לו"ק היא המשך של סמולוויל! הסבר

לו"ק היא המשך של סמולוויל! הסבר../images/Emo77.gif

היום ראיתי לי לתומי את פרק 3X14 של לו"ק (פרק חמישי ברצף
). ונחשו מי התארחה שם??? לא אחרת מאשר לאנה לנג, האקס גירל פרנד של קלארק מהתיכון!!!!!!!!!!!!!! מוכרת לכם הבחורה, סמולווילים?????? בעצם לו"ק היא המשך של סמולוויל עוד לפני שסמולוויל בכלל נוצרה!!!!!

FavO r i Tes

New member
אולי כי,

לפי הקומיקס באמת הייתה לו חברה בתיכון בשם לאנה לאנג?

gombel

New member
נכון את צודקת... לפי הקומיקס...

לאנה ולאנג ופיט רוס באמת היו חברי ילדות שלו... משום מה קלואי לא זכורה בקומיקס... עובדה מעניינת בקומיקס היא שלקס לות'ר נבחר לנשיא ארה"ב פיט רוס בעצם נבחר גם לכהן את סגן הנשיא של לקס. עוד עובדה מעניינת שלפי הקומיקס באטמן, פלאש ועוד כמה חבר'ה חיים באותו עולם שבו סופרמן מתקיים... רק חבל שביטלו את הפקת הסרט "סופרמן נגד באטמן", בינתיים תוכלו להסתפק בקישור הבא: http://www.theforce.net/fanfilms/nonsw/worldsfinest/index.asp משם תוכלו להוריד את הסרטון החביב שהכינו מעריצים... צפייה נעימה...

noap91

New member
פיט הוא חבר ילדות של קלארק.

לאנה יודעת על הכוחות של קלארק בקומיקס, לא?

היא יודעת

והוא נפרד ממנה כי היא רוצה שהוא יחליט או היא או להמשיך להציל את כולם. אז הוא בוחר בעולם. ואחכ הוא מכיר את לויס. אם אני לא טועה חחח אני לא יודעת מאיפה אני יודעת את זה או אם זה בכלל קשור לקומיקס

noap91

New member
אני חושבת שהבאת את זה מלויס וקלארק.

פרק 3X14 אם אני לא טועה. אבל אי אפשר לדעת מה יקרה בסמולוויל.. חחחח

aviatiko

New member
לפי הקומיקס...

לאנה וקלארק הכירו בסמולוויל ויצאו במהלך ביה"ס התיכון אבל לאנה הייתה מאוהבת בקלארק אבל הוא לא היה מאוהב בה.

noap91

New member
רגע..

אז לפי הקומיקס קלארק זרק את לאנה בגלל שהוא לא אהב אותה יותר?

aviatiko

New member
כן, אלא שמעולם הם לא היו נורא

רציניים חוץ מבמוחה הקודח של לאנה (הבלונדה
).

Kawaii Baka

New member
זה היה יותר קטע של קשר רחוק שפשוט

התפורר לו עם הזמן. לאנה מצאה לה מישהו אחר, וקלארק התחיל בחלטורה שלו עם התחתונים האדומים.

LrZt1986

New member
ופיט...

בסופו של דבר הופך לנבל. סליחה, סופר נבל :) עובדה מעניינת היא שגם לפי הקומיקס פיט ידע על הכוחות של קלארק, אבל קלארק לא ידע לגבי זה שפיט יודע על הכוחות שלו...

noap91

New member
../images/Emo58.gif

כמו קלואי :) אבל אחרי פרק 4X22 אני חושבת שהוא הבין שהיא יודעת.

aviatiko

New member
לפי הקומיקס פיט ג'ינג'י ואין קלואי

בקומיקס המקורי (יש בקומיקס של "סמולוויל") מפני שאם מסתכלים על הדמות הזאת בסמולוויל היא בעצם נוצרה כדי ליצור איזהו תחליף ללויס.

LrZt1986

New member
זה מה שאני חשבתי...

אבל קלואי היא אחלה תחליף לקלואי.. תודו... ! רק חבל שאין על הדבר האמיתי :) את\ה יודע\ת אם בקומיקס של סמולוויל במקרה מוזכר היחס בין קלואי ללויס? או שזו עוד עובדה פיקטיבית של יוצרי הסדרה?

aviatiko

New member
קלואי נוצרה ע"י יוצרי סמולוויל

אין שום דמות דומה בקומיקס המקורי.

LrZt1986

New member
אבל אמרת...

שיש בקומיקס של סמולוויל... לגבי זה הייתה השאלה

למעלה