לוח מודעות

מפגש אמהות ותינוקות ברחובות ../images/Emo95.gif../images/Emo85.gif

מפגשים תומכים ומפנקים לאמהות ותינוקות אחרי לידה זה המקום לשוחח, להתייעץ, לשתף ולהפגש במפגשים ניצור מעגל של שיתוף, הקשבה וגם עצות טובות ומועילות בכל נושא שעולה לאחר הלידה: הנקה, טיפול בתינוק, זוגיות, בריאות, משפחה ועוד. המפגשים אינם מייצגים גישה כזו או אחרת אלא מאפשרים לכל אמא במעגל לתרום מנסיונה לאמהות האחרות, וכך נוכל לשמוע ולהכיר מגוון גישות רחב ולבנות את האמהות המתאימה לנו. מנחה: ענת רז, אמא לשתיים, מורה ליוגה, יוגה להריון והכנה ללידה ומנהלת מרכז דארמה, בעלת תואר בחינוך. המפגשים מתקיימים במרכז דארמה בכל יום ב' הראשון של כל חודש בשעה 10:45,
המפגש הבא ביום ב' 3.1.11
השתתפות חינם! אנא הרשמו מראש בקישור זה או בטלפון 08-9472073 פתיחת המפגש מותנית במינימום משתתפות גם התינוקות מוזמנים בשמחה! רח' פקריס 2, פארק המדע, רחובות.

מפגשים "האוהל האדום" בבן עמי

בראש חודש שבט , 6.1.2011 ב 19:00 שיחות על הריון לידה והנקה עם ליהי ואיתי. אתן מוזמנות בתיאום מראש 054-4795241 www.naominoe.co.il

טלימה

New member
ליקוט, תזונה ובישול (וגם פילים ויחפנות)

הי, מזמן לא כתבתי כאן.... רציתי להזמין אתכן לכמה מהדברים שאני ואישי עושים. הנה הרשימה:
סדנת בישול מקומי בכפר יונה (כולל הכנת לחם_שאור)
"סיור ליקוט למשפחות, בנחל ציפורי" https://www.mazon-izun.com/?page_id=4236
מה זה עושה בצלחת שלי? בתל אביב
"איזון ורפואה עתיקה" https://www.mazon-izun.com/?page_id=2806 בירושלים
פילים וציידים, אגוזים ולקטים - סיור בעקבות התזונה הפרה-היסטורית בעמק החולה
"לצוד וללקט – סדנת מזון חי מן הבר וריצה יחפה" https://www.mazon-izun.com/?page_id=4502 על הכרמל (ואין צורך בניסיון קודם) בתקווה שנתראה
טלי

ואו, כמה פעילות

ואיזה מגוון עשיר ומרתק כל הכבוד לכם! ממליצה מאד על הסיורים של אורי, הייתי והיה מקסים.

קורס הכנה ללידה ב27-28/01

בטוחה שאתם פה בפורום איפשהו - הזוג הנוסף לקורס שלי. זוג שבדיוק חיפש קורס מרוכז לקראת הלידה. זוג שמעוניין בקורס אינטימי (3-4 זוגות) בגישה שמעבירה אליכם את הכלים והיכולת להוביל את הלידה בדרך שלכם. אז אם אתם במקרה קוראים - אתם מוזמנים להצטרף. יום חמישי אחרי הצהריים ושבת בבוקר ב 27-28/1 בעמק יזרעאל. המחיר הוא 400 ש"ח וכולל מפגש אחרי הלידה. אני אשמח לפגוש אתכם. אפשר לפנות אלי בטלפון שלי 052-4696834 או במייל דרך האתר www.im-haima.co.il נעמה סלע

יד אביב

New member
אני ממליצה בחום על נעמה!!

לא עשיתי איתה את הקורס פשוט כי אני גרה באיזור ירושלים וזה רחוק לי, אבל יש לי הרבה חברות שהתכוננו איתה ללידה וזו היתה הכנה נפלאה בשבילן, במיוחד למי שרצו לידה טבעית ופעילה. ואני מכירה אותה מספיק כדי לדעת שהקורסים שלה באמת טובים, כי נעזרתי בה באופן אישי בנושאי לידה והנקה.

קשתית9

New member
../images/Emo45.gif גם אני ממליצה בחום על נעמה סלע!!!!

עשינו איתה קורס הכנה ללידה מ-ד-ה-י-ם, מעצים,תורם, נהניתי והשכלתי (ואצלי זו היתה לידה שלישית... אז אפילו לאמא מנוסה כמוני היה לה מה לתרום, והמוןן!!!) בקיצור- מומלץ מאוד! ניבה

תמרה ד

New member
קורס הכנה ללידה ייחודי בירושלים

ייערך בתלפיות, במרכז אלמה. הקורס מחולק לשלושה חלקים: הכנה ללידה, יוגה להריון, מוזיקה וקול לתקשור עם העובר בהריון וככלי עזר בלידה. פרטים נוספים בקובץ המצורף. בואו בשמחה

1אמאלה

New member
חיתולים אקולוגיים

לכל המעוניינות-נמכרים עכשיו גם בחולון והסביבה כמו כן מוכרת מגבונים ומוצרים של שלוס ומאמי קר.

emilyail

New member
../images/Emo185.gifמפגשי אמהות ילדים (לא מסחרי)../images/Emo185.gif

האם יש כאן אמהות שיהיו מעוניינות להפגש עם הילדים/תינוקות אחת ל...מאיזור נתניה?

אני אשמח

אני מאזור עמק חפר ואשמח למפגשי אמהות באזור אפשר אפילו אצלי, קטן אבל חמים

שונצו

New member
הטבע ש.ב.א מחסלים חצי חנות!

עשרות צעצועים ושמיכות אורגניים במחירים מצחיקים! בואו לבדוק!

שונצו

New member
לא כתוב מחירי חיסול

פשוט כל הצעצועים והשמיכות - המחירים שלהם ירדו משמעותית ממה שהיה קודם...

מפגשי אמהות בירושלים

כל יום שני בין 10 ל12 במרכז פריד בנחלאות (רח' הארנון 30) יש מפגש אמהות ותינוקות עד גיל שנה-שנה וחצי (כרגע כולם קטנטנים עד חצי שנה) המפגשים חינם ואפשר פשוט להגיע בלי תיאום

../images/Emo39.gifקורס הכנה ללידה ייחודי בצפון../images/Emo39.gif

שלום נשים יקרות מתרגשת להזמין אתכן לקורס הכנה ללידה ייחודי אשר אני פותחת בצפון עם מורה ליוגה להריון. הקורס ישלב ידע רב ותרגול יוגה מעשי בקבוצת נשים אינטימית. הקורס בן 10 מפגשים בני שעתיים. 9 לפני הלידה ואחד לאחריה. נפתח בתחילת פברואר בקיבוץ בית קשת בגליל התחתון. עלות 600 ש"ח אשמח לשלוח פרטים נוספים למעוניינות

למעלה