לוח זמנים לקבלת אזרחות

NorthernStar

New member
לוח זמנים לקבלת אזרחות

אמצע אפריל 2008 - הגשת הבקשה אמצע יוני 2008 - קבלת מכתב ראשון פלוס חוברת ההכנה לבחינה. 30 אוקטובר 2008 - המבחן 21 בנובמבר 2008- טקס והחלק השווה באמת: לפחות אצלנו חילקו לכל הבאים לטקס מתנה - כרטיסי כניסה משפחתיים לשנה שלמה לROM, הNGO, הScience Centre ועוד כמה גלריות.

d r e a m i e

New member
מזל טוב! אני מניח שהגשתם במסלול פרובינציאלי.

לאיזו פרובינציה? אני מתחיל להצטער שהגשנו במסלול SW.. הגשנו באפריל 2007 ועדיין מחכים ומחכים..

d r e a m i e

New member
ohh. איזה מבחנים יש בשלב הזה של קבלת האזרחות?

ואחרי כמה זמן מקבלת ה PR מגישים בקשה?

NorthernStar

New member
יש מבחן אחד קטן וטיפשי

המבוסס על החוברת הבעייתית שהם שולחים. אפשר להגיש בקשה אחרי שלוש שנים מלאות של מגורים בקנדה כPR.

NorthernStar

New member
ושוב תודה לכולכם

בקצרה מאוד, החוברת בעייתית מכמה בחינות, ואני אתן שתי דוגמאות בולטות: ייצוג הaboriginal people: בתור פרה-מודרנים, תמיד בלבוש "מסורתי", כעוסקים במשלחי יד "מסורתיים" (צייד, סחר בפרוות וכו'). ייצוג המהגר: בתור האדם הלא-לבן, הבור, שצריך "לחנך" אותו לבחירות דמוקרטיות, לאזרחות כמובן באמצעות ה"נדיבות" של האדם הלבן המשמש כהורה ל"ילד" מה"עולם השלישי". וזה רק על קצה המזלג.

yaron0072

New member
המבחן הוא עובר אנשי העולם השלישי

מדינות שאין בהם דמוקרטיה ולכן המבחן היה בעייתי עבורך וגם עבורי אני התכוננתי למבחן ובסוף היו שאלות מאד מטומטמות כמו שלמשל את המבחן של ארצות הברית עברתי בלי בעיה וללא שהתכוננתי זה פשוט החשיפה שלנו כלפי המערב וכמעט אותה שיטת בחירות מקלה עלינו מאד

למעלה