לו פל וכל מה שקורה להם-פרק 4

flor love

New member
לו פל וכל מה שקורה להם-פרק 4

בפרק הקודם לו:אני אוהבת אותך והם מתנשקים לו:פלי סורי לא התכוונתי פלי:זה בסדר לו:הייתי חייבת לנשק מישהו פלי:למה אותי? פלי:את אוהבת אותי? בדיוק לו חשבה על הרגעים עם פלי איך הם תמיד אהבו ואיך הם נפרדו בגלל שטות לו:לא..........לא היא אמרה בקול בטוח לו:אז אני יכולה לישון כאן? פלי:בטח לו:תודה בינתיים במסעדה קמי מוחאת כפיים קמי:בראבו......בראבו צו'צי:קמי!!!!!!!! לורנה:מי זאת????? קמי:אני אגיד לך מי אני!!!!! אני החברה לשעבר מהיום של קרלוס!!!!!!!!! צו'צי:ק.........מ.......י זאת החברה שלי קמי:החברה שלך?????!!!!! לורנה:תיקון טעות מותק אני הארוסה שלו!!! צו'צי:לא נכון....קמי!!!!! תאמיני לי!!!!!! קמי:תן לי לחשוב למי להאמין לה או לך? צו'צי:לי כמובן!!!! קמי:אני מאמינה לה!!!!!!היא צועקת היא הולכת מחוץ למסעדה לורנה:קרלוס אני לא לורנה אני נטליה בחור אחד שכר אותי כדי שתחשוב שאני לורנה מצטערת היא מתכוונת לצאת וצ'וצי עוצר אותה צו'צי:מי זהההההה!!!!!!! נטליה:איזה בנחמין ביי צ'וצי:ררררררוווווחחחחחחחחחחאאאאאאאאאאסססססס *AN* בינתיים בבית של פלי פלי ולו שותים תה פליי:את יכולה לספר לי למה באת לבית שלי? לו:כן אבל זה משהו מגעיל!! פלי:מה לו:דייגו בגד בי עם בחורה! פלי:יששששששששששש לו:מה אמרת? פלי:כלום איזה בן זונה!!!! לו:גם אני אמרתי לו את זה פלי:איך הוא מעז לפגוע בך!!!!! לו:אני יודעת *CR* היא מתחילה לבכות פלי:היי מה קרה???? לו:אני מרגישה כאילו דקרו אותי בלב!!!!!!!! פלי:מסכנה שלי!אני מבטיח להיות לידך כל פעם שתיצטרכי אותי לו:תודה היא נותנת לו נשיקה בלחי בינתיים בפאב בנחה יושב ושותה בירה בדיוק קמי מגיעה לשם ומזמינה וודקה קמי:תן לי וודקה ושהיה חריף!! *AN* ברמן:מיד ותפסיקי לכעוס פנים יפות כמו שלך צריך לשמור קמי:סליחה...ואתה באמת חושב ככה? ברמן:בטח קמי:סליחה על החוצפה אבל אתה לא מכיר אותי? ברמן:כן קמי:מי אני? ברמן:קמילה מארוואי קמי:יופי אני רואה שאתה מכיר אותי!! איך קוראים לך? ברמן:חואן!! קמי:הולה חואן בנחה:אתה יכול להביא לי עוד בירה קמי:מה אתה עושה כאן!!!!!!!!???? בנחה:שותה בירה ואת???? קמי:וודקה בנחה:תגידי השתגעת!!!!!!!!! קמי:לא כשהיא כבר חצי שיכורה בנחה:את באה איתי!!!!!!!!!! קמי:טטטטטווווווובבבבבבבבב פתאום נשמעת יריה קמי:בנחה לאאאאאאאאאאא בינתיים בדירה של פלי לו ופלי מתקרבים לו:אתה יכול להגיד לי מה רצית להגיד לי בשקיעה פלי:אהה זה לו:מה זה? פלי:אני אוהב אותך פתאום נשמעת נקישה חזקה בדלת פלי:דייגו מה אתה עושה פה לו:דייגו!!!!!!!! דייגו:לו מותק בואי איתי לו:לא!!! דייגו:בסדר את רצית את זה *AN* הוא מוציא אקדח ומכוון את האקדח על לו פלי:לא!!! לו:פלי!!!!! המשך בפרק הבא!!!!!! B)

א ניצן

New member
יפהההה

מותח... איזה קצרים את עושה אותם תעשי יותר ארוכים בבקשה

flor love כנסי רגע

הסיפור שלך מדהים אבל את פרק 5 תנסי לשים אותו כמה שיותר מהר בבקשה אני במתחחחחחחח חחחח

למעלה