לוח הופעות, ראשון עד חמישי

fugitive

New member
לוח הופעות, ראשון עד חמישי

מצטער, לא היה לי זמן להעלות את הלוח הזה מוקדם יותר... ~ראשון~ * ג'ניה פיירמן, אמורה להיות מזמרות היידיש המפורסמות בעולם, תופיע במקום שאין לי מושג מה הוא - "סקיצה". * אנה תתקלט בסירה. ~שני~ * יהודית רביץ ב"מופע התרמה לנשים" בתיאטרון ירושלים. * במסגרת פסטיבל העוד: דריה טורקן, רנו גרסיה-פון ואוגור אישיק בבית-שמואל. * "מצויירים בסלון", פעם ראשונה בירושלים נדמה לי, בחבצלת. * פנצ'סקה ומרט בטיפה. * די ג'יי אפל יתקלט בסירה, נראה שזה יהיה רגאיי ואפרו-ביט. ~שלישי~ * פיטר האמיל יופיע ברידינג 3 בת"א. * "קלום" במופע אמפביינט בטיפה. * להקה חדשה בשם "מה יגידו השכנים" תופיע בגולה. * במסגרת ליין ג'אז בצוללת החינמי: סטגדם. ~רביעי~ * סוג-של-מפיק-העל מארק רונסון, יופיע בזאפה בת"א. * פיטר האמיל, הופעה שנייה ברידינג 3 בת"א. * "סימפל פלאן", להקת פופ-Pאנק שלא שמעתי עליה עד היום, מגיעה ממונטריאול להאנגר 11. כנראה פופולאריים בקרב הצעירים... * ועוד מופע חו"ל אחד, מנהטן טרנספר שוב בישראל, וגם הם יופיעו היום איפשהו בת"א. * גם בירושלים יהיה מופע מחו"ל, של רביעיית אל פוסטר, בצוללת הצהובה. * אורי קליאן יופיע בקצה. * רוקי בי ונבו בטיפה. * ישראל יפרח ינגן מוזיקה יוונית באברם. * "ג'הרוזלם קולינג", ערב שני ברציפות של רגאיי בבאסס. ~חמישי~ * מארק רונסון, הופעה שנייה בזאפה ת"א. * אצלנו, חווה אלברשטיין תופיע בתיאטרון ירושלים. * ההופעה היחידה הערב שאני בטוח שקשורה לארועי "חמשושליים" היא בצוללת הצהובה, שם יופיעו איזבו ויאיא כהן-אהרונוב, שתי הופעות בכרטיס אחד. * "טרייבל דאנס" יופיעו במעבדה. * עופר גולני כנראה מתאמץ להיכנס ללוח הזה כל שבוע. הפעם הוא יופיע בחנות "שטיין ספרים" בקינג ג'ורג' 43. * מארקי Fאנק ודודו בלילטי בערב קוסמו-פוליטי בקפה אברם. * בבאסס תהיה מסיבה עם די ג'יי אמריקאי בשם "גאסלאמפ קילר". שבוע טוב,

fugitive

New member
איך שכחתי

ברביעי, בסירה, תקלוט נוסף של רדיו הר-הצופים. דודו יעדכן בדיוק מי יתקלט וכמה.

davecom

New member
ביום רביעי - התקלוט

עמוס שלין (ברלין בריסטול), גרדה (ex בסימן שאלה) ונעמס (מאסקינגטייפ) בתקלוטים בסירה. בן סירא 4, כמובן. משעה 22:00.

למעלה