להתחיל הכל מחדש...

bulbil

New member
להתחיל הכל מחדש...

בסה"כ רק לפני שנתיים וחצי הייתי בהריון. בהריון ההוא קראתי אינספור מאמרים לקראת כל בדיקה, התעמקתי, ביררתי אצל רופאים ואילו בהריון הנוכחי הכל מתנהל בעצלתיים. אני מאוד שמחה איתו אבל כל התהליך כבר לא מרגש אותי. בנוסף גיליתי היום שבמקום שעשיתי אז את השקיפות והסקירה כבר לא עושים ואני צריכה להתחיל לברר מחדש. גם לכם מוכרת התחושה? היום הסתכלתי על הספר של בר שהיה עבורי תנ"ך בהריון הראשון, והיום אני מקבלת בחילה רק מהרעיון לפתוח אותו. ואגב בדיקות ובירורים יש לכם המלצות לרופאים שמבצעים שקיפות ו/או סקירה (מאזור אשדוד ועד תל אביב)?

משוש30

New member
כן מוכר מאד

גם אני די לא מחוברת להריון הזה. הנה את השקיפות אני עושה רק מחר (תחילת שבוע 14) מקווה שלא מאוחר מדי...את הדופק הלכתי לראות רק בשבוע 9, ספרי הריון לא פותחת כמעט. בכלל הבנתי את הקטע כבר מצידי אפשר לוותר על כל 9 החודשים והלידה וגם על הלילות של החצי שנה הראשונה בשקט...

H i l a 1

New member
אצלי זה חצי חצי יש דברים שלא אכפת ל

לי מהם ויש שמדאיגים אותי כפול... הלוואי ויכולתי לוותר על ה9 חודשים האלו או לפחות על השליש האחרון כי עבורי זה זכרון רע מאוד ומפחיד וכבר מעכשיו (שבוע 8) אני מתחילה לחשוש ולהיערך לגרוע מכל אבל לא מעניין אותי לקרוא את כל המאמרים את הבדיקות אני עושה כדי לדעת שהכל בסדרף ומקווה שהכל יעבור בשלום אם העוברונצ'יק החדש יהיה ילד כמו ה"גדול" אז לא תשמעו ממני תלונות

הילהל

New member
מוכר מאוד

אני קוראת כאן שירשורי עגלות ועיצובי חדרים, ובאופן מטושטש זכור לי שבהריון הראשון גם אני הייתי מוטרדת מהנושאים האלה. ושטחנתי את הספר של בר. ועכשיו ממש לא. אולי כי עכשיו (הבן שלי בן 4.5 כמעט) אני יודעת כמה התקופה הזו, מרגשת ויפה ככל שתהיה , היא בת חלוף ושולית לעומת מה שמחכה אח"כ. אולי כי עכשיו אני יודעת מה השפיע ושינה (למשל - שלמדתי הרבה על הנקה) ומה היה אידיוטי למדי (למשל עיצוב החדר... שהיה בסופו של דבר לא יותר ממקום לאחסנת חפצי התינוק שנמצא איתנו 99.9% מהזמן) ולכן מתמקדת יותר במה שאני יודעת שיהיה חשוב לי ופחות מתפזרת על מיליון תחומים ושאלות.

bulbil

New member
אתן מכירות רופאים מומלצים לסקירה או

לשקיפות עורפית באזור אשדוד עד תל אביב? אשמח לשמוע מניסיונכן.

taltalon82

New member
רופא מומלץ באשדוד

ד"ר סימון שינהב. רופא מעולה עם אולטרסאונד תלת מימדי.

bulbil

New member
איפה הוא נמצא? יש לך טלפון שלו?

אשמח לקבל גם מחירים של סקירה מוקדמת ושקיפות עורפית, אם ידוע לך? תודה

למעלה