לטיירי הנרי

לטיירי הנרי

אני מבין שיש לך איזהשהו קשר עם הג'יאמים שאחראים לפתיחת הקבוצות, שלחתי להם שוב פעם אי מייל והסברתי וביקשתי שלא הייתה שום העברת שחקנים בין 2 הקבוצות ואני אדאג שלא ייכנסו לניהול קבוצה אחרת מהמחשב שלי. אם אתה יכול לסייע בקטע הזה אני אהיה מאושר, השקעתי כל כך הרבה זמן בקבוצה שלי (FC ASHKELON) מליגה VI.225 וזה ממש מתסכל אותי, נכנסתי לליגה וראיתי שהיא עדיין עומדת אז אם זה אפשרי אני אשמח!!!!!

chenliderman

New member
אני איתך

אותה בעיה תיירי הנרי אמר שהוא יטפל בה. גם אני חרשתי על הקבוצה שלי וסגרו לי אותה בטענה שגויה אני מאחל לשנינו שבעזרת השם יחזירו לנו אותה:)

Thierry Henry

New member
לא אמרתי שאני אטפל בה

כי אין לי את הסמכות לעשות את זה. אני רק מנסה לעזור לכם..כמו שאמרתי, לפעמים זה עוזר ותשאלו פה אנשים בפורום, לפעמים זה לא עוזר. אתם צריכים להבין שלא סוגרים בד"כ קבוצות על זה שהם מנוהלות מאותו מחשב...סוגרים אותן שיש משהו מחשיד.

chenliderman

New member
חחחח

ברור לזה התכוונתי שאתה תנסה לדבר עם הג'י אמים לא שתפתח לנו את הקבוצות.

TheOrion

New member
הבהרת תפקידים!

רז(תיירי הנרי) הוא מנהל פורום תפוז(!) ותו לא. הוא אכן מכר של הג'י-אמים, והוא אכן מדבר איתם מדי פעם, אך אין לו ולא תהיה לו(בזמן הקרוב) סמכות לבצע מהלכים בנוגע להקפאת והחזרת קבוצות לפעילות! אני יודע שרז פעל ופועל למען קבוצות בפורום הבאות בתלונות כנגד החלטות אלו ואחרות של ג'י אמים(למרות שמדי פעם תלונות אלו הן שקריות, בלי להפנות אצבע מאשימה ספציפית לאף אחד), והוא אף עושה הרבה מעבר לדרישות התפקיד שלו. מה שרז עושה למען אותן קבוצות זה הרבה הרבה יותר ממה שאני(לדוגמה) הייתי עושה למען חברים שלי בהאטריק. כל פנייה שכזו שמתבררת כתלונה שקרית יכולה להוריד את "ערך" המילה שלו מול הג'י אמים. למרות שאני לא רואה את הדבר הזה קורה בקרוב ^-^. יש להרבה קבוצות בפורום הזה מזל שרז הוא המנהל, ושיש לו את הסלנות והרצון הטוב לנסות ולהאיץ בג'י-אמים לטפל בתלנוות שלהם. תלונות? מסרים פרטיים? סימני קריאה מרובים? כל אלו לא קבילים כאשר אדם עושה מעבר למצופה ממנו. אתם צריכים לבקש(כמו שביקשתם), לומר תודה שמנסים, ולבסוף להוקיר תודה על שניסו. אני לא רואה כל מקום לשרשור תלונתי שכזה. אני מבין את הלחץ שלכם לגבי הקבוצה. אתם חרדים לעתידה. זה קרה לי פעם עם הקבוצה שלי, ואני מבין את הלחץ. אבל לבוא בתלונות לגבי אדם שרק עזר? לא קביל
ו
בקבלת הקבוצות שלכם בחזרה

chenliderman

New member
אף אחד לא מתלונן

אנחנו לא מתלוננים על רז בכללללללל הוא עוזר לנו ולפחות אני הודתי לו מלא מלא פעמים כי הוא אחלה בן אדם ואנחנו מודעים לתפקידים של כל אדם ואדם.

Thierry Henry

New member
אין לכם מזל

המסנג'ר לא עובד כבר כמה שעות טובות ואני לא יכול לדבר עם הג'יאמ. אני אנסה מחר

Thierry Henry

New member
הקבוצות לא יפתחו מחדש.

ותודה לשניכם על המבוכה שגרמתם לי מול ג'יאמ זלמן.

למעלה