לוח שעם

ofekbd

New member
לוח שעם../images/Emo53.gif

קניתי לוח שעם גדול ובא לי לקשט אותו ולהפיח בו קצת רוח חיים. האם למישהי יש רעיון או שעשתה משהו דומה ?

כן והיה דיון גדול על לוח שעם מה ואי

כולל דוגמאות מציא לך להיכנס לארכיון ולהיכנס למתחילים היו גם תמונות של רעיונות. שנית חשוב כיון עם זה לבית חדר ילדים מתנה ועוד תני כיון ונעזור כי אפשר לעשות הכול,לצבוע עם גואש ולציר להדביק סול עיסת נייר פרחים יבשים מפיות . ועוד יש שרשור בעינין שהיה בהצלחה.

ofekbd

New member
ניסיתי לחפש בארכיון

ולא הצלחתי לעלות דבר, אשמח אם תוכלי לצרף את השרשור. בכל מקרה, לוח השעם מיועד לחדר העבודה. תודה00000000000000000000

אחפש בשמחה ובנתיים אתן לך

כמה טיפים שלי. לוח אחד עשיתי ,צבעתי עם צבע גואש הכול נתפס בלוח יופי אין בעיה. חכיתי שיתיבש ובנתיםהכנתי דמויות מסול והדבקתי מסביב עם דבר יו או שהסוד שלא זה להמנתין קצת ואז להדביק. אני שחכתי לסים לכה סוף אבל זה עדין קיים ושימושי. לוח נוסף אפשר לעשות מסביב עיסת נייר וכשמתייבש לציר או להדביק מפית או לקחת גזרי עיתונים למרוח אליהם דבק שיתקשו ולהדביק כמו קולז בצורות שוניות. או פרחים יבשים ולציר את הענפים. ויש ויש מקווה שעזרתי ואשמח לעזור.

אני עשיתי ויצא נחמד מאד אבל מנסיוני

על תצבעי את השעם עצמו. זה גרם לשעם להתנפח קצת במקומות שונים. תתרכזי רק במסגרת.

בהדבקה? איך ישאר מתוח?

ולא יראו את החורים של הסיכות? תבטיחי שכאשר תסיימי את הביצוע תספרי (ותראי תמונה כמובן) גם לי יש עוד אחד לעשייה.

למעלה