לוח חיפושים

1paradox

New member
מחפש מישהי שרוצה לראות אותי מתמסר לגבר מולה

יש לי פנטזיה מיוחדת. אני סטרייט, אקדמאי, אסטטי, גמיש, מת על נשים ונשיות ואוהב מאוד להתמסר לסקרנות נשית.
מחפש מישהי שתרצה לצפות בי עושה כל מה שמסקרן אותה, כולל לרדת לעצמי, לחדור אלי עם דילדו או סטרפ-און ואפילו לתת לגבר אחר לעשות בי כל מה שהיא רואה לנכון בזמן שהיא צופה ומנהלת את ההצגה להנאתה.
נשים שמעוניינות לצפות בי מתמסר אליהן במצלמה או במציאות, עם גבר נוסף או לבד, או סתם לדבר על הכל בפתיחות באווירה אנושית ונעימה ולהכיר, מוזמנות לפנות אלי במייל.
גברים אקטיביים וחלקים שנראים מצוין (!) ורוצים לתת לאשה לנהל את ההצגה בזמן שהיא צופה בנו ואני מתמסר לכל רצונותיה (אני רק בצד הפסיבי) מוזמנים לפנות בצירוף תמונת בלבד.
ושוב, אני סטרייט שרוצה להתמסר לגמרי לסקרנות נשית. לא מחפש מפגש עם גברים לבד. תודה :)
מייל:[email protected]
תמונות שלי:
http://www.adasha.co.il/indexed_images/january13/18926.asp
קישור לפנטזיה מפורטת שכתבתי:
http://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=32994

TheShining

New member
אפשר לפרסם כאן הודעת חיפוש פרטנר

לסקס/ידידות/יזיזות?

doron68

New member
כמעט והסתיימו ההכנות לסופה הגדולה שמתקרבת

האופנוע מכוסה בשתי שכבות ויש נישנושים להעביר את הזמן. הבגדים החמים יצאו מהארון ואפילו מצאתי מטריה למצבי חירום שבהם צריכים לצאת מהבית. עם זאת, עדיין חסר משהו חשוב מאוד, אשה שתתחמם איתי

TheShining

New member
כן, אבל אני נמשכת לגברים עם סקס אפיל מסוים

מאוד, וסגנון מסוים מאוד. לכן אני נאלצת לדחות רבים וטובים.
זה לא שאני מחפשת דוגמנים, יפיופים וכו'.
אני מחפשת לוק גברי של פעם, אבל במזרחי. או סתם שזוף ומסוקס.
כמובן שלא אתנגד לכוסונים עם קוביות בבטן, מצידי שיהיו גם בני עשרים ומשהו. אבל אלו נדירים כאן. בפייסבוק קל הרבה יותר לאתרם

עובדה מעניינת שגיליתי, היא שרוב הגולשים הגלויים בפורומים הקשורים לסקס הם אשכנזים, ורבים מתחום ההייטק. מעניין.

TheShining

New member
ולפני שיאשימו אותי בגזענות -

אציין שאני אשכנזיה. בהירה מאוד.

בהצלחה לך

אני לא כל כך מתחבר להיכרות לפי רשימת העדפות. אני מוצא את עצמי מוקסם מנשים שונות כל אחת מהשניה מן הקצה אל הקצה.

אני גם לא מתחבר לדרך כזו של היכרות עם הודעה, וסינון וכו'...

אני אפילו אעיז לנחש שאם הייתי פוגש במדהימה שבמדהימות, אבל בצורה כזו, כלומר - הודעה, רשימת דרישות וכו'... סביר שהייתי מפספס אותה. סביר שהייתי חושב שהיא בכלל לא מדהימה, אפילו שהיא כן.

כי אני רוצה הצצה קטנה (ואולי אפילו הצצה הגונה), אל תוך נימי נשמתה. ואיך אוכל להציץ לתוך משהו שאפילו מתקרב למשהו אמיתי, בתוך כל ה WINWIN הזה...

TheShining

New member
ראה, כאן מדובר במימד וירטואלי,

ובמימד הוירטואלי אני אישית חסרת סבלנות למסרים אינסופיים, מיילים, דיבורים ופלירטוטים. אני רוצה ישר לראות במי מדובר, כי מנסיוני, הפנים אומרות הכל.
שיחת טלפון בהמשך כבר נותנת לי מספיק אינפורמציה. אני סומכת על האינטואיציה שלי.
כמובן, מה שמתאים לי לא מתאים לאחרים, וכו'...

בוגאטי

New member
אז העבר שלי בדיסקוטקים של רמלה יכול לעזור?

בימים של הפאדלפון וחולצות פתוחות עד הבטן

בוגאטי

New member
כן, רק שמאז חלה הידרדרות עקבית

סגרתי חלק מהכפתורים בחולצה
את הפדלפון החלפתי במשהו מחוייט יותר
התספורט כבר לא בסגנון טריפונס

לפעמים, רק לפעמים, הערס מרמלה פורץ החוצה דרך כל השכבות

doron68

New member
יש תנאים מקדימים?

כמו למשל אזור מגורים או משהו אחר?

הנהלת הפורום

שמה בתחתית העמוד שרשור שכותרתו "מודעות דרושים לכאן"

האמת היא, שכשהיא שמה אותו, הוא היה בראש העמוד, אבל הוא התדרדר לאיטו ולהנאתו לתחתית העמוד (סוג של כוח הכובד הזכור לטוב משיעורי פיזיקה :)

כל אתרי ההכרויות המכבדים את עצמם יגידו לך, שתמונה שמצורפת למודעת חיפוש תגדיל עד פי 10 את מספר הפונים :)

ובמשרד התמ"ת יגידו לך שמודעת חיפוש חוקית צריכה להיות מופנית לשני המינים :)

למעלה