לוח הופעות חדש

הכי דוד

New member
לוח הופעות חדש

Confirmada por Luis Luisillo: Febrero 15 Iquique, Chile 16 Coquimbo, Chile 17 Concepcion, Chile 18 Viña del Mar, Chile Marzo 2 Mc Allen, TX 3 Laredo, Tx 4 Mc Allen, Tx 22 Charlotte, NC 23 Washington, DC 24 New York, NY Abril del 11 al 30 BRASIL Junio 12 Bucarest, Rumania 13 Bucarest, Rumania 15 Madrid, España 16 La Coruña, España 17 Bilbao/Santander, España 22 Las Palmas,Islas Canarias 23 Tenerife, Islas Canarias 24 Barcelona, España 25 Zaragoza, España 29 Palma de Mallorca, España 30 Valencia, España Julio 1 Murcia, España 6 Malaga, España 7 Sevilla, España 26 Mexico D.F. Palacio de los Deportes Agosto 2 Leon, Gto. 3 Aguascalientes, Ags. 4 Guadalajara, Jal. 5 San Luis Potosi, SLP. 17 Tegucigalpa, Honduras. 18 Managua, Nicaragua. 23 Torreon, Coah. 24 Monterrey, NL. Septiembre 14 Santo Domingo, Republica Dominicana. 15 San Juan, Puerto Rico. Noviembre 17 Puebla, Pue. 18 Veracruz, Ver. 24 Chihuahua, Chih. 25 Cd. Juarez, Chih. 30 Hermosillo, Son. Diciembre 1 Mexicali, BCN 2 Tijuana, BCN 14 Mexico DF, Auditorio Nacional RBD180

הכי דוד

New member
אנחנו לא בתיכנון בכלל

עצוב שזה ככה
אבל אני כולי תקווה שכן יגיעו.

נראה לי שהם יגיעו אז../images/Emo23.gif../images/Emo121.gif

ימאס לנו מאיתם כבר
שנהיה סבים וסבתות בע"ה

הכי דוד

New member
חחחחח דווקא בגיל הזיקנה הכי

כייף להגשים פנטזיות נעורים,אני יתלהב מפונצו ,ברור שזה יגמר מתישהו אבל עם יבוא לארץ זה ישר יחזור

לא חושבת../images/Emo23.gif../images/Emo121.gif

כאילו שאם זה יבוא לארץ זה ישר יחזור.. כי למשל המורדים, הייתה ת'תקופה שלהם ונגמר, ולא מזמן בנחמין היה בארץ בקושי שמו
אליו.. ולו באמת הייתה תהילה בארץ לעומת RBD.. הם היו פה משהו מטורף שלא היה כזה.. ובכל זאת אף אחד לא שם עליהם עכשיו כמעט.. מתי אתה עושה מסנג'ר

הכי דוד

New member
אם לואיסנה הייתה מגיעה אז

אולי זה היה שונה,אותה נראה לי אהבו הכי הרבה,לא? מתישהו שיהיה לי זמן לשבת במחשב,עכשיו זו תקופת רגיעה בקרוב זה ישתנה חח

לא חושבת שאותה הכי../images/Emo23.gif../images/Emo121.gif

דווקא נראה לי שהיא הייתה הכי פחות אהובה מהרביעיה, לא
חחחח אז תעשה נו , אמרת תקופת רגיעה חח

הכי דוד

New member
היא נראה לי היחידה שהכירו גם אנשים

שלא צפו בסידרה.בגלל שהיא לוגיש כזאת אז הרבה בנים היו מתים עלייה,אז מי היה הכי אהוב,קמילה?

נראה לי שקמילה../images/Emo23.gif../images/Emo121.gif

ובנחמין.. חח לא יודעת
אני הכי אהבתי את בנחה ופליפה

m o r 1 0 2

New member
אני הכי אהבתית בנחהה וקמילה../images/Emo70.gif

אני ממש אהבתי את כולם ..הם פשוט מדהימיםם

פופי10

New member
איזה תמונה מהממת../images/Emo140.gif

ובאסה אנחנו אפילו לא בתיכנון....

m o r 1 0 2