההבראה , זה לא רק עצוב , זה מזעזע . מדינה שלא מתייחסת בכבוד לעברה , לא יהיה לה גם הווה , ( ואכן ההווה שלנו עגום מאוד ) . בשנת 60 ´ , עת נהרסה גימנסיה הרצליה , עוד לא הייתה המועצה לשימור אתרים והירוקים עדיין לא היו פעילים . היום הגופים האלה פעילים , ובכ"ז לא הצליחו למנוע את הרס המיבנה במוצא . דווקא ברחובותיה הוותיקים של ת"א נעשתה ונעשית פעולת שימור נהדרת , ואילו כאן מישהו נרדם בשמירה . הלוואי שיכולתי לעשות משהו . גם בתוואי המתחדש של מסילת י-ם הרסו על ימין ועל שמאל , כולל כריתת אקליפטוס בן 100 , ותחנת בית שמש הישנה . גם את תחנת רחובות הרסו ותחנת החאן בי-ם מעלה עשבים שוטים ונחרבת לאיטה , וחן ציין בצדק גם את תחנת יפו שעדיין עומדת על תילה מטה לנפול . ביזיון!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה