להקה של נבחנים מהליכוד תקפה בצווחות ובקללות את בני בגין

אלפיני

Well-known member
עלובי הנפש שהזכרתי מעלה די מוערכים על ידך , לא ?

לכן אני מצפצף עליהם.
סביר להניח שגם על ז'בוטינסקי ובגין האב היית מצפצף היום. דמוקרטיה היא עניין מאוד מאתגר עבור אנשים שכמותך. כל יום שהקואליציה ממשיכה להתקיים פשוט מטריפה לאנשים שכמותך את השכל. אבל בדרככם העקומה ההתנהלות שלכם גורמת לכך שסער, ליברמן , ובנט כולם מבינים שהליכוד במבנהו הנוכחי חדל להיות אופציה לשותף קואליציוני.

שחר 676

Well-known member
מנהל
סביר להניח שגם על ז'בוטינסקי ובגין האב היית מצפצף היום. דמוקרטיה היא עניין מאוד מאתגר עבור אנשים שכמותך.
האחרונים שיכולים לדבר בזכות הדמוקרטיה הם אותם שמאלנים צבועים שבסתר ליבם מבינים היטב כיצד הדיקטטורה המשפטית שלנו מורידה את הדמוקרטיה הישראלית על ברכיה.

אתם ספרתם לבגין את הרוגי לבנון מתחת למרפסת ביתו - השפלתם אותו עד עפר וגרמתם לדיכאון שאפף אותו וכעת אתם משתמשים בו כדוגמא למנהיגות נהדרת חחחחח. כמה צביעות.....

אלפיני

Well-known member
הדיקטטורה המשפטית שלנו מורידה את הדמוקרטיה הישראלית על ברכיה.
מה שאתה מכנה דיקטטורה משפטית הנו המחסום האחרון מפני חוקים פרסונליים שיהפכו את ישראל למדינה טוטליטרית.
בגלל זה אמרתי שאתה מעריץ אפנדים ואתה למעשה רק מגבה אותי שכן תרבות השלטון שלהם הייתה מבוססת על כוחנות ושוחד, שזה הדבר היחיד שישנו בליכוד היום. לא שום אידאולוגיה. אפילו לא מצע לבוחר . אקט קטן וסמלי שרק מבהיר עד כמה המפלגה הזו לא מחויבת לכלום. אפילו לא על הנייר.

גם בני בגין וגדעון סער מבינים את זה למרות שהם ימניים תומכי א"י השלמה אפילו יותר מנתניהו עצמו, שכיאה לאפנדי השלטון הוא המהות מבחינתו ולכן יהיה מכון להתפשר גם בנושא א"י , או בכל דבר אחר, כל עוד הדבר ישאיר אותו בכסא.
אתם ספרתם לבגין את הרוגי לבנון מתחת למרפסת ביתו
לבגין האב להזכירך. לא לבגין הבן. אבל גם לגביו , כמו גם לגבי שמיר המחלוקת , קשה ככל שהייתה, התמקדה במדיניות הביטחונית הספציפית בלבנון. לא על עצם קיומם של נוהלי משטר דמוקרטי בעיה שעם נתניהו הרבה, הרבה, הרבה יותר חמורה. איך אמר עליו שמיר: מלאך חבלה.

השפלתם אותו עד עפר וגרמתם לדיכאון שאפף אותו וכעת אתם משתמשים בו כדוגמא למנהיגות נהדרת חחחחח. כמה צביעות.....
מי שהשפיל אותו היה אריאל שרון שניהל את העניינים מעל הראש שלו ויצר את הנזק שבמלחמה הזו.
לבגין היו הרבה טעויות אבל גם הצלחות - המו"מ לשלום עם מצריים עליו קיבל גיבוי מהאופוזיציה כנגד אנשים במפלגתו שלו, כמו גם המהפכה החוקתית אותה יזם והתחיל. את ביבי ההסטוריה תזכור בעיקר כפח זבל נהתן ומיותר שרק משך זמן כראש ממשלה מבלי שהשיג דבר לכאן או לכאן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה שאתה מכנה דיקטטורה משפטית הנו המחסום האחרון מפני חוקים פרסונליים שיהפכו את ישראל למדינה טוטליטרית.
בגלל זה אמרתי שאתה מעריץ אפנדים ואתה למעשה רק מגבה אותי שכן תרבות השלטון שלהם הייתה מבוססת על כוחנות ושוחד, שזה הדבר היחיד שישנו בליכוד היום. לא שום אידאולוגיה. אפילו לא מצע לבוחר . אקט קטן וסמלי שרק מבהיר עד כמה המפלגה הזו לא מחויבת לכלום. אפילו לא על הנייר.

גם בני בגין וגדעון סער מבינים את זה למרות שהם ימניים תומכי א"י השלמה אפילו יותר מנתניהו עצמו, שכיאה לאפנדי השלטון הוא המהות מבחינתו ולכן יהיה מכון להתפשר גם בנושא א"י , או בכל דבר אחר, כל עוד הדבר ישאיר אותו בכסא.

לבגין האב להזכירך. לא לבגין הבן. אבל גם לגביו , כמו גם לגבי שמיר המחלוקת , קשה ככל שהייתה, התמקדה במדיניות הביטחונית הספציפית בלבנון. לא על עצם קיומם של נוהלי משטר דמוקרטי בעיה שעם נתניהו הרבה, הרבה, הרבה יותר חמורה. איך אמר עליו שמיר: מלאך חבלה.

מי שהשפיל אותו היה אריאל שרון שניהל את העניינים מעל הראש שלו ויצר את הנזק שבמלחמה הזו.
לבגין היו הרבה טעויות אבל גם הצלחות - המו"מ לשלום עם מצריים עליו קיבל גיבוי מהאופוזיציה כנגד אנשים במפלגתו שלו, כמו גם המהפכה החוקתית אותה יזם והתחיל. את ביבי ההסטוריה תזכור בעיקר כפח זבל נהתן ומיותר שרק משך זמן כראש ממשלה מבלי שהשיג דבר לכאן או לכאן.
יקירי - את הלוקשים הללו נסה למכור לדורי , הוא יבלע אותם בתאווה.

אתם השלטתם בישראל דיקטטורה משפטית רק מפני שהבנתם שמאד יקשה עליכם לשוב לשלטון באמצעים דמוקרטים - האקטביזם השיפוטי של ברק נגס אט אט בדמוקרטיה והיום אתם בטווח קשת מביטול חוקי יסוד וזכות וטו על זהותו של ראש ממשלת ישראל שהוא נבחר העם.

מצחיק שאתה מדבר על כוחנות ושוחד- יקירי החונטה המפאניקית המצחינה זכרה לקללה עדיין איתנו - הימין לא הצליח לאזן את מעוזי הכח שלכם , הימין לא באמת שלט בישראל במשך כל אותם עשורים שעברו מאז מהפך 77 , אתם שלטתם.

חייבים לאזן את הדיקטטורה שלכם - חייבים לאזן את התקשורת , את הפרקליטות ואת בג"צ שהרי אם לא כן לא תהיה לנו דמוקרטיה.

חצוף שכמותך מעז לדבר על הליכוד כשמפלגותיהם של לפיד/גנץ/ליברמן הן מפלגות דיקטטוריות לחלוטין.

אתם יושבים בקואליציה נתמכת מפלגה מוסלמית ואתה מעז להטיף לי מוסר חחחחאם זה היה תלוי בכם המדינה הזאת הייתה הופכת מזמן למדינת כל אזרחיה ולאומיה , מזמן היא הייתה נחרבת כמדינה יהודית כך שאם הבחירה היא בין הליכוד לבינכם אין ספק שהליכוד עדיף - אני הייתי מעדיף ללא היסוס גם את החרדים על פניכם.

בני בגין המטורלל וגדעון הסער שמכר את עקרונותיו האידיאלוגים בתמורה לשנאה הם שני שמאלנים היום - בדיוק כמוכם !

