לידיעת המטופלות בהורמונים:

ליביתי

New member
לידיעת המטופלות בהורמונים:

גונאל-אף בעט מזרק חד-פעמי. מתוך Ynet: טיפול פוריות עצמי בעזרת עט-מזרק חד פעמי מזריקות לעצמכן זריקות לשיפור הפוריות? חברת "סרונו" משיקה כעת בישראל עט חדש פעמי חדש, מוכן להזרקה בשם "גונאל –אף" עופר מאיר בשורה לנשים שנאלצות להזריק לעצמן זריקות פוריות: חברת "סרונו" משיקה עכשיו בארץ עט חד-פעמי מדגם חדש להזרקת "גונאל –אף", עם מנגנון הזרקה מדוייק. העט, שדומים לו נמצאים כבר בשימוש בישראל, משמש לטיפול בנשים הסובלות מאי פוריות בשל מחסור או רמה נמוכה של FSH טבעי. לדברי החברה, מדובר ב"דור החדש" של עטי הפוריות, "המתקדם בתחומו" לטענתם, הכולל מנגנון ידידותי ביותר ההופך את השימוש בו לקל ומדוייק. "גונאל –אף" מוכן וקל להזרקה עצמית, קיים בשלושה מינונים שונים, מבטיח מינון מדוייק, דורש פחות זמן לתפעול, פחות זמן להכנת המינון היומי ומקנה לחולים תחושת ביטחון שהם הזריקו את המנה הנכונה של FSH בלי טעויות במינונים", אומרים בחברה. כ-100 אלף זוגות בישראל סובלים מאי-פוריות, שהם כ-10% מכלל הזוגות בשנות הפוריות שלהם. אי-פוריות מוגדרת כחוסר יכולת של זוג להשיג הריון אחרי שנה של קיום יחסי מין סדירים ולא מוגנים או 6 חודשים אם האישה מעל גיל 35. כשליש מהסיבות לאי-פוריות מיוחסות לבעיות של הגבר, שליש לבעיות של האישה, והשליש האחרון מיוחס לשילוב של בעיות הגבר והאישה או לבעיות שאין להן הסבר. הגונאל-אף הוא הורמון מגרה, זקיק רקומביננטי אנושי, שווה-ערך במבנה שלו ל-FSH האנושי הטבעי בגוף האדם. תפקידו של ההורמון לגרום לגירוי השחלות ולייצור הביציות. לטענת החברה, המוצר החדש שלהם מקנה שליטה טובה וצפויה יותר בגירוי השחלתי, ומגביר את יעילות הטיפול במונחים של הפחתת מספר ימי הגירוי ומספר המחזורים המבוטלים. העט ניתן בחינם עם רכישת התרופה, שכלולה בסל הבריאות. עלותה בשוק הפרטי נע בין 618 שקל ל-1,856 שקלים. כל מזרק מספיק לכמה ימי טיפול מתוך מחזור הטיפול שיכול לארוך עד שבועיים. "סרונו" היא חברה ביוטכנולוגית עולמית, המייצרת מגוון מוצרים רקומביננטיים. היא פעילה גם בתחומי הנוירולוגיה, המטבוליזם והגדילה. מוצרי החברה נמכרים ביותר מ-90 מדינות בעולם. (08.12.04, 12:58)

ליביתי

New member
מק../images/Emo78.gif לטובת מי שזה רלוונטי עבורה

מק
מק

L i n u s

New member
נראה לי

שהם מתכוונים ל puregon pen. הפיורגון אכן מחליף את הגונל F, אבל הם לא מופקים באותה צורה. הרעיון הוא לחסוך בעבודת הערבוב של האבקה עם הממיס, ובנוסף ישנה טענה שהעט יותר מדויק. לי באופן אישי אין נסיון עם העט, אני יודעת שבפורום פוריות ישנן כאלו שכבר ניסו.

למעלה