ליגת העל בכדוריד מחזור 10

רז 1978

New member
ליגת העל בכדוריד מחזור 10

היום נערך המחזור ה 10 בליגת הכדוריד, המחזור הלפני האחרון של הליגה הסדירה, לאחריו יתפצלו 12 הקבוצות לפליאוף עליון (שש הראשונות) ופליאוף תחתון (שש האחרונות). מה שמייחד את משחקי המחזור העשירי הייתה העובדה שמחזור זה ניצחו הקבוצות האורחות, כלומר כל הקבוצות הביתיות נוצחו היום, דבר נדיר שלא זכור לי זמן רב במוקד משחקי היום ניצחה האלופה מכבי ראשל"צ בחוץ את אס"א ת"א 26-31. הפועל ראשל"צ ניצחה בחוץ את עירוני פ"ת 22-26 בדרבי הרמת גני ניצחה הפועל רמת גן את מכבי ארזים רמת גן 23-24. נס ציונה גברה בחוץ על האחרונה קרית ים 23-25 מכבי קרית שרת חולון הפתיעה בניצחון חוץ על בני הרצליה 28-31 ומכבי ת"א גברה בחוץ על רמת השרון 23-32 4 קבוצות כבר בטוחות בפליאוף העליון: שתי הראשל"ציות, אס"א ת"א ונס ציונה, 3 קבוצות נוספות ייאבקו על שני כרטיסים נוספים לבית העליון, בני הרצליה , מכבי ת"א והפועל ר"ג. הפועל ר"ג מדורגת כרגע במקום השביעי והיא תארח בשבוע הבא את אס"א ת"א, אם תפתיע ר"ג את אס"א ת"א היא תהייה בפליאוף העליון זאת מכיוון שמכבי ת"א ובני הרצליה יתמודדו בינהן אחת נגד השנייה את המשחק תארח מכבי ת"א שמדורגת שישית (בני הרצליה מדורגת חמישית) להערכתי שתי הקבוצות שיעלו לבית העליון יהיו מכבי ת"א ובני הרצליה מכיוון שקצת קשה לי להאמין שהפועל ר"ג תפתיע את אס"א ת"א. אם בכל זאת תפתיע הפועל ר"ג את אס"א ת"א אז אחת מהשתיים מכבי ת"א או בני הרצליה תרד לפליאוף התחתון. (זאת שתפסיד כאשר במקרה של תיקו מכבי ת"א תרד לפליאוף התחתון והכל כמובן בתנאי שהפועל ר"ג תפתיע את אס"א ת"א)

pSyhoKokiLiDa

New member
גם חולון עדין במירוץ לפליאוף עליון.

אם הם ינצחו את ארזים בשבוע הבא, יש מצב לא רע שהם יגיעו לבית העליון... גם מה ההפתעה הגדולה בניצחון על הרצליה? הייתי במשחק, הרצליה בכלל לא מדהימה.

למעלה