להקה של נבחנים מהליכוד תקפה בצווחות ובקללות את בני בגין

אבנר ג

Well-known member
בני בגין עבר צד הכול טוב מותר לו, אבל גם מותר להפגין נגדו כנבחר ציבור אני לא רואה פה קללות ולא רואה פה אלימות פיזית.
ונתניהו לא עבר צד כאשר מסר את חברון ואת הר הבית,
וכאשר ברח יחד עם שרון מרצועת עזה ומצפון הגדה?....

בניגוד לנתניהו,
בני בגין עוד לא מסר כלום....

נערך לאחרונה ב:

ORIZACKEN

Well-known member
ונתניהו לא עבר צד כאשר מסר את חברון ואת הר הבית,
וכאשר ברח יחד עם שרון מרצועת עזה ומצפון הגדה?....

מה אכפת לי מנתניהו למה תמיד אתם מביאים את נתניהו כמראה לכול החולאים שלכם ? אני מדבר על זכות ההפגנה זה ששני אנשים צעקו לבני בגין בוגד או תתבייש לא הפך את כול האירוע לאלים או ללא לגיטימי, תסתכל בסרטון כאן ותראה שאתם עושים בדיוק אותו הדבר .

אבנר ג

Well-known member
מה אכפת לי מנתניהו למה תמיד אתם מביאים את נתניהו כמראה לכול החולאים שלכם ? אני מדבר על זכות ההפגנה זה ששני אנשים צעקו לבני בגין בוגד או תתבייש לא הפך את כול האירוע לאלים או ללא לגיטימי, תסתכל בסרטון כאן ותראה שאתם עושים בדיוק אותו הדבר .

בני בגין אינו המנהיג שלכם
נתניהו כן

לארוב לאדם זקן
ולהתנפל עליו בצווחות וקללות
תראו לאן התדרדרתם
זה לא "הדר" זה בושה
בושת הליכוד

evglev1

Well-known member
מנהל

זה העניין שיותר בגידה בעיניכם או בעיניהם להקים ממשלה עם מירב מיכאלי מאשר לגרש את יהודי ימית מביתם מאדמתם וממולדתם, להקיף את הישובים הכי חשובים למסורת ישראל חברון וקריית ארבע בשטחי A בשליטה פלסטינית כמעט מלאה ועד חומת מגן יהודי חברון וקריית ארבע חיו במצור מתמיד של שכניהם, יותר חמור מלהקפיא את הבנייה בכל איו"ש לעשרה חודשים ואחר כך לפרסם מכרזי בנייה כדי לצאת מידי חובה ואז לבטל אותם. שהבגידה של ראשי הליכוד זה צעד אסטרטגי מאוד בעוד חבירה למפלגות שמאל לממשלת שמירה על הסטאטוס קוו מדיני היא בגידה בכל ערכי הימין. ועוד לחשוב שאלה שתוקפים את בנט וסער חלקם הצביעו לאריק שרון ז"ל ב-2003 למרות שאמר בריש גלאי שהוא יקים מדינה פלסטינית ואף איים לא להכניס לממשלה אף שר שהוא נגד וגם אמר שיעדיף את מפלגת העבודה על השותפים הטבעיים.

אלפיני

Well-known member

לא לגיטימי מבחינה התנהלותית מוסרית. אין בעיה חוקית עם מה שעשו הבהמות הביביסטיות.

Katomishh

Well-known member
לא לגיטימי מבחינה התנהלותית מוסרית. אין בעיה חוקית עם מה שעשו הבהמות הביביסטיות.
עוד יומיים יצמידו מאבטחים לבני בגין בגלל ה"תקיפה" הזו, ואתה תזדעזע מה"אלימות" של "המחנה המוסת".

קבל תעוד של עדר בהמות גועות.

אלפיני

Well-known member
עוד יומיים יצמידו מאבטחים לבני בגין בגלל ה"תקיפה" הזו, ואתה תזדעזע מה"אלימות" של "המחנה המוסת".

קבל תעוד של עדר בהמות גועות.
השלום לבני משפחתו של נצלניהו. נראה כי מסתדרים גם ללא אבטחה.
אם כל מה שהבהמות הביביסטיות היו צועקות לעבר בגין זה את המילה בושה לא הייתה כותרת.
מה לעשות שהאלימות הפיזית היא באופן די מובהק בצד שלכם.

Katomishh

Well-known member
השלום לבני משפחתו של נצלניהו. נראה כי מסתדרים גם ללא אבטחה.
אם כל מה שהבהמות הביביסטיות היו צועקות לעבר בגין זה את המילה בושה לא הייתה כותרת.
מה לעשות שהאלימות הפיזית היא באופן די מובהק בצד שלכם.
מה כבר אמרו לו שאינו נכון.
אם לבני בגין הייתה אישיות היה מודה שהוא סמרטוט שבגד במורשת אביו, שמימיו לא עשה משהו מועיל בפוליטיקה,
וזה שהוא נוסע באוטובוס זה בגלל שהוא קמצן שעשה קרייריה מלחיות על חשבון משלם המיסים.
קצת מוזר שהאוטובוס שהוא נכנס אליו כל כך נמוך ורק עם 5 מושבים.
יאללה יאללה.

