לזה שהשבועות שלי עוברים התרגלתי

ילדונט

New member
לזה שהשבועות שלי עוברים התרגלתי

ואני כמעט מצליחה להבין שאני בשבוע 37. אבל זה שבנות שרק אתמול באו לכאן עם שאלות על מתי רואים דופק ועל שקיפות עורפית כבר מסתובבות באמצע חודש שביעי, ואני מרגישה ותיקה לעומתן, זה כבר קצת מוגזם...
אני היחידה שמופתעת כל פעם מחדש לראות כמה הבנות כאן מתקדמות מהר בשבועות ההריון? הותיקות כבר עם תינוקות מתוקים, אלו שהיו חדשות הן היום החברות הטובות, ויש כל כך הרבה חדשות שהופכות גם הן להיות חלק מהחיים שלי... זה מאד מרגש כשאני חושבת על זה, הזמן שעובר, ההריונות שבאים ומתפתחים, ונולדים...

nubi

New member
את יכולה להתנחם

בזה שכולן יולדות ומתקדמות ואני בינתיים נשארת

Y Alice

New member
הכוונה גם אלי?!

רק אתמול שאלתי אתכן על השקיפות ואמא של פילפילון(זוכרות?) ענתה לי והרגיעה אותי... אז אתמול נכנסתי לשישי והזמן רק מתארך...

זוג חדש

New member
אני מבינה שאת מתכוונת גם אלי../images/Emo41.gif

ראיתי את ההודעה שכתבת לי קודם. ואכן, גם אני מרגישה כמוך. אני רואה את כל ה"וותיקות" הולכות ונעלמות - עם ילדיהם ואני הולכת ותופסת את מקומן... ויכולה לתת עצות מנסיוני לחדשות שבאות במהירות למזלנו. פשוט מדהים גלגל החיים הזה!! אוטוטו גם את תצאי לך לפורום הבא.

אחותי לתל"ם, אולי הגיע הזמן

לשנות את השם למשהו כמו "זוג ותיק"?
שיהיו עוד בערך 10 שבועות קלילים ושמחים!

זוג חדש

New member
אני לא בחורה של שינויים ../images/Emo132.gif

ואנחנו עדיין דיי חדשים. בסה"כ שנה וחצי נשואים.... אני מקווה שאחרי הלידה אני אשנה את שמנו למשהו רלוונטי יותר. וגם לך שהיו עוד 10 שבועות בערך קלילים , טובים והכי חשוב - בריאים. (בכל זאת אנחנו בפתיחת החורף). דרך אגב - את עושה קורס הכנה ללידה?

לחובבי השגרה הידד ../images/Emo185.gif

לגבי קורס הכנה ללידה, ובכן, התלבטתי ארוכות וקשות. החסיד חושב שזה מיותר, והוא עמוס לחלוטין ומעדיף לקרוא חומר באינטרנט. אני, לעומת זאת, לאור מצבי המדחיק, חושבת שאם אני לא אלך לקורס אני לעולם לא אקרא כלום בשום מקום. לרגל מצב זה, החלטתי ללכת לקורס הכי קצר שאני אמצא (ושלא יטריח אותי לנסוע למענו מרחקים). אז, כמו שהמלצתי לך לפני כמה ימים התקשרתי לקופת החולים ושאלתי אם הם מכירים משהו. הם גם ידעו להמליץ לי על קורס בסביבה, וגם משתתפים בעלותו. אז זהו, אני אלך אליו, ככל הנראה, לבדי. הפגישה הראשונה היא בשבוע הבא. מה איתך? מה החלטת?

זוג חדש

New member
החלטה סופית עוד אין

אבל נראה לי שמסתמן שלא נלך.... למרות שדיי בא לי. אבל: בעלי הנחמד ממש עמוס - הוא שומר עלינו ברמאללה ומגיע הביתה פעם בשבועיים. ולבד לא בא לי ללכת. בקיצור - אני כנראה מוותרת. אני אקרא בספרים ובאינטרנט ו- יהיה טוב. דרך אגב, הבוס שלי שיש לו ילדה בת 5 ח' אמר לי שכל מה שהם למדו לא היה שווה. הוא לא זכר כלום בזמן הלידה, ואישתו לא ממש פעלה לפי מה שלמדה אלא לפי האינסטינקטים.

זוג חדש

New member
לא התכוונתי לפגוע באף אחת

ובטח ששמתי לב שאתן לא נעלמות ושטוב לכן בבית החם הזה. הכוונה היתה טובה כנראה שהניסוח קצת פחות. סליחה!

אפילו לא התרגלתי לזה שהשבועות

שלי עוברים מהר. וכמו שכתבתי לפני כמה ימים - עדיין קשה לי להאמין שגדל לו עובר אצלי בבטן.

shlomiky

New member
איזה עוברים ../images/Emo4.gif הזמן לא זז, רק שבוע

14 וכבר אין לי סבלנות. אני מתנצלת בפני הותיקות במיוחד אלה שכבר עברו שבוע 40, אבל בשבילי הזמן ממש לא זז....

shlomiky

New member
שמעתי שכבר קיבלתם צו גיוס../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

shlomiky

New member
אין לי ספק - לפי חוסר הסבלנות שלי

וההסטוריה של האמא שלי - שאני אלד בעשירי

nubi

New member
אמא שלי

ילדה את כולנו ב- 40+6. אז יש לי למה לשאוף...

נובי - שלא תיפול רוחך

אחרי שבהריון הראשון ילדתי בשבוע 38 הייתי בטוחה שהריון שני אני אלד לפחות אז. כבר משבוע 36 הלכתי להוריד שערות כדי להיות מוכנה, הכנתי תיק וחיכיתי... וחיכיתי.... וחיכיתי.... ושבוע 38 עבר ו-39 ו-40 ואז התחלתי ללכת למרפאות חוץ בבי"ח וכל פעם אותו משפט: "הכל סגור צוואר ארוך". מקסימום הגעתי ל-1.5 ס"מ פתיחה. ואז פתאום פתאום יום למחרת הבדיקה בבי"ח, התפתחה לי לידה במהירות שיא ובמזל הגעתי לבי"ח בזמן. אז הקטנצ'יק יכול להפתיע

nubi

New member
במרפאת חוץ בבי"ח

הם מזדרזים להתערב? יש לי תור ביום שני (תחילת שבוע 41) ואני מפחדת שהם ירצו להוציא אותה "בכוח".

למעלה