לחתום אבטלה ללא פיטורים

מצב
הנושא נעול.
לחתום אבטלה ללא פיטורים

לחתום אבטלה ללא פיטורים
חתמתי אבטלה במשך כחודש וחצי בשנה שעברה. (מתחילת אפריל 05) נכון להיום אני עובדת במקום בו מעשנים, ואני רוצה להתפטר בשל כך. ושאלותי הן - א.האם עדין מותר לי לחזור "ולהשלים" את ימי האבטלה ש"מגיעים לי"? (אני יודעת שמגיע כמעט 3 חודשים באותה שנה). ב. עברנו שנה אזרחית -אך האם בשבילי זו נחשבת אותה שנה? (כי חתמתי בלשכה לפני פחות מ- 10 חודשים). ג. האם ניתן לחתום אבטלה עקב התפטרות שלי (או שבכל מקרה ניתן לחתום רק אם היו מפטרים אותי)? תודה מראש למשיבים.

שיר ורד

New member
תגובה

לחתום אבטלה ללא פיטורים
חתמתי אבטלה במשך כחודש וחצי בשנה שעברה. (מתחילת אפריל 05) נכון להיום אני עובדת במקום בו מעשנים, ואני רוצה להתפטר בשל כך. ושאלותי הן - א.האם עדין מותר לי לחזור "ולהשלים" את ימי האבטלה ש"מגיעים לי"? (אני יודעת שמגיע כמעט 3 חודשים באותה שנה). ב. עברנו שנה אזרחית -אך האם בשבילי זו נחשבת אותה שנה? (כי חתמתי בלשכה לפני פחות מ- 10 חודשים). ג. האם ניתן לחתום אבטלה עקב התפטרות שלי (או שבכל מקרה ניתן לחתום רק אם היו מפטרים אותי)? תודה מראש למשיבים.
תגובה
שנת האבטלה שלך, נמשכת עד לתום שנה מתחילת החודש הראשון להתיצבותך בלשכה, זה צריך להופיע בתלושי האבטלה שקיבלת מביטוח לאומי. עד לאותו מועד , את זכאית ליתר ימי האבטלה המגיעים לך ללא צורך בצבירת תקופת אכשרה או פיטורים. לאחר מכן, נדרשת צבירת תקופת אכשרה מחדש, המתנה של 90 יום במקרה של התפטרות והגבלות נוספות שחלות ל מי שיש לו שתי תקופות אבטלה או יותר בתוך 4 שנים רצופות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה