להנאת הפורוום- 20 פרקים בטלנובלה...

לנצח nir

New member
להנאת הפורוום- 20 פרקים בטלנובלה...

"סנטיאגו" (פרק 1) סנטיאגו לומברדו מלמד באוניברסיטות נערות חרמניות וחסרות בושות. באחד מההרצאות הוא נתקל בנערה עקשנית ויפה במיוחד בשם אינס. אוקטביו המנהל מתנגד להבאת כדורסלים חדשים לבית הספר וניר המורה לספורט מתפטר.
 

לנצח nir

New member
פרק 2

"סנטיאגו" (פרק 2) אוקטביו נכנע וניר חוזר לעבודה. מישהו מאיים על קלרה, המורה לחינוך מיני. הרוצח המבוקש ביותר מסתובב בבית הספר חופשי. אינס וסנטיאגו ננעלים בארון בטעות.
 

לנצח nir

New member
פרק 3

"סנטיאגו" (פרק 3) אוקטביו מבהיל את הרוצח שפורץ לדלת ומפיל את הדלת על אינס המעולפת. סנטיאגו חוקר ומגלה שאינס יתומה. ניר תופס את הרוצח וזוכה במיליון פסו. קלרה מגלה מי המטריד המיני שלה. קרלוס, בעלה של אינס, בא למרר את חייה. סנטיאגו שם עין על אמיליה. SWeeT BaBy אומר/ת:
 

לנצח nir

New member
פרק 4

"סנטיאגו" (פרק 5) תומס, אב הבית, מגלה עקבות דם על מכנסיון של פליפה מה שמוביל אותו לחקירה צולבת. קמילה מודה בפני אמיליה ואינס שהיא בתולה. ניר מפתיע את אוקטביו ואוקטביו זועם על כך. יום האהבה מגיע וסנטיאגו מבלה בנעימים עם מריה.
 

לנצח nir

New member
אופס. הנה פרק 4 ו5

"סנטיאגו" (פרק 4) אוקטביו מתנצח עם ניר על שיפוץ האולם הספורט. קיר הכיתה מתמוטט ואמיליה נלכדת בקיר. סנטיאגו מקבל בשורת איוב. אינס מצילה את אמיליה וברגע האחרוןן הן מגלות את המורה קמילה מזדיינת עם המורה פליפה. "סנטיאגו" (פרק 5) תומס, אב הבית, מגלה עקבות דם על מכנסיון של פליפה מה שמוביל אותו לחקירה צולבת. קמילה מודה בפני אמיליה ואינס שהיא בתולה. ניר מפתיע את אוקטביו ואוקטביו זועם על כך. יום האהבה מגיע וסנטיאגו מבלה בנעימים עם מריה.
 

לנצח nir

New member
פרק 6

"סנטיאגו" (פרק 6) אמיליה וקמילה מתיידות ומצילות את אינס מאונס. אב הבית נרצח בדרך מסתורית. כל השולחנות אכולות ולכן כולם נאלצים ללמוד בישיבה. ניר מתנצח עם אוקטביו על סרט חינוכי אודות הזין. בית הספר סוער מהרומן הלסבי שאיכשהו הפיצו בין אינס לקמילה.
 

לנצח nir

New member
פרק 7

"סנטיאגו" (פרק 7) הרומן הלסבי מוכח כשקמילה מנשקת את אינס בשירותים. האחרונה מתפטרת מעבודתה כיו"ר העיתון ובורחת מבית הספר. