להסתיר את האור מהחלון בשירותים/אמבטיה

di9010

New member

אני רוצה להחליף את החלון הנ"ל. חשבתי על חלון קיפ. חשוב לי שאוכל לשחק עם האור שמגיע מבחוץ. שאפשר לעשות שיכנס האור חופשי לבית. ושכשאני ארצה יהיה חושך מוחלט. מה אפשר לשים בשביל שתהיה לי האפשרות גם לחושך מוחלט?

תודה רבה

החשכת חלון שירותים

אני רוצה להחליף את החלון הנ"ל. חשבתי על חלון קיפ. חשוב לי שאוכל לשחק עם האור שמגיע מבחוץ. שאפשר לעשות שיכנס האור חופשי לבית. ושכשאני ארצה יהיה חושך מוחלט. מה אפשר לשים בשביל שתהיה לי האפשרות גם לחושך מוחלט?

תודה רבה
החשכת חלון שירותים
אם אתה מתכוון להחליף את החלון הנ"ל לחלון קיפ לא עולה בדעתי אפשרות להחשכה מוחלטת, אלא אם תתקין תריס גלילה חיצוני. מכיוון שמדובר בחלון קטן עלות התקנת תריס גלילה חיצוני איננה משתלמת.
ושאלת תם: מדוע עליך להחשיך באופן מוחלט את חדר השירותים? ...

di9010

New member
לא חובה חלון קיפ

החשכת חלון שירותים
אם אתה מתכוון להחליף את החלון הנ"ל לחלון קיפ לא עולה בדעתי אפשרות להחשכה מוחלטת, אלא אם תתקין תריס גלילה חיצוני. מכיוון שמדובר בחלון קטן עלות התקנת תריס גלילה חיצוני איננה משתלמת.
ושאלת תם: מדוע עליך להחשיך באופן מוחלט את חדר השירותים? ...
לא חובה חלון קיפ
אני חייב להחשיך, כי אני סובל לפעמים מהאור. והדלת של השירותים יש בה באמצע פס שקוף, שנותן אור לכל הבית (אותו הסיפור עם החדר של האמבטיה, אותו גודל חלון, ואותה דלת בחדר אחר).
האם יש רעיון אחר , לא חובה חלון קיפ, להחשכה מוחלטת?

תודה רבה

עדיף לכסות את הפס השקוף בדלת באמצעות טפט דביק

לא חובה חלון קיפ
אני חייב להחשיך, כי אני סובל לפעמים מהאור. והדלת של השירותים יש בה באמצע פס שקוף, שנותן אור לכל הבית (אותו הסיפור עם החדר של האמבטיה, אותו גודל חלון, ואותה דלת בחדר אחר).
האם יש רעיון אחר , לא חובה חלון קיפ, להחשכה מוחלטת?

תודה רבה
עדיף לכסות את הפס השקוף בדלת באמצעות טפט דביק
מאחר וחלון המקלחת הינו מזכוכית ומהווה את מקור האור לחלל, עדיף להשאיר אותו כפי שהוא ולטפל בחלון שבדלת שאותו ניתן לאטום באמצעות טפט דביק ואטום, מדובר במוצר פשוט שניתן למצוא בטמבוריות וחנויות שמוכרות מוצרים למלאכות יד.

למעלה