להקת התנועה

להקת התנועה

בגלל שראיתי שאף אחד לא פתח על זה הודעה- אני פותח-להקת התנועה קמה מחדש! יש באתר מייל שצריך לשלוח אליו פרטים ואז יש בחינות או משהו כזה אבל יש משהו בלהקת התנועה שמטריד אותי במקום להיות להקה שיוצרת ורצינית, ושיש לה שירים רציניים ולא רק "תנועתיים" הלהקה היא להקה ייצוגית מאוד שיש בה ריקודים ודברים זולים ומפגרים... לא חשבו על להקים להקה רצינית אולי לתנועה? אולי לצעוד מעבר לגבולות המחשבה ולפתח את היצירה בתנועה?

oldDOPEY

New member
יותר חכם נירא לי

זה שבכל קן יקימו להקה לקטנה מישל עצמה כי הרעיון של להקת התנוע איך עכשיו מגיעים לאיפה שיש חזרות ושטיות

שי1992

New member
להקת קן

האמת אצלנו בקן עפולה אנחנו בתחילת בניית להקה שכל מי שרוצה יכול להשתתף בה ונופיע באירועים של הקן ועוד...

ionuke5

New member
זה בעייתי להקה תנועתית כזאת

כי הרי מגיע לכל האנשים מהתנועה לכתוב וזה, והרי אנשים מהתנועה רשמו את השירים האחרונים וזה. להקת התנועה צריכה לדעתי להיות סוג של ייצוגית ולהופיע וזה, והיא לא יכולה להיות עם שירים רציניים אם הם לא קשורים לתנועה. אני גם חושב שחשוב שיהיה איזו להקה לכל קן וגם רצוי להקה מחוזית.

זה שתיהיה להקה תנועתית

רצינית, זה לא מונע משאר האנשים בתנועה להקים להקות. להפך, זה מעודד אותם להקים להקות ש"חברות" בתנועה.. ברגע שהדוגמא התנועתית תעלה שלב היא תאפשר ליותר ויותר אנשים ליצור ב-א-מ-ת, ולא לרקוד ולשיר כמו איזה מפגרים עם כראוגרפיה(בלי להעליב אף אחד).. ובקשר לשירים שהם לא קשורים לתנועה- השירים יכולים להיות מאוד קשורים לתנועה.. זה שלא יהיה כתוב שם שחור על גבי לבן "שרוך אדום, חולצה כחולה" זה לא אומר שהתכנים לא יהיו קשורים.. שירים שמבטאים את ערכי התנועה, לא חייבים לבוא רק במילים כמו "חלוץ המחר... בלה בלה בלה" וכו'. יכול להיות לשירים קצת יותר עומק

matatt

New member
אני כ"כ בעד..!!

ואני יכול לחשוב על כמה וכמה אנשים שהיו רוצים להיות בזה.[: [יש לי גיטריסט גאון שלומד מאז שהוא למד להזיז את האצבעות בגיטרה.]

מחסה

New member
פשוט

להקת התנועה זה לא משהו סטטי. כל עניין ההקמה מחדש של הלהקה הוא כחלק מהקמה מחדש של הרבה מוסדות בתנועה, ולכן אי אפשר לקבוע שהלהקה תהיה ייצוגית עם דברים זולים ומפגרים.. הלהקה תהיה בגדול מה שהחברים בה יחליטו שמטרתה.. אם יחליטו שמטרת הלהקה היא יותר ממה שאתה מתאר, ועל הקמת להקות בעוד מסגרות בתנועה - כך יהיה.. לך ללהקה ותשפיע:)

וגם לשיר....(נפני הכל)

חוץ מזה שמחוז חיפה לא יכולים להגיעה לבחינות כי הודיעו משו כזה שאי אפשר שנגיעה מחיפה למרכז..... ואי אפשר לסמוך שנמצא תמקום ולא נלך לאיבוד או משו כזה לא יודעת..... חוץ מזה צריך לעשות גם להקת התנועה של הצגות.... למה יש רק להקה של שירים וריקודים... לא שאני לא בעד להפך הכי בעד הלוואי וידעתי לשיר אני רקדנית... אבל צריך גם לדעתי להקת תיאטרון עם הצגות טובות.... ויעלו מופעה או שתיים בשנה עם לא יותר....

למעלה