ליאור נרקיס בתפוז....

מצב
הנושא נעול.
ליאור נרקיס בתפוז.... ../images/Emo165.gif

ליאור נרקיס בתפוז....

לא הוא לא נעלם. רגע לפני נסיעתו לאירוויזיון מגיע אלינו ליאור נרקיס, לענות על שאלות הגולשים. תוכלו לראות ולשמוע אותו Live היום בפורום אירוויזיון בשעה 18:30. האירוויזיון יערך ב-24/05/03 בריגה שבלאטביה. במהלך שבוע האירוויזיון יתקיים מידי יום שידור מיוחד מריגה ויכלול את מיטב האמנים המשתתפים השנה בתחרות

david80

Member
יש לי רעיון!!!

ליאור נרקיס בתפוז....

לא הוא לא נעלם. רגע לפני נסיעתו לאירוויזיון מגיע אלינו ליאור נרקיס, לענות על שאלות הגולשים. תוכלו לראות ולשמוע אותו Live היום בפורום אירוויזיון בשעה 18:30. האירוויזיון יערך ב-24/05/03 בריגה שבלאטביה. במהלך שבוע האירוויזיון יתקיים מידי יום שידור מיוחד מריגה ויכלול את מיטב האמנים המשתתפים השנה בתחרות
יש לי רעיון!!!
בואו נארח בפורום זה, יום אחד, את מנכ"ל הרכבת יוסי שניר ו/או את שר התחבורה אביגדור ליברמן ו/או בכירים שונים בתחבורה!

איליה.

New member
לדעתי זה רעיון מצוין!

יש לי רעיון!!!
בואו נארח בפורום זה, יום אחד, את מנכ"ל הרכבת יוסי שניר ו/או את שר התחבורה אביגדור ליברמן ו/או בכירים שונים בתחבורה!
לדעתי זה רעיון מצוין!
אני מצביע בעד בשתי הידיים. אני בטוח שיש לנו הרבה מאד דברים לשאול אותם, דברים ספציפיים שעיתונאים שאינם מבינים בתחבורה אף פעם לא שואלים. וברוך השם יש בארץ הרבה אנשים בעלי השפעה בתחום התחבורה, החל ממשרד התחבורה, רשות שדות התעופה, אל על וארקיע, וכלה בנציגי אגד, דן והרכבת.

oren*

New member
ניסיתי להגיע אל אנשי מפתח בהנהלת

יש לי רעיון!!!
ניסיתי להגיע אל אנשי מפתח בהנהלת
רכבת ישראל. הפקסים והטלפונים שלי כנראה נפלו בין הכיסאות, ולא נענו. אולי למישהו כאן יש קשרים ויכול לארגן דיון שכזה?

יהיו שירים על קטרים ואוטובוסים ???

ליאור נרקיס בתפוז....

למה השטות הזו צריכה לעניין אותנו ????????????

david80

Member
תחבורה ואירוויזיון.

למה השטות הזו צריכה לעניין אותנו ????????????
תחבורה ואירוויזיון.
-בקדם האירוויזיון הדני של שנת 1991 היה שיר בנושא "רכבת אקספרס לסין"! -אם תצפו בוידאוקליפ של ישראל, תראו את ליאור נרקיס יורד ממטוס ATR72 של חברת ארקיע! -בשנים רבות, בין השירים, מופיעים לא פעם רכבות, למשל, כשדנמרק אירחה את התחרות בשנת 2001, נראה רכבת IR4 (גרסת החשמל של ה-IC3) ורכבת מסוג Øresund בעלת אף זהה ל-IC3! (תמונות בקרוב)

תודה על האינפורמציה ! לילה טוב !

תחבורה ואירוויזיון.
-בקדם האירוויזיון הדני של שנת 1991 היה שיר בנושא "רכבת אקספרס לסין"! -אם תצפו בוידאוקליפ של ישראל, תראו את ליאור נרקיס יורד ממטוס ATR72 של חברת ארקיע! -בשנים רבות, בין השירים, מופיעים לא פעם רכבות, למשל, כשדנמרק אירחה את התחרות בשנת 2001, נראה רכבת IR4 (גרסת החשמל של ה-IC3) ורכבת מסוג Øresund בעלת אף זהה ל-IC3! (תמונות בקרוב)

david80

Member
ועוד דבר אחד

ועוד דבר אחד
בשנה שעברה, חלמתי שאני ממתין בתחנת רחובות (דווקא!!!) יחד עם חובבים אחרים, ממתינים לתוצאות הסופיות של האירוויזיון, והמדינה שתזכה, לשם תיסע הרכבת שנמצאת ברציף מספר...
לילה טוב וחלומות פז

מגניב ! אהבתי את החלום שלך ! יופי !

ועוד דבר אחד
בשנה שעברה, חלמתי שאני ממתין בתחנת רחובות (דווקא!!!) יחד עם חובבים אחרים, ממתינים לתוצאות הסופיות של האירוויזיון, והמדינה שתזכה, לשם תיסע הרכבת שנמצאת ברציף מספר...
לילה טוב וחלומות פז
מגניב ! אהבתי את החלום שלך ! יופי !
לילה טוב וחלומות פז

איליה.

New member
חלום מגניב ../images/Emo13.gif

ועוד דבר אחד
לילה טוב וחלומות פז
חלום מגניב

דוד, תודה על התמיכה.
אכן כמעט כל שנה רואים רכבות ומטוסים במעברונים שבין השירים, והיו גם כמה שירי רכבות באירוויזיון: "עוד רכבת חוצה שם פרדס ירוק" - מתוך "הורה", ישראל 1982 Un train qui part (רכבת שעוזבת) - מונקו 1973 I treni di Tozeur (הרכבות של טוזאור) - איטליה 1984. טוזאור היא עיר בטוניסיה. בטח שכחתי עוד כמה. אני גם אזכיר במשפט אחד שבתור מנהל פורום אירוויזיון פגשתי שלשום את ליאור נרקיס באירוח והוא אדם מאד נחמד, את השאר תוכלו למצוא בפורום אירוויזיון ואני לא אדבר על זה פה. מקווה שגם השנה נראה נושאים תחבורתיים במעברונים של האירוויזיון. עוד שבוע!

alantan

New member
פינלנד 84

תחבורה ואירוויזיון.
פינלנד 84
בתחרות שנערכה בשנת 1984, שבה ישראל לא השתתפה, פינלנד שלחה שיר בשם Hengaillaan של הזמר Kirka. בקליפ נראה קירקה עומד ברציף של רכבת תחתית בזמן שהוא שר את המילים "ראיידה קאקס" (רציף 2).

לנרקיס יש רשיון נהיגה לקטר ??? ;

ליאור נרקיס בתפוז....

תפוז אנשים מזיז לנו הודעות חשובות לעמ' 2 וחבל !!!!

איליה.

New member
תפוז אנשים

תפוז אנשים
מאפשר לך לדבר עם חובבי תחבורה אחרים בלי שתצטרך לנסוע למפגשים, להרים טלפונים או להשתמש ברשימות דיוור מסובכות.

oren*

New member
הודעות פרסום מטעם תפוז מופיעות

הודעות פרסום מטעם תפוז מופיעות
באופן גורף בכל הפורומים. במידה ואף אחד לא היה מגיב, ההודעה הייתה נמחקת אוטומטית. בפעם הבאה, אם הודעה כלשהי לא מעניינת את אחד הגולשים, שיתעלם ממנה. אין צורך להגיב לכל הודעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה