לה לה לה - שירי השבוע!

Funky Giraffe

New member
לה לה לה - שירי השבוע!

לא של הדג: המכשפות - הלילות הקסומים אפרת בן צור - צוללת אריאל זילבר - חולם קוואמי - עשר Coolooloosh - Bandits ילד פלד - ת"א על הכוונת Electro deluxe - Stardown (כל האלבום) של הדג: אהובה עוזרי ושאנן - אמא אדמה (נגיד שזה של הדג
)

T W I G G Y

New member
מממ....

אז: the verve-bitter sweet symphony וגם: sonnet ו-bjork-debut- כל הדיסק!!!!!! פשוט מעולה!!!! מומלץ ביותר.... ושל הדג: כוסאמאמק גרסת הופעה.....ל-פ-נ-י-ם!!!! אחלה סופ"ש לכולם....

Da Fish Snake

New member
well...

של הדג- מביט לא של הדג- קוואמי - ימים שחורים Foo Fighters - End Over End Green Day - Jesus of Serburia

טיפקסית

New member
שירי השבוע שלי

לא של הדג- חיים משה-כל נדריי [שיר מדהיייים] מוקי-האדמה בוכה בית הבובות-סיגפו Molotov-Gimme the power טיפקס-עננה [מתוך התוכנית של יאיר לפיד] נוער שוליים-ים לבן חיים אוליאל&שאנן סטריט-את הולכת לבד עכשיו מתוך הופעה חיה של חיים אוליאל ששודרה בערוץ 10 של הדג- עבריין קוסאמאמק [מתוך ספיישל בכורה לחומר מקומי בעסק שחור] שביתה

Shani276

New member
מי מי מי? אני

של הדג: לא פראיירים לא של הדג: מוקי - עוקף מלמעלה קוואמי - עשר אביתר בנאי - יש לי סיכוי אביתר בנאי - מתנות

להלהלה

הדגנחש- אלוהים שלי כוסעממק P: יציב לא של הדג- האדמה בוכה וכולם מדברים על שלום של מוקי "הוא"- איזבו ושוטי הנבואה איש קש של מוניקה קוואמי- שידברו, עשר ירמי קפלן- הדפוק הזה, תתחיל מאפס והממ יש עוד אבל אפסיק פה. שבוע טוב

super music1

New member
עע

של הדג-מה נעשה לא של הדג- כל ב"עטיפה של ממתק" של שבק ס' ריספקט-סאבלימינל והצל

../images/Emo13.gif

של ה-
: סוד ההצלחה (נורא התלהבתי מהשיר הזה בזמן האחרון) לא של הדג: טיפקס - יש לי חברה (דבר שהוא נכון אגב
) Sean Paul - We be burnin Missi Elliot - Teary eyes Shaggy - Wild 2nite כוורת - נתתי לה חיי, הוותיק + פה קבור הכלב (מתוך מהופעה המפורסמת בפארק הירקון 98) מירי מסיקה - באה אליכם מומי לוי וגלי עטרי - שמש אדומה השיר שדפק לי ת'שבוע: Amy Diamond - What's in it for me

קיי

kanye west-hey mama
פעמון מלחמה-היהודים system of a down-forest jhon legend-number 1 עברי לידר-זה לא אותו דבר מוקי-לא נפסיק לחלום

למעלה