האם אביו של בני בגין היה חולם על ממשלה יהודית התלויה במוסלמים ? בחיים לא !

הבת של גדעון סער "הנאורה והמתקדמת" קיימה מערכת יחסים ארוכה (לא סטוץ או ניצול הדדי) עם ערבי ישראלי....טוב , זו לא אשמתו של סער האב אבל זה רק מעיד על החינוך המאד מאד "ליברלי" אותו היא ספגה וכבר אמרתי לא פעם שיש קשר הדוק בין ליברליות יתר ושמאלנות ;-)

אתם כיניתם את מצביעי בגין "בגיניסטים" או "בגיניזם" - בדיוק כפי שאתם מכנים את מצביעי נתניהו "ביביסטים" או "ביביזם" והמצחיק הוא שהיום אתם מתרפקים בערגה על אותו בגין אותו האשמתם ברצח עם ושאר האשמות מנוולות - חדרתם אל נפשו , ערערתם אותו נפשית , ספרתם לו את הרוגי מלחמת לבנון עד שמוטטתם אותו נפשית והחשתם את דעיכתו ומותו....ועכשיו הוא הפך אצלכם לסמל מנהיגות ראויה ושאר סופרלטיבים צבועים ומצחינים מבית מדרשכם המזוהם...הווווווו כמה צביעות וגזענות. והבן המטורלל שלו עוד משתף אתכם פעולה , אין גבול לתהומות ליקוי המאורות בהן לקה האהבל הזה - שיהיה בריא.

שמיר אמר על נתניהו "מלאך חבלה" אבל ממתי שמאלנים מסוגך בכלל החזיקו משמיר ? ואתם עוד משתמשים בהתבטאויותיו כמוצאי שלל רב - אגב רבין אמר על פרס אין ספור התבטאויות , אז ?

ההיסטוריה תזכור את נתניהו כראש ממשלה הרבה יותר טוב מרבין ופרס הנאיבים , היא תזכור אותו כראש הממשלה שכיהן את משך הזמן הארוך ביותר , היא תזכור את משפט דרייפוס המודרני הקרוי על שמו , היא תזכור את הכלכלה האדירה שהנהיג , את צמיחתה האדירה של ישראל באין ספור תחומים והיא תזכור גם את כשלונותיו אבל כבר היום ניתן לומר ששום מועמד שמאלי נוכחי לא יצליח למלא ולו עשירית ממידת נעליו...בטח שלא אותו יאיר לפיד שבקושי סיים 12 כיתות בבית ספר ולא ביצע שירות צבאי באופן מעשי - את אותו ילד תפנוקים חלול וחסר איכויות מנהיגותיות אתם מעדיפים על פני מנהיג כמו נתניהו , הא ? חחחח. טוב , תמיד הייתם נמוכים ורדודים מעשב השדה.

זכור יקירי - במוקדם או מאוחר הימין שלמד את הלקח שלו ישוב לשלטון והפעם בכדי למשול בכם ללא שמץ של התרפסות ולכן אני מאד שמח על כי עליתם לשלטון - שלטונכם מזעזע את אותם ימנים טיפשים שבזכותם אתם בקואליציה... הלקח הזה יהדהד זמן רב.

evglev1

Well-known member
מנהל
האם אביו של בני בגין היה חולם על ממשלה יהודית התלויה במוסלמים ? בחיים לא !
בהחלט כן, הוא היה בעד שוויון מלא בין יהודים לערבים ולמעשה ברעיון של סיפוח יש"ע כולל מתן אזרחות לתושבים למעשה תמך במדינה דו לאומית.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בהחלט כן, הוא היה בעד שוויון מלא בין יהודים לערבים ולמעשה ברעיון של סיפוח יש"ע כולל מתן אזרחות לתושבים למעשה תמך במדינה דו לאומית.
מה קשור שיוויון מלא בין יהודים לערבים לבין ממשלה נתמכת התלויה בקולות האיסלאם ?

