לחובבי הנוסטלגיה - אטלס משנת 1977

מצב
הנושא נעול.
מצויין ! מצאתי וזה לקח שניה עד

בצד שמאל למטה יש הורד
זה יורד למחשב בתור PDF
מצויין ! מצאתי וזה לקח שניה עד
שניה וחצי לקובץ הגדול. ממש ממש תודה !

alantan

New member
איפה זה אגד רעננה?

לחובבי הנוסטלגיה - אטלס משנת 1977
שמצאתי באחד הארונות וסרקתי - של תל אביב והסביבה עם פירוט קווי האוטובוס.
איפה זה אגד רעננה?
זה לא המסוף שיש היום, כי קו 5 לבצרה יוצא מאגד רעננה, אחוזה, צומת רעננה וממשיך לבצרה.

ה2

New member
לא היה 47. בסוף שנות ה-70 התחיל לעבוד 48. 47

מאיפה 47 היה יוצא בהתחלה?
הוא אמנם לא מופיע ברשימה אבל הוא נפתח שנים בודדות אחר כך
היה בזמנו מה שפועל עד היום(?) קו 99 לגני התערוכה.

droriko

New member
נו זה מה שאני אמרתי הרגע

נו זה מה שאני אמרתי הרגע
שהוא נפתח שנים בודדות אחר כך. הוא היה יוצא מוצמת רעננה מההתחלה?
ומתי קוים 1 ו-2 עברו לשם?

אורי404

New member
אני חושב, ש-99 עובד באירועים. לגבי 47 ו-48

קו 99 - אני חושב (אך לא בטוח), ש"דן" מפעילים אותו בעת אירועים שונים באזור פארק הירקון.

קו 47 - עד כמה, שהבנתי, כאשר הוא החל לפעול בשנות השמונים, בשנים הראשונות תחנת הקצה לא הייתה צומת רעננה. ברחוב אחוזה הוא היה פונה לאחד הרחובות (אולי רחוב בר אילן. אבל ממש לא בטוח בזה) ובהמשך הרחוב היה מסיים או מתחיל (בהתאם למסלול הנסיעה, כמובן) את הנסיעה.

קו 48 - עד שנות התשעים תחנת הקצה הייתה בשכונת שביב בהרצליה. באמצע שנות התשעים או סופם, הוארך מסלולו ללב הפארק ברעננה.

אורי404

New member
בסביבות 91 תחנת קצה ל-47 בצומת רעננה

קו 99 - אני חושב (אך לא בטוח), ש"דן" מפעילים אותו בעת אירועים שונים באזור פארק הירקון.

קו 47 - עד כמה, שהבנתי, כאשר הוא החל לפעול בשנות השמונים, בשנים הראשונות תחנת הקצה לא הייתה צומת רעננה. ברחוב אחוזה הוא היה פונה לאחד הרחובות (אולי רחוב בר אילן. אבל ממש לא בטוח בזה) ובהמשך הרחוב היה מסיים או מתחיל (בהתאם למסלול הנסיעה, כמובן) את הנסיעה.

קו 48 - עד שנות התשעים תחנת הקצה הייתה בשכונת שביב בהרצליה. באמצע שנות התשעים או סופם, הוארך מסלולו ללב הפארק ברעננה.
בסביבות 91 תחנת קצה ל-47 בצומת רעננה
ביחד עם קו 147, שהחל לפעול.
החל גם לפעול 149 מ/לכפר סבא. לא ממסוף תעש, אלא מרחוב התעש פינת ויצמן.
אז היה במפגש הרחובות מעגל תנועה ושם הייתה תחנת הקצה.
בהתחלה כל הנסיעות החלו והסתיימו שם. כעבור כשנה היו חלופות יוממים, שנסעו לאורך רחוב התעש ומשם לבן יהודה והמשך המסלול כיום לתל אביב.
כעבור מספר שנים הועתקה תחנת הקצה למסוף תעש ועם הזמן רב הנסיעות דרך השכונות המזרחיות של כפר סבא.

