לו היה אפשר

mron10

New member
לו היה אפשר

אבא שלי לו היה אפשר עוד רגע להחזיר את הגלגל לאחור,ולאמר לו כן לאבא שלי ,כמה אני אוהבת אותו ומעריכה אותו,לו היה אפשר עוד מגע עוד ליטוף אמירה , לו היה אפשר לבקש שיסלח שלא היתי איתו כל זמן שהיה זקוק לי, להוציא אותו מהגהנום שבו היה שרוי ,להבין שלא היה לו הכח להתמודד איתה עם האשה השניה ,האשה שקללה אותו ואמרה לו כל הזמן נו מתי תמות ,לו היה מבין זאת קצת לפני ,קצת לפני שעבר אירוע מוחי ,ורגע לפני מותו אמר :לא האמנתי שיש אנשים רעים כאלה בעולם ,אז אנא אבא אולי נשמות בכל זאת חשות אוהבת אותך וסלח לי שלא היתי כאן בשבילך, שושנה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אני חושבת שבכל מקרה

חשוב בשבילך להגיד לו את הדברים. אני הכרתי איש שהלך לקבר אחיו כדי להגיד לו דברים אחרי המון שנים וזה הקל עליו. כל אחד מוצא את דרכו להעביר את המסרים האלה, אני בטוחה שגם את תמצאי.

mron10

New member
סהר תמיכה

סהר שלום היום אני מרגישה כל כך עיפה אחרי שעברתי לילה של בכי ,לא יודעת מה קרה לי פתאום הכל צף ,אני בדרך כלל בשליטה וכשאני מרגישה חוסר שליטה כמו עכשו כאב עיפות מאוד גדולה ,זה מלווה אותי גם בחוסר אונים,אני שמגיל 4 היתי כל הזמן במצב של חיים מתוך השרדות או מלחמה ,להלחם נלחמתי להצליח ,ללמוד עד להכשרה הגבוהה ולהצטיין,להקים משפחה ולנסות להעניק לילדי מכל מה שלי לא היה ,עברתי הרבה גם בחיי הנישואין כרגע לא אפרט הכל כי זה יעיף אותך ,התחושה שאני לא מסוגלת להיות בשליטה ,ולא לתפוס את נושא המות מקשה עלי מאוד ומפה כל הענין של חוסר האכפתיות מה אני אכניס לפה ,היום דוקא התחלתי טוב בזכות הרצון שלכם לתמוך בי באופן שוטף , אני מקוה שיהיה לי הכח להמשיך ,כי אני חייבת לצאת מהמעגל הקסמים הזה שושנה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שושנה, רוצה לבקש ממך משהו

את יכולה לדבר כאן חופשי. אנחנו לא ילדים, יש לנו כבר די ניסיון ויכולת להכיל גם דברים קשים. את לא צריכה לשמור עלינו יקירה. דברי חופשי, הורידי מהלב. אבל מה - רק אם את רוצה. בסדר? לא כי אני מעודדת אותך לזה. כי ככה יהיה לי יותר קל להתייחס, כשאני קצת יודעת מה עובר ועבר עליך. וכמובן, אני כאן לתת לך כתף בכל מקרה.

mron10

New member
לסהר תמיכה ולכלם

סהר שלום עדין מרגישה מרוקנת אנרגיה חולשה ועיפות נפשית ופיזית ,אך הכחי חשוב לא הכנסתי אף עוגיה ושום שטות לפה רק אוכל מזין רציתי לשתף אותך ,אני מחזיקה יק ה לעצמי אצבעות שאני אמשיך כך ואשמח לשתף אותך ואת חברי הפורום שושנה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כל הכבוד!

קני לך אולי איזה ספר בישול של שומרי משקל, כדי שיהיה לך מגוון, כך לא תשברי.

למעלה