לחוצה פחד

easila

New member
לחוצה פחד../images/Emo178.gif

היום הודיעו לבעלי שכנראה הוא יצא להתנתקות לזמן לא מוגדר, בנוסף לעובדה שלאחר חודש שנשארתי בבית אימי היא חוזרת לעבודה , יוצא שאני נשארת לגמרי לבד עם 2 מדהימים בני חודש ואני ל-ח-ו-צ-ה לא יודעת מה מצפה לי ומפחדת לא להסתדר.

DEISENHA

New member
והעיקר לא לפחד כלל

אז ככה אספי את כל כוחותיך ועשי רשימה של מי שיכול לעזור לך תגידי לבעלך שינסה להשתחרר עקב הנסיבות והכי חשוב אל תפחדי יש דברים יותר גרועים בחיים יום נעים ובהצלחה

פלפלת32

New member
יכולה להבין

מאחר ואני יחידנית סדרי לך כמה שיותר עזרה אם זה בתשלום ואם זה של המשפחה אני לוקחת עזרה בתשלום בשעות הבוקר, כך שיוצא שאני משלימה שעות שינה ומוכנה לשארית היום תכיני את כל הציוד שאת צריכה על מנת שלא תצטרכי לצאת אם לא בא לך זה לא קל אבל מתרגלים

easila

New member
קשה עזרה בתשלום

מבחינה כלכלית , אני מצדיעה לך להצליח עם תאומים לבד הן מבחינה כלכלית (ששוחטת אותנו כרגע) והן ובעיקר מבחינה נפשית (אני מטיבעי חולטת שליטה וקשה לי חוסר הוודאות והקשיים)

פלפלת32

New member
מהפה שלך ל...

נראה לי שעם האמהות אני לומדת לאט לאט לשחרר גם עם חוסר הוודאות אני נפגשת ולא מעט העיקר הוא שלבנותי תהיה אמא שפויה הכי שניתן לפחות כרגע הדבר הכי חשוב הוא שינה שלי, אין מה להשוות בין ימים שאני ישנה וכאלו שאני לא זו דעתי בכל אופן, ומשאבי מופנים לשם אגב, גם לי לא קל שמישהי אחרת מטפלת בהם, אבל הכרחתי את עצמי לתת לה לטפל כשהן בוכות ולהמשיך לישון למרות כל מה שאני שומעת איך שהוא נראה לי שזו הדרך להכין גם אותן וגם אותי למעבר למשפחתון עוד מעט אם אפשר לעזור במשהו, יותר מאשמח

הי, גם בעלי יצא מאתמול ואין צפי

לזמן חזרה. אל תחששי ותהיי ג'דה ותגלי שיש בך כוחות שלא ידעת על קיומם ותמצאי לך דרכים להקל ולקצר לך את השהות עם הגולים. קחי נשימה והיי סובלנית הכל יעבור רק שה
יחזור בשלום. דעי לך שלעולם אי אפשר לרצות 2 תינוקות יחד ועליהם ללמוד שהיות והם שניים הם צריכים להיות סובלנים והכי חשוב שתהיי רגועה.

שהבעלים שלכן יחזרו בשלום ../images/Emo24.gif

אני מבינה אותך שאת לבד, נסי לקחת עזרה משכנה או מאחת הסטודנטיות עד לשובו הביתה. לפחות בזמן הלילות , לא נעים לישון לבד בלילה עם תאומים. גם בעלה של אחותי יצא היום לגוש קטיף לזמן לא מוגבל והיא נשארת עם 3 ילדים קטנים, רחוקה מההורים ומחמיה, מחזיקה לך אצבעות וב"ה ה' יחזיר אותם בשלום.

easila

New member
בסוף הכל יהיה בסדר...

זה בטוח כי אני תמיד אומרת שהיו מי שעשו זאת לפני ויהיו מי שיעשו גם אחרי, אני חייבת ללמוד להסתדר, רק שהחוסר וודאות קצת מלחיצה וחוסר ניסיון , הפחד התמידי שאני אעשה משהו לא נכון ו"אקלקל" אותם. לא יודעת איך להאכיל אותם ביחד או מה לעשות כשעמית רוצה רק על הידיים ובינתיים רעותי בוכה ואיך לתת מספיק תשומת לב כששניהם ערים בו זמנית, ואחרי כל זה גם אולי לפעמים רק לפעמים גם לישון או להתקלח ואולי גם לאכול....

למעלה