לו רק הקשבת

ליתמי

New member
לו רק הקשבת

היית יודע לצייר על גופי. באצבעותיך לכתוב על בטני אוהב. לו רק הקשבת כי אז ראשך על כתפי הנחת ושפתיך בצווארי.

Oriana40

New member
לו ידעת

לו ידעת לחייך היית ממיס את ליבי הקר לו ידעת לחייך היית מגיש לי את המחר לו ידעת לחייך היית בונה לי צריף למידרון ההר לו ידעת לחייך היית מאחה את לבי שנישבר

ליתמי

New member
אדישה

אהוב אותי, בבוקרי בלילי. אהוב אותי, נוגה בדמע ספוגה. אהוב אותי כעוסה נפש הרוסה. אהוב אותי כשאני מולך מתריסה. אל תתן לי להיות אדישה.

Oriana40

New member
חולמת

בלילה במיטה חולמת אותך מסיר את יגוני מיפה את צערי משנה את המחר כוכב הצפון מובילני הלום יחפה צועדת לעולם שבחלום ובבוקר את המציאות פוגשת מעמידה פנים, מחייכת עורגת לשקיעה לשוב למיטה ולחלום אותך

רב-און

New member
אבל

כשאהבתי אותך בבוקר שאלת ולמה אתה לא אוהב אותי בצהרים כשהצהרתי על אהבתי בליל גיחכת אט אט בליבך אהבתי אותך נוגה ליקקתי בלשוני את דמעותיך ואת כעסת כי הורדתי לך את הרימל.... כשכעסת עמדתי מולך קיבלתי חבטותיך והגשתי את הלחי השניה ואת בשלך גם זה לא הספיק אז אולי עדיף שאתן לך להיות אדישה ונפשי תשאר לה שלמה אצע לדרכי ופרגיה צעירה תנאים את זמני מרצונה,לא כעוסה לא בוכיה נותנת מעצמה ולא מתריסה כך בעצם נראים חיינו באמת לא??? אז תעשו לי טובה נשים!!!!! נ.ב. נחמד לחזור

pat

New member
אבל ...

כשהשארת גרביים באמצא החדר כשגרעינים פיזרת בכל הסלון כשבלי פרח הגעת ביום אהבה כשילדים גידלת חצי שעה לפני "מבט לחדשות" כשבי נזכרת רק במיטה אז תעשה לי טובה גבר... פעם בשבוע תביא לי אחת מהפרגיות לעזור לי בספונג´יה....

Oriana40

New member
אבל

הפירגיות של היום לא די להן באון את ההון מחפשות לפני שעושות פוזות... אם זה ירסצ´ה או גוצ´י מרצדס או פארארי למה את האון ניתו להחליף בפלסטיקון הבל את ההון בעיקר אם יש המון לא ניתן להשיג עם מיץ לימון

pat

New member
שכחת להסוף אחותי...

שאם כבר לנגן בכלי... מתאים אקורדאון... חחחחחחחחחחחחחח

pat

New member
סקסופון...

או אקורדאון...ממש תזמורת... גם מתרחז ...חחחח פלסטיקון??? גם סיליקון אפשר??? חחחחחחחחח

pat

New member
תגובה לך אישית רב-און...

לא עשיתי הכללה לכל הגברים... ברור...

רב-און

New member
אוריאנה היקרה

לא כדי להתכסח ולא לקנטר אבל לצערכן אני כן יכול עליכן עם עיניים עצומות וידיים קשורות ולעיקרו של עיניין אתן אף פעם לא מרוצות וכפי שאמרה PAT אני לא יעשה הכללה לא כל הנשים אבל 98% ואם בא לכן קצת להתפלפל פה לחרוז חרוז לשיר פזמון אתן מוזמנות פה מיד לדו קרב

pat

New member
אוריאנה.....תרימי כפפה!!!

תצאי למלחמה אחותי.... אני אחרייך...חחחח

כמו הפילה והעכברה....

שהלכו לטייל בשדה והעכברה מסתכלת אחורה ואומרת לפילה: "תראי כמה אבק אנחנו עושות" ....חחחחחחחחה רב-און, אני איתך!

רב און , מה הספיד?../images/Emo3.gif

אני מתכוון למהירות הצב בין בקור לביקור...חחחחחחה איפה אתה, איש?

למעלה