להשתמש ב"זום" עם מצלמות פתוחות - סוג של סטייה

מצלמות פתוחות אמורות להיות רק בין אנשים במצב חברות תקין ומעלה כמו בני זוג,חברים טובים וכד'

מן הסתם שמעבירים וובינר המוכר תמיד יהיה כי הוא רוצה להתחבב על הקהל - זה משהו אחר מדובר באקט שיווקי.

כנ"ל בפגישה עיסקית ש 2 הצדדים רוצים ליצור רושם טוב/אמינות.

לגבי מורה מול תלמידים כמובן שתלמידים לדעתי לא צריכים לגבי המורה אין לי דיעה - אולי מה שבא לו.

Permafrost

Well-known member
כל הדרמה של מצלמות בזום מיותרת.

כמובן שהסיבה האמיתית היא להרגיל אנשים למעקב.
אבוי, מומחה ללא-כלום, הרי פגישת Zoom אמורה להיות תחליף לפגישה ממשית, ובפגישה ממשית אנשים רואים איש את רעהו.
אז מה הבעיה?!
הדבר היחידי שלפעמים אולי כדאי להסתיר הוא הבלגאן העשוי להראות ברקע, למשל ,כיור גדוש לעיפה כלים לא-שטופים זה מספר ימים, או קיר טחוב המארח תרביות עובש או פטריות ולכך נוצר "רקע וירטואלי"...

evglev1

Well-known member
מנהל
מצלמות פתוחות אמורות להיות רק בין אנשים במצב חברות תקין ומעלה כמו בני זוג,חברים טובים וכד'

מן הסתם שמעבירים וובינר המוכר תמיד יהיה כי הוא רוצה להתחבב על הקהל - זה משהו אחר מדובר באקט שיווקי.

לגבי מורה מול תלמידים כמובן שתלמידים לדעתי לא צריכים לגבי המורה אין לי דיעה - אולי מה שבא לו.
בכיתה רואים את פני התלמידים, והניסיון הוא להביא את הזום למצב של דומה לכיתה רגילה. כך גם בפגישות של מועדונים או משחקי חברה.

בכיתה רואים את פני התלמידים, והניסיון הוא להביא את הזום למצב של דומה לכיתה רגילה. כך גם בפגישות של מועדונים או משחקי חברה.
הניסיון נכשל מראש כי אין את האנרגיה שאתה נמצא קרוב לאדם.

זה גם לא נוח להיות מול מצלמה,מיקרופון עוד חצי צרה ונותן לך פרטיות מסוימת.

רוב הזמן נח

Well-known member

זה בגלל שהאיכות פח. אתה לא רואה את זה שבזום באיכות טובה כאילו הוא לידך. איכות הסאונד והתמונה ירודים.

Permafrost

Well-known member

"לא נוח להיות מול מצלמה" רק אם טרם פשטת הפיג'אמה ואתה עדיין סתור-שיער ולא מגולח.
דווקא מקרופון יכול לפגוע בפרטיותך ולחשוף גהוק, או נהמת-בטן (נפיחה)...

"לא נוח להיות מול מצלמה" רק אם טרם פשטת הפיג'אמה ואתה עדיין סתור-שיער ולא מגולח.
דווקא מקרופון יכול לפגוע בפרטיותך ולחשוף גהוק, או נהמת-בטן (נפיחה)...
אתה רוצה לגרד את התחת,לחטט באף,"לעשות זין" לצד השני,וזה סתם הדברים

שחשבתי עליהם בכמה שניות,מי יודע עוד כמה דברים יש שאי אפשר לעשות.

גם מיקרופון מקובל לסגור לרגע וזה פחות דרמטי מלסגור את המצלמה,נחשב הרבה פחות מעליב/קוטע את השיחה.

DANIAVNI

Well-known member

אני אספר לך משהו ( אגב, מה היה עם הסדרה הטורקית שהמלצתי לך ? )
לא הרבה לפני הקורונה התחננתי בקופת חולים לשירות מהפכני ופרוורטי
אני משאיר הודעה לרופא והוא חוזר אליי טלפונית - אמרו לי שזה בלתי אפשרי
פתאום כשהתחילה הקורונה, הם המציאו את ה"תור הטלפוני" שפשוט הקל עליי מאוד את החיים

ככה גם בזום
הרבה פגישות שפעם היו פנים מול פנים נוח לשני הצדדים שיהיו בזום
וזה אפילו מוביל לאפשרות לשירות זול יותר .

