לחמניות לפסח /לינדוש

לינדה7

New member
לחמניות לפסח /לינדוש

לחמניות לפסח היום אני -------------------------------------------------------------------------------- פורסם ב-20 באפריל 2011, 18:18 במדור לחמים ומאפים מלוחים מצרכים : 2כוסות מים 200 גרם מחמאה או חמאה כפית מלח 3כוסות קמח מצה 8ביצים 1אבקת אפיה. למריחה ביצה לפיזור שומשום אופן ההכנה: להכניס לסיר גדול את המים המחמאה ואת המלח לתת רתיחה עם המחמאה נמסה להוסיף את הקמח לערבב היטב עד שנעשה גוש אחד להוריד מהאש לעביר לקערת המיקסר לערבל היטב להוסיף בהדרגה את הביצים אחת אחת ולערבל להוסיף בסוף את אבקת אפיה לערבל שוב. בנתיים לחמם תנור לחום של 180 מעלות ,לרפד בניר אפיה לקחת מהעיסה בעזרת כף לגלגל לכדור להניח על התבנית ברווחים למרוח בביצה לפזר שומשום לאפות כ-25-30 דקות עד שהם מכפילות את עצמם ...מהכמות יוצאים לי 15 לחמניות יפיפיות באהבה לינדוש

linar1

New member
אני מכינה אותן עם שמן

ככה הן מחזיקות לי על טריות
אחרי כל המטעמים האלו נכנס למשטר של דיאטה. מועדים לשמחה
רוזה.

linar1

New member
ועוד דוגמא מהמאפים

עוגה בחושה עם פירות יבשים מבוססת על כוס קמח מצה, כוס קמח תירס וקורנפלור.

לינדה7

New member
רוזה עוגת הפירות מהממת..

ראיתי אותה בבלוג שלך . במתכון יש קמח תירס אני לא אוכלת קטניות בפסח.שומרת לי אותה ליום של חול רגיל. תודה יקירתי . באהבה לינדוש.

linar1

New member
../images/Emo51.gifלינדה מקסימה!

אני משארת שאפשר ללהחליף קמח תירס בעוד קמח תפוחי אדמה, אבל עוד לא ערכתי את הניסוי. זו עוגה שנולדה מרצון לשים פחות קמח מצות, שלא ממש טוב לי, ואני פשוט חולה על מצות, אבל הגוף שלי כנראה פחות
. שיהיה לבריאות יקירה,
רוזה.

יוכי68

New member
רוזה רוזה, איזה מטעמים נפלאים את מכינה,|חיבוק

יבורכו ידייך הכישרוניות!

linar1

New member
תודה רבה יוכי, המון תודה על המילים החמות../images/Emo9.gif

למעלה