אם כשלפיד צעק על נתניהו שבגד באזרחים זה היה בסדר, אז גם אזרחים יכולים לצעוק על סמרטוטים שבגדו במורשת אביהם.
גם על לפיד שבגד במורשת אביו, שבניגוד לדוגמן לא היה בובה נפוחה וחלולה.

Katomishh

Well-known member
מעבר לעלבונות על גילו. פנקס אדום? קומוניסטים בשלטון?
הגיע הזמן שתחדשו את הרפורטואר.
כדי שתיקח אותם ברצינות הם כנראה צריכים לשים מסננת על הראש,
להתפשט ולטפס על סימלי המדינה,
ולנפנף באיברי מין מתנפחים.
אז בוודאי תקרא להם גיבורים.

evglev1

Well-known member
מנהל
משנות החמישים ועד היום שום דבר לא השתנה בכם - אותה גברת בשינוי אדרת.
לא נכון, אם בג"צ של היום היה בשנות החמישים הוא היה פוסל את חוק השבות ואת מגילת העצמאות ואת רעיון המדינה היהודית וגם לא האו"ם אלא בג"צ היה מכריח אותנו להחזיר את פליטי 1948.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא נכון, אם בג"צ של היום היה בשנות החמישים הוא היה פוסל את חוק השבות ואת מגילת העצמאות ואת רעיון המדינה היהודית וגם לא האו"ם אלא בג"צ היה מכריח אותנו להחזיר את פליטי 1948.
הרי כבר טענתי בכל מקום שבג"צ בתקופת הנשיא שמגר וכל אלו שקדמו לו היה אחראי והתייחס בכובד ראש עילאי לנושא הפרדת הרשויות.

אני מדבר על זוהמת השמאל המפאניקי המצחין

אלפיני

Well-known member
משנות החמישים ועד היום שום דבר לא השתנה בכם - אותה גברת בשינוי אדרת.
וגם ותיקי האצ"ל נותרו עם פנקס אדום....:cool:. תתעורר ותריח את הקפה. אתה תומך בפמפגרה(מלשון פגר)
במידה מסוימת אתם מזכירים לי עכשיו את המערך לאחר בחירות 77 . גם הם היו בשוק לאחר שחשבו לעצמם שהשילטון רשום על שמם בטאבו. אין לכם מה להציע. לא דרך, לא אידאולוגיה. רק פירוד, תסכול, ושחיתות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
וגם ותיקי האצ"ל נותרו עם פנקס אדום....:cool:. תתעורר ותריח את הקפה. אתה תומך בפמפגרה(מלשון פגר)
במידה מסוימת אתם מזכירים לי עכשיו את המערך לאחר בחירות 77 . גם הם היו בשוק לאחר שחשבו לעצמם שהשילטון רשום על שמם בטאבו. אין לכם מה להציע. לא דרך, לא אידאולוגיה. רק פירוד, תסכול, ושחיתות.
אני דווקא לא בשוק - אני שמח על הלקח החשוב שחלק מאנשי הימין לומדים על בשרם - מעבר לכך הימין ישלוט רק ברגע בו יפסיק להתרפס בפניכם ויתחיל לאזן את מעוזי הכח שלכם בבג"צ ,פרקליטות ותקשורת.

אני לא מתלוצץ כשאני אומר שאני שמח שאתם בשלטון - אני שמח לאידם של טיפשוני הימין שהביאו את הצרה הזאת עלינו....שיסבלו , מגיע להם. (גם אני סובל אך אני מקבל זאת בהבנה מופתית)

evglev1

Well-known member
מנהל
מה כבר אמרו לו שאינו נכון.
אם לבני בגין הייתה אישיות היה מודה שהוא סמרטוט שבגד במורשת אביו, שמימיו לא עשה משהו מועיל בפוליטיקה,
וזה שהוא נוסע באוטובוס זה בגלל שהוא קמצן שעשה קרייריה מלחיות על חשבון משלם המיסים.
קצת מוזר שהאוטובוס שהוא נכנס אליו כל כך נמוך ורק עם 5 מושבים.
יאללה יאללה.

אם כשלפיד צעק על נתניהו שבגד באזרחים זה היה בסדר, אז גם אזרחים יכולים לצעוק על סמרטוטים שבגדו במורשת אביהם.
גם על לפיד שבגד במורשת אביו, שבניגוד לדוגמן לא היה בובה נפוחה וחלולה.
נו באמת מי שנוסע באוטובוס חי ממשלם המיסים ומי שנוסע עם נהג פרטי ברכב פרטי חי על חשבון עצמו?

Katomishh

Well-known member
נו באמת מי שנוסע באוטובוס חי ממשלם המיסים ומי שנוסע עם נהג פרטי ברכב פרטי חי על חשבון עצמו?
מי שעשה קריירה של שנים ארוכות מכהונה בכנסת מבלי לעשות שם שום דבר משמעותי,
חי על חשבון משלם המיסים.
הנסיעה שלו באוטובוס היא במקרה הטוב כיסוי תחת לחוסר פעילותו.

למעלה