לידה רגילה אחרי קיסרי עם סכרת הריון

לידה רגילה אחרי קיסרי עם סכרת הריון

אני נמצאת כרגע בחודש חמישי עם סכרת הריון שמאוזנת ע"י אנסולין.

לידה ראשונה- רגילה בלי סכרת

לידה שניה- סכרת הריון בניתוח קיסרי מיותר מכיוון שהערכת המשקל היתה שגויה
(חשבו שהתינוק 3.900 ואולי יותר ובסופו של דבר ילדתי במשקל 3.400)

עכשיו אני מאוד מודאגת כי אני רוצה ללדת לידה רגילה והבנתי שלא מחכים עד סוף ההריון
במקרה של סוכרת אלא מזרזים כבר בשבוע 38. אבל רוב בתי החולים לא תומכים בזירוז
אחרי קיסרי כי זה יכול לגרום לקרעים ברחם.

יש כאן מישהי שהיתה במצב דומה וילדה לידה רגילה בכל זאת?
יש רופאים/ בתי חולים מומלצים שלא ימהרו לשלוח אותי לקיסרי בשביל כיסוי תחת במצב כזה
אך מצד שני שיהיו סופר מקצועיים ולא יקחו סיכונים מיותרים?
יש שיטות טבעיות מומלצות שהוכחו כמוצלחות בזירוז לידה של מישהי כאן?

שלום לך

אני הייתי במצב דומה.

הריון ראשון - סכרת הריון מאוזנת בדיאטה עם לידה רגילה. בת בריאה משקל 3 ק"ג.
הריון שני - סכרת הריון מאוזנת באינסולין. ברגע האחרון, שבוע 40 כמעט, בהערכת משקל היתה 4 ק"ג לכן במקום לידה רגילה לחצו עלי לקיסרי. עשיתי.
נולדה בת בריאה במשקל 3.600.

הריון שלישי - סכרת הריון מאוזנת באינסולין. מאמצע ההריון הערכות משקל גבוהות. למרות שגם הפעם ריציתי לידה רגילה הכנתי את עצמי שיהיה קיסרי. בסוף עשיתי קיסרי כי היתה הערת משקל מעל 4 ק"ג. נולד בן בריא במשקל 3.600.

הערכת משקל היא רק הערכה וכמו שאת רואה כמובן יש טעיות שיכולות להיות בשבוע 40 500 גר' למעלה או למטה.

בלידה השניה לא רציתי זירוז ומשכתי בהסכמת הרופאים עד 40 ובסוף הערכת משקל שהפחידה את כולם הביאה אותי לקיסרי מיותר.
לא הסכמתי לקיסרי בהתחלה אבל הביאו עלי 3 רופאים: מנהל המחלקה, רופא בכיר ומתמחה ועוד עם סיפורי זוועה על הנזק והסיכון שלא היתה לי ברירה אלא להסכים לניתוח.

בשלישית כבר הייתי אחרי קיסרי והיתי מוכנה לכל זירוז שיהיה רק שלא יהיה קיסרי שוב. ישנם זירוזים שניתן לעשות אחרי קיסרי - אפשר לעשות סטריפיג, בלון ועוד משהו אני חושבת.
אבל הפעם הייתי מוכנה לאפשרות של קיסרי כבר משלב מוקדם של ההריון ובסוף זה היה קיסרי והוא לא היה כזה נורא כמו הראשון, כנראה בגלל ההכנה הנפשית שלי לניתוח.

בתי חולים כמו ליניאדו יכולים להיות יותר ליברלים איתך. תוכלי להביא רופא פרטי ו/או מיילדת שיעברו איתך את הלידה.

מצד אחד אני הכי בעד לידה רגילה שהיא היתה אצלי נהדרת !!
מצד שני אם יש סיכוי או סיכון כלשהו אני מעדיפה ילד בריא ביד.
קיסרי זה לא נעים ויש לו השלכות לעתיד אבל בנתיים טפו טפו אני חיה עם 2 נתוחים בסדר גמור.

בריאות והצלחה

אז אין כאן סיפורים מעודדים???

אני כבר בלחץ מהלידה

היתה כאן "להיות אמא כל היום"

עשי חיפוש על ההודעות שלה ונסי לשלוח לה מסר, היא עדיין מבקרת כאן מדי פעם.

למעלה