לו הייתי......

צוחקת...

New member
לו הייתי......

לו הייתי סוסון ים.... לצוף בריחוף בשוניות אלמוגים, לזלול סרטנים, להחליף צבעים כמו זיקית, להיטמע בסביבה כמו רוטב פסטו בפסטה, להזדווג בלילות ירח מלא לאחר ריקוד חיזור ממושך, ולבסוף, לא לשאת בתוצאות. בלי גלולות או התקנים, אין כל סכנה לבנות, מאחר שגברברי סוסוני הים הם הזכרים ביחידים בטבע שנכנסים להריון, חווים צירי לידה ומשריצים את ילדיהם. שלוש מאות סוסוני ים זעירים בכל שגר, שנמשך כמעט יומיים של כאבים התכווצויות וצירי לידה. יומיים שאחריהם מקבל הבחור יום חופשי אחד מפני שהנקבה כבר ייצרה דור חדש של ביצים ואם לא אכפת לו אז יאללה (האם ציינתי כבר שהם מונוגמיים?). העובדות הללו הן לא פחות מסעירות בעיני, וגם אתם תוכלו להסעיר את רוחכם אם תקראו את כל המאמר "בטבע הדברים" (כן, כזאת אני, מנויה על טבע הדברים, מה תעשו לי?), קיימת רק העובדה המאוד מצערת שהמין הזה נמצא בסכנת הכחדה. המכחידים הם כמובן בני האדם והבעיה היא כפולה, הדגים (והם דגים, סוסוני הים הנפלאים שלי), הם טיפשים כמו עציצים ומי שמסוגל לצלול עשר מטר תופס אותם ביד אחת כי הם בטוחים שתחפושת הפסטו שלהם משכנעת אותנו. הבעיה השנייה היא שמישהו החליט פעם (חכמי רפואה סינים אם להיות ספציפיים) שאבקת סוסי ים מיובשים וטחונים עוזרת לכוח הגברא. זה היה כנראה לפני שנודע שההומואים הקטנים האלו מתעברים כל חודש. מי שנחלצת לעזרתם של ידידי המופלאים היא חוקרת (האם זה מפתיע אותי?) שהפכה אתר של דיג סוסונים לאתר תיירות ואת הדייגים למדריכים וגם עובדת על פרויקט שבו יגדלו אותם בשבי ויחזירו אותם לים, כאלו דברים. אותי זה שעשע, כל היפוכי התפקידים האלו, אז המשכתי לקרוא וגיליתי שגם הקרנפים בסכנת הכחדה וגם הם בגלל חרדת הפין האנושית. מסתבר שגם הקרן של הקרנף מצוינת מאוד לשיפור הביצועים ובשל כך החיים בטבע בשביל הקרנפים הם כבר לא מה שהיו. הקרנפים מצידם מסרבים ללמוד לרוץ מהר וגם די מסרבים להתרבות בשבי. כך קורה גם בספארי שלנו, והמטפלים שלהם החליטו להזמין צוות מיוחד מברלין כדי לבדוק את סרבני הביוץ האלו. התברר שהנקבות הצעירות פוריות וכך גם הזכרים, אבל זכר האלפא מרביץ לכל מי שמתקרב לנקבות בשעה שהוא בעצמו, כשמגיעים לעניין, אפס, נו, לא עומד לו. החוקרים רוצים לתת לו ויאגרה, ואני שואלת את עצמי: לסמוך על קרן של בחור אימפוטנט או על אבקה של דג משוגע, זה הגיוני? זה הגיוני שבגלל הפחד הקוסמי שלא יעמוד להם, ציידי כל העולם משמידים מינים שלמים של בעלי חיים? צוחקת...

למעלה