לוח הודעות/מודעות/קישורים/שונות

E s t e b a n

New member
התרגום ממש לא משהו, אגב.

רוב הזמן נאלצתי לתרגם את העברית בחזרה לאנגלית (מילולית) כדי להבין מה לעזאזל משמעות המשפטים. אחרי כמה פרקים זה כבר הפך להיות אוטומטי, אבל זה ממש הציק.

סטודנט55

New member
זה נובע מהעובדה שמדובר במאמרים

משפטיים.. אבל אני מסכים שהתרגום לא משהו..

התנועה לשוויון ולשלום בין המינים

שלום לכולם/ן אנו שמחים להזמינכם/ן לכנס של התנועה לשוויון ולשלום בין המינים, אשר יערך בבית הסופר בתל אביב ביום ו' 16 בדצמבר בין השעות 09:00 - 15:30 הכנס יערך במתכונת של "מרחב פתוח", המאפשרת למשתתפים/ות להעלות נושאים שמעניינים אותם/ן על סדר היום, ומטרתו לסייע בגיבוש יעדי הפעולה של התנועה לשנים הקרובות בכל התחומים האפשריים: פוליטיקה, חקיקה, חינוך, עולם העבודה, משפחה, צבא, שפה, תקשורת ועוד. פרטים נוספים בהזמנה המצורפת. כל מי שחזון השוויון, ההבנה והאחווה בין נשים לגברים יקר ללבו/ה - מוזמן/ת! נשמח לראותכם/ן אביב

דליתוש4

New member
נשמע מקסים ../images/Emo24.gif

אני אשמח לעוד פרטים לגבי "המרחב הפתוח".. לא מוכר לי

טל קר

New member
קבוצות חדשות במרכז יעוץ לאשה בי-ם

מרכז יעוץ לאשה פסיכותרפיה פרטנית זוגית וקבוצתית לנשים קבוצות לנשים - ירושלים אנו שמחות לבשר על פתיחתן הקרבה של קבוצות נוספות במרכז יעוץ לאשה ♀ קבוצה טיפולית לנשים (45 ומעלה) - הקבוצה עוסקת בקשרים זוגיים, משפחתיים וחברתיים, התמודדות עם שינויים ודימויי גוף. מנחה גב' הילרי מילגרום - עו"ס פסיכותרפיסטית מטפלת בנשים . הקבוצה תתקיים בימי שני ותמשך כשנה ♀ קבוצה לאמהות גרושות / פרודות / רווקות - הקבוצה תעסוק בנושאים כגון: הורות לבד, חלומות אכזבות, הפסדים רווחים במצב החדש, זוגיות, בדידות, חברים, קשרים עם הילדים, קשרים חדשים. מנחה גב' בטי עופר – עו"ס מטפלת פרטנית וקבוצתית בנשים הקבוצה תתקיים בימי שלישי ותמשך 15 מפגשים. ♀ קבוצה טיפולית - הקבוצה עוסקת בנושאים כגון: קשרים בינאישיים, התמודדות עם משברים, דימוי עצמי, דימוי גוף ועוד מנחה גב' הילה זמר - עו"ס, פסיכותרפיסטית, מטפלת בנשים. הקבוצה תתקיים בימי רביעי ותמשך כשנה. מספר המשתתפות בקבוצות מוגבל הקבוצות מתקיימות ב"מרכז יעוץ לאשה", רח' הרב אש"י 4 ירושלים לפרטים והרשמה ניתן לפנות לרקפת גינסברג 02-6785210 [email protected]

למעלה