להעלות להם את הביטוח, לכולם!!!

longride

New member
להעלות להם את הביטוח, לכולם!!!

בושה וחרפה איך שהם מנצלים דרכי גישה לנכים, טסים להם במסדרונות ומטרידים עוברים ושבים: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3850325,00.html ואח"כ גם חונים על מדרכות ליד ספסלים שמיועדים לאזרחים שומרי חוק משלמי מיסים.

Pumi

New member
ומה שמגוחך בכך יהיה

שאם ישלחו את אותו נהג לפול כי אף חברת ביטוח לא תהיה מוכנה לבטח אותו אחרי מקרה כזה, הוא עדיין ישלם פחות מכמעט כולנו.

yoniyakobi

New member
גם לכם יש חשק ללינץ' טוב?

או שרק לי עלה הדם והרצון לפרק את הבן אדם הזה שנפצע קל?

lazybones

New member
יאללה בוא

אני גם ככה שונא בני אדם. כי הם חרא של אנשים. וברצינות, זה הרי ברור מה קרה כאן, חתך ועקף כמה מכוניות במהירות מופרזת ואיבד שליטה. לא משהו שלא קורה כל יום.

lazybones

New member
ובקשר לנכים יש לי שאלה...

האם זו טרגדיה קומית או קומדיה טרגית? בין הפותרים נכונה יוגרל מגן חזירים מעוקם ומגואל בדם.

villain

New member
שמח לשמוע

אז איך אני רואה כאלו בכבישים? מורידים לפני הטסט?

עומר TT

New member
לא חוקי לשים חדש

מי שכבר היה לו כשנכנסה התקנה נשאר, והאחרים מורידים לטסט...

gilbola

New member
חבל למהר להסיק מסקנות ואז לגלות

שהסיבה לתאונה הייתה "אנושית". סה"כ זה קרה באמצע השבוע, הבן אדם לא בן 18, הוא בן 50.. אז יש סיכוי אולי אחד למיליון שהוא בן אדם טוב שקם בבוקר ליום יפה וקרה משהו שלא היה בשליטתו שהביא אותו לספסל הדמים הזה. וכן, אולי אני טועה.. אך עדיין.. אז תמתינו לפחות יום או יומיים ותחכו לכתבה של YNET. שגם אותה הייתי קורא בזהירות.. סה"כ הם די עסוקים בלמשוך את הקורא לא פחות מלדבוק באמת המקרה.. רק באהבה.

lazybones

New member
המממ

לפני כמה ימים רכבתי בכביש באזור פתח תקווה-הוד השרון (המשפחה שלי מהאזור וגם המוסך שלי) ורכב כזה בדיוק, מיצובישי שחור מבריק עם איש מבוגר, רזה ושחום השתולל כמו מטורף וכמעט הוריד אותי ואחרים מהכביש... אולי זה הוא...? עזוב אותך, הוא יאמר שהיה לו אירוע לב, שאיבד את ההכרה וייצא מזה בלי עונש, אבל את כל הנזקים שהוא עשה הוא לא ישלם ואת החיים של האשה שהרג לא יחזיר. חייבים במדינה הזאת יד יותר קשה, מי שהורג על הכביש, לכלא. לכמה שנים טובות.

yoniyakobi

New member
חבל לא לקרוא את הטקסט כמו שצריך

ולהבין שהוא קודם כל עקר כמה עצים לפני שהתהפך על הנכים. הסיבה היא מאוד אנושית, נהיגה לא זהירה. (מהירות, סלולרי, סתם חוסר תשומת לב רגילה על הכביש) נקודה!!!

fazer

New member
כנראה בכל פורום יש איזה

"אלון (תן לנו קצת) רחמים" שימו לב פה איך כל מי ששואל אותו משהו הופך להיות יחצ"ן של החברה הסלולארית.

למעלה