אבוי, מומחה ללא-כלום, הרי פגישת Zoom אמורה להיות תחליף לפגישה ממשית, ובפגישה ממשית אנשים רואים איש את רעהו.
אז מה הבעיה?!
הדבר היחידי שלפעמים אולי כדאי להסתיר הוא הבלגאן העשוי להראות ברקע, למשל ,כיור גדוש לעיפה כלים לא-שטופים זה מספר ימים, או קיר טחוב המארח תרביות עובש או פטריות ולכך נוצר "רקע וירטואלי"...
הרעיון הוא שברגע שהתרגלת לפגישות מצולמות,אז קל יותר להסכים שהמצלמה תצלם את הילד למשל קבוע שהוא במחשב

וזה לצורך השגחה,ואז לאט לאט גולשים מכל מיני סיבות שונות ומשונות לזה שהבית מ
אני אספר לך משהו ( אגב, מה היה עם הסדרה הטורקית שהמלצתי לך ? )
לא הרבה לפני הקורונה התחננתי בקופת חולים לשירות מהפכני ופרוורטי
אני משאיר הודעה לרופא והוא חוזר אליי טלפונית - אמרו לי שזה בלתי אפשרי
פתאום כשהתחילה הקורונה, הם המציאו את ה"תור הטלפוני" שפשוט הקל עליי מאוד את החיים

ככה גם בזום
הרבה פגישות שפעם היו פנים מול פנים נוח לשני הצדדים שיהיו בזום
וזה אפילו מוביל לאפשרות לשירות זול יותר .
חזרתי לסידרה של סיתוונית ואח"כ לסידרה שאח שלי מצא,הקוריאנית ,אח"כ שלך...

בכל זאת הסיכוי שאני אהנה מסידרה טורקית הוא נמוך וצריך הסתגלות אז מן הסתם אני לא מקפיץ למקום 1.

באופן עקרוני אולי הזום יותר נוח מטלפון כי לא צריך להחזיק אותו ורק מדברים למיקרופון,

אבל לראות אחד את השני צריך רק אם זה משהו רומנטי או צריך להראות כל מיני דברים.

אחרת בין אנשים זרים זה לא כ"כ הגיוני.

גם זה מטריח,שאני יוצא מהבית אני בודר שהשיער מסורק למשל,הבגדים ועוד

בבית הרבה אנשים "הפוכים",שלא לדבר על נשים שרוצות שיראו אותן רק במצב טוב.

אז זום מיקרופון לשיחות ארוכות מאוד יותר טוב מטלפון לא אמרתי שלא.

evglev1

Well-known member
מנהל
הרעיון הוא שברגע שהתרגלת לפגישות מצולמות,אז קל יותר להסכים שהמצלמה תצלם את הילד למשל קבוע שהוא במחשב

וזה לצורך השגחה,ואז לאט לאט גולשים מכל מיני סיבות שונות ומשונות לזה שהבית מ

חזרתי לסידרה של סיתוונית ואח"כ לסידרה שאח שלי מצא,הקוריאנית ,אח"כ שלך...
איזו סדרה קוריאנית אח שלך מצא. והאם כבר צפית בקוריאנית טריוס מאחוריך שבה בפרק 10 מוזכרת הקורונה כחלק מפיגוע ביולוגי מתוכנן?

איזו סדרה קוריאנית אח שלך מצא. והאם כבר צפית בקוריאנית טריוס מאחוריך שבה בפרק 10 מוזכרת הקורונה כחלק מפיגוע ביולוגי מתוכנן?
ספלבאונד.

כן ראיתי את הקטע הזה איך שהתחילה ה"מגיפה",זה היה "ויראלי" תרתי משמע.

התוכנית של הקושרים הייתה תמיד להפיץ וירוס בשביל לאלץ אנשים להתחסן/להרוג אנשים/שיעברו לערים עם כיפה.

כמו הסידרה under the dome

הוירוס הופץ בטעות ולכן בסידרה שהזכרת היה משהו אחר שכנראה מתאים יותר לתוכניות המקוריות שלהם.

למעלה