תפסיק לסמא עיניים - בדיוק כמו השמאלנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה קשור שיוויון מלא בין יהודים לערבים לבין ממשלה נתמכת התלויה בקולות האיסלאם ?

תפסיק לסמא עיניים - בדיוק כמו השמאלנים.
כלומר אתה מסכים עם עופר שלח שחד"ש ותע"ל יותר מתונות מרע"מ וטיבי ועודה יותר מתונים ממנסור עבאס?

evglev1

Well-known member
מנהל
עלובי הנפש שהזכרתי מעלה די מוערכים על ידך , לא ?

לכן אני מצפצף עליהם.
לא חושב שהוא מעריך את גדעון סער גם אני וגם הוא היינו מעדיפים "להסתפק" בגנץ, ליברמן ולפיד, הוא היה מעדיף בלי בנט וסער ואני הייתי מעדיף בלי מירב מיכאלי וניצן הורוביץ'. אני חושב שבניגוד אליך הוא זוכר לסער את הטיולים למערת המכפלה. גם ריבלין מוערך עליו כאדם אבל הוא בטח לא היה רוצה לראות אותו כראש ממשלה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ב
לא חושב שהוא מעריך את גדעון סער גם אני וגם הוא היינו מעדיפים "להסתפק" בגנץ, ליברמן ולפיד, הוא היה מעדיף בלי בנט וסער ואני הייתי מעדיף בלי מירב מיכאלי וניצן הורוביץ'. אני חושב שבניגוד אליך הוא זוכר לסער את הטיולים למערת המכפלה. גם ריבלין מוערך עליו כאדם אבל הוא בטח לא היה רוצה לראות אותו כראש ממשלה.
ברור שאתה מוכן להסתפק בגנץ ליברמן ולפיד - לכן אתה שמאלן.

evglev1

Well-known member
מנהל
ב

ברור שאתה מוכן להסתפק בגנץ ליברמן ולפיד - לכן אתה שמאלן.
כן בדיוק כמו ביבי שהעדיף את אהוד ברק על יעקב כ"ץ כצ'לה מערוץ 7, ובדיוק כמו אותו ביבי שירד על הברכיים לפני יאיר לפיד שיוותר על חוק הגיוס כדי שאפשר יהיה להקים ממשלת תהליך מדיני עם החרדים ובלי הבית היהודי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כן בדיוק כמו ביבי שהעדיף את אהוד ברק על יעקב כ"ץ כצ'לה מערוץ 7, ובדיוק כמו אותו ביבי שירד על הברכיים לפני יאיר לפיד שיוותר על חוק הגיוס כדי שאפשר יהיה להקים ממשלת תהליך מדיני עם החרדים ובלי הבית היהודי.
אם יש אילוצים קואליציונים הנובעים מאלקטורט ירוד המחייב אחדות - לא תמיד יש ברירה אבל כעת הייתה לנו יופי של ברירה - ממשלת ימין מלאה ומוחלטת אך אתה מעדיף את לפיד/גנץ/ליברמן על פני נתניהו ועשרות המנדטים הימניים העומדים מאחוריו - לכן אתה שמאלן.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם יש אילוצים קואליציונים הנובעים מאלקטורט ירוד המחייב אחדות - לא תמיד יש ברירה אבל כעת הייתה לנו יופי של ברירה - ממשלת ימין מלאה ומוחלטת אך אתה מעדיף את לפיד/גנץ/ליברמן על פני נתניהו ועשרות המנדטים הימניים העומדים מאחוריו - לכן אתה שמאלן.
אין לי שום בעיה שנתניהו יהיה שר חוץ בממשלת בנט/סער/אדלשטיין/כ"ץ/ברקת/לוין

שחר 676

Well-known member
מנהל
"יא בוגד"
"אבא שלך מתהפך בקבר שלו"
"יא עלוב"
"תחזיר את הפנקס האדום"
"אתה זקן מטורך"
"תראה מה עשית לאבא שלך"
"החזרת את הקומוניסטים לשלטון"

"הדר ז'בוטינסקאי" בשני גרוש
האו....האו.....האו.....

