לוכדי עריקים

RAFI 20

New member
לוכדי עריקים

1.אחרי כמה זמן הם באים? 2.האם הם משתמשים בכוח 3.מה יעשו במצב שבו העריק בורח להם? האם יבצעו מרדף .אשמח אם תענו והנכם מוזמנים לזרוק כל מה שקשור ללוכדי עריקים

RAFI 20

New member
להפך

אחי אני לא מפחד מהם אני רץ מהר אל תדאג לא יתפסו אותי.. ואני רשמתי שירשור אחד לא יודע למה נפתח שתיים

גילי162

New member
חחחחחחחח

זה נשמע כמו פתיח לסדרה של הנשיונל ג'אוגרפיק או משהו דומה ....

WrathAngel

New member
תגובה

לא יודע אחרי כמה זמן הם באים. יודע שמשתמשים בכוח ורודפים אחריך.

לגבי שאלה מס' 2

שתי קבילות שהתקבלו לאחרונה מעידות על שימוש מוגזם מאוד בכוח שלא לצורך. או במילים אחרות - תקווה שלא ידפקו מכות באמא שלך ב-3 בלילה.

עריק מוגדר אחרי 45 יום..

לפעמים לוקח לחבר'ה במקשל"ר יותר זמן עד שהם מזינים את העריקות...אז בעיקרון הם יכולים לפעול החל מהרגע שהזינו לך את העריקות...לרוב לוקח להם הרבה יותר זמן מזה... מה גם, שאם משטרה רגילה עוצרת אותך לביקורת, נגיד שוטרי תנועה, אז ישר אתה נלקח למעצר ואז מועבר למשטרה הצבאית.

wasted19

New member
נתחיל מזה שאתה אידיוט

נסים בזהף שזה לא קשור כמה אתה מהיר, מן הסתם שיבואו אלייך הביתה, יהיו כאלה שיחכו ליד כל הפתחים של הבית ולא ייכנסו דרך הדלת. דבר שני, אתה אפילו עוד לא עריק 45 יום ואתה כבר חושב שיבואו אלייך? לוכדי עריקים לא מחפשים מישהו לפני שהוא עריק 60 יום אז אתה יכול להרגע. ולגבי הבחור שאמר שלפעמים מקשל"ר לא מזינים עריקות בזמן, זה בגלל שהדיווח עריקות של היחידה לוקה בחסר, לכן הם משאירים את זה נפקדות בתקשורת, למרות שזה עבר 45 יום, אבל עדיין משטרה צבאית יבואו לחפש אותו אם הוא יהיה עריק יותר מ60 יום, העריקות במחשב זה עניין מנהלי שהיחידה צריכה להעביר מסמכיןם על ביקורי בית וכו' וכו'.

אני מוכן להתערב איתך

בוא נתערב על ארוחה בדיקסי. כנפיים עם הום פרייז ולף בראון בצד.

מילא לברוח ...

אבל עד שאתה לא מסגיר את עצמך לא נמחק לך הרישום על העריקות בתקשורת. באסה.

יש אנשים שחיים שנים ככה

ולקבל פטור ממילואים גם אחרי שהיית עריק שלושים שנה וישבת בכלא על זה לילה אחד זה קלי קלות

ושימצאו אותם הם ישבו במעצר בדיוק

לילה אחד ואחרי זה יקבלו פטור מרופא\קב"ן... שווה

למעלה