לחובבי מידע מעודכן

לחובבי מידע מעודכן

עודכנו שנות החיבור של ריקודיו של יונתן כרמון באתר רוקדים. בנוסף יש שם גם הפתעה מעניינת (ברשימת ריקודיו) המידע מיפיו של יונתן עצמו.

revgola

New member
מה ההפתעה ../images/Emo35.gif

מה ההפתעה ? לא מצאתי כלום, מלבד אולי הריקוד "מזוקרה" שבעבר לא היה רשום אצלך (אם אני זוכרת נכון) כריקודו של יונתן כרמון. האמת שזה לא כל-כך מפתיע אותי, אני גם יכולה לשער שזה היה ריקוד שלו לבמה שירד לעם, לריקוד עם. זו השערה שלי בלבד, אין לי כרגע הוכחות חותכות לכך.

revgola

New member
התבלבלו לי האותיות

"מזורקה" כמובן ולא "מזוקרה".

gold869

New member
גם אני לא מבינה באיזו הפתעה מדובר ?

גם אני לא מבינה איזו הפתעה ? בסיכום שורה מס' 167, שהציגה את הרקוד "ימין ושמאל" ציינתי את "מזורקה" בין הריקודים של יונתן כרמון. כדי להשלים את הפרטים בבסיס הנתונים שלך יש להוסיף מספר פרטים לגבי הרקודים הבאים: עלם וסוסתו - מילים: אברהם בן זאב, לחן: אפי נצר. שם השיר: העלם וסוסתו. גוזי לי - מילים: אהרון אשמן, לחן: ידידיה אדמון. אל תירא - מילים: עמנואל הרוסי, לחן: מרדכי זעירא. אפשר לבדוק זאת באתר של אקו"ם שחזר סוף סוף לעבוד. ברשימה חסר הרקוד סהרהורת (לחן: יעקב שגיא) שהוצג בהשתלמות אשריאל 83 מהתאריך 13.6.98. כפי שליאורה ציינה כבר.

תודה גולד

כל התיקונים שלך הוכנסו לבסיס הנתונים ויעלו לאתר מחר או בקרוב מאד. קראתי גם את הקישור הקודםואכן זה ופיע גם שם אלא שלא קראתי בעיון עד הסוף. עבורי זו הפתעה (מזורקה). שוב תודה על המידע

ירון, ליונתן כרמון יש ריקוד נוסף

שלא מופיע אצלך ברשימה. "סהרורת"- ריקוד מעגל שעבר השתלמות אצל יואב אשריאל מס'83, מתאריך 26.9.98(למרות שחובר זמן רב לפני כן, נדמה לי משהוא כמו שנה). הלחן הוא של יעקב שגיא.

למעלה