אני חושב שאני יודע מי שלח אותם
אני רק לא יודע אם וכמה הוא משלם להם
לא לשכוח יקירי , דוגמאות רבות יש גם בשמאל וגם בימין - אתה מוזמן לרדת מטה לפוסט של כתומיש ולראות להקה שלמה של שמאלנים צועקת ומגדפת את חבר הכנסת אמסלם. - כאן ראיתי בסה"כ שני ליכודניקים.

מותר לצעוק - זה לא בניגוד לחוק.

אני מסכים בהחלט עם הביטויים הבאים שאתה ציטטת.

"אבא שלך מתהפך בקבר שלו" - אם היה יודע היה מתהפך.

"יא עלוב" - אין ספק בכך.

"תחזיר את הפנקס האדום" - בהחלט יתכן.

"אתה זקן מטורף" - אני לא חושב שהוא מטורף - אני חושב שהוא מעט מטורלל....

"תראה מה עשית לאבא שלך" - בהחלט הערה ראויה.

"החזרת את הקומוניסטים לשלטון" - לא מוצא פסול בהתבטאות הזאת.

מה שמפריע לכם זה המבטא המזרחי - אין לכם בעיה עם צעקות וגידופים כל עוד אין להן מבטא מזרחי.

זכרו : "אין צבועים וגזענים גדולים מן השמאלנים"

jackie111

Well-known member
לא לשכוח יקירי , דוגמאות רבות יש גם בשמאל וגם בימין - אתה מוזמן לרדת מטה לפוסט של כתומיש ולראות להקה שלמה של שמאלנים צועקת ומגדפת את חבר הכנסת אמסלם. - כאן ראיתי בסה"כ שני ליכודניקים.

מותר לצעוק - זה לא בניגוד לחוק.

אני מסכים בהחלט עם הביטויים הבאים שאתה ציטטת.

"אבא שלך מתהפך בקבר שלו" - אם היה יודע היה מתהפך.

"יא עלוב" - אין ספק בכך.

"תחזיר את הפנקס האדום" - בהחלט יתכן.

"אתה זקן מטורף" - אני לא חושב שהוא מטורף - אני חושב שהוא מעט מטורלל....

"תראה מה עשית לאבא שלך" - בהחלט הערה ראויה.

"החזרת את הקומוניסטים לשלטון" - לא מוצא פסול בהתבטאות הזאת.

מה שמפריע לכם זה המבטא המזרחי - אין לכם בעיה עם צעקות וגידופים כל עוד אין להן מבטא מזרחי.

זכרו : "אין צבועים וגזענים גדולים מן השמאלנים"
שים לב!! שום משפט אינו נכון.
סתם מלל ללא פואנטה.
סתם שקרים מגובבים על שקרים נוספים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שים לב!! שום משפט אינו נכון.
סתם מלל ללא פואנטה.
סתם שקרים מגובבים על שקרים נוספים.
לא הבנתי מה רצית ?

אני ציטטתי את שנכתב מעלה וחיוויתי דעתי על כל ציטוט.

בחייאת , מה אתה רוצה ?

איציק5111

Well-known member
"יא בוגד"
"אבא שלך מתהפך בקבר שלו"
"יא עלוב"
"תחזיר את הפנקס האדום"
"אתה זקן מטורך"
"תראה מה עשית לאבא שלך"
"החזרת את הקומוניסטים לשלטון"

"הדר ז'בוטינסקאי" בשני גרוש
האו....האו.....האו.....

אני חושב שאני יודע מי שלח אותם
אני רק לא יודע אם וכמה הוא משלם להם
אבנר מה זה אכפת לך? מה אנחנו צריכים לגונן על פוליטיקאים?

באמת לא אכפת לי מפוליטיקאים מימין ושמאל מצידי שיתקפו ויקללו אותם

ORIZACKEN

Well-known member
בני בגין עבר צד הכול טוב מותר לו, אבל גם מותר להפגין נגדו כנבחר ציבור אני לא רואה פה קללות ולא רואה פה אלימות פיזית.

למעלה