droriko

New member
מה זה 99

מה זה 99
זה הקו הזה שהיה יוצא מתחנה מרכזית ומסיים במסוף המזרחי של הרכבת?(היה לו גם בוטקה שם אפילו)

אורי404

New member
היה פעם לגני התערוכה

מה זה 99
זה הקו הזה שהיה יוצא מתחנה מרכזית ומסיים במסוף המזרחי של הרכבת?(היה לו גם בוטקה שם אפילו)
היה פעם לגני התערוכה
פעם היו מפעילים "דן" בחופשות הקיץ ובאירועים קו 99 מהתחנה המרכזית לגני התערוכה וחזרה.
אז תחנת רכבת-האוניברסיטה לא פעלה.
לפני מספר שנים הייתי רואה עדיין את 99 אחרי אירועים שונים בתל אביב (למשל אירועי מוסיקה בפארק הירקון) מכיוון גני התערוכה לכיוון התחנה המרכזית.
לא יודע האם עדיין מפעילים אותו באירועים, אך עד לפני מספר שנים זה היה כך.
אין לי ממש מושג על המסוף המזרחי של הרכבת. פעם זה היה מסוף לקו 27 ז"ל. אולי הייתה המתנה לנהגי קו 99 עד סיום האירוע או שאולי זוהי הייתה תחנת קצה עבור חלק מהנסיעות.

droriko

New member
אתה מדבר על המסוף המערבי אולי

היה פעם לגני התערוכה
פעם היו מפעילים "דן" בחופשות הקיץ ובאירועים קו 99 מהתחנה המרכזית לגני התערוכה וחזרה.
לפני מספר שנים הייתי רואה עדיין את 99 אחרי אירועים שונים בתל אביב (למשל אירועי מוסיקה בפארק הירקון) מכיוון גני התערוכה לכיוון התחנה המרכזית.
אין לי ממש מושג על המסוף המזרחי של הרכבת. פעם זה היה מסוף לקו 27 ז"ל. אולי הייתה המתנה לנהגי קו 99 עד סיום האירוע או שאולי זוהי הייתה תחנת קצה עבור חלק מהנסיעות.
לא זכור לי ש-27 חנה במזרחי. זכור לי שהוא חנה בקלצ'קין זה כן. אבל אם זה נכון תמיד טוב לגלות דברים חדשים.

droriko

New member
רק שיהיה ברור

לא זכור לי ש-27 חנה במזרחי. זכור לי שהוא חנה בקלצ'קין זה כן. אבל אם זה נכון תמיד טוב לגלות דברים חדשים.
רק שיהיה ברור
המסוף המזרחי זה איפה שהמוניות כן?

אורי404

New member
אולי בימי שישי

אולי בימי שישי
בסביבות 2003 נסעתי מספר פעמים בימי שישי בבוקר ולקראת הצהרים בקו 27.
אז תחנת הקצה הייתה במסוף המזרחי (מה, שכתבת תחנת המוניות).
אני חושב (אבל לא בטוח, לגמרי), שגם בימי חול תחנת הקצה הייתה שם, עד לפתיחת מסוף הרכבת המערבי.
היו קווים עירוניים, שבוטלו בפעימות הראשונה והשנייה של הרפורמה בגוש דן, שהתחילו במסוף הזה, עד להעתקו למסוף המערבי. בין היתר 112 ו-113.

אוהד11

New member
99 הגיע עד הכניסה הראשית לגני התערוכה, הרבה

99 הגיע עד הכניסה הראשית לגני התערוכה, הרבה
לפני שבנו את המסופים המערבי והמזרחי של הרכבת (ממש על שדרות רוקח, מול הכניסה לחניון)

orchilit

New member
אני זוכר את 99. בהופעה של מדונה הקודמת

היה פעם לגני התערוכה
אני זוכר את 99. בהופעה של מדונה הקודמת
ראיתי המוני 99, לאחר ההופעה .

מצב
הנושא נעול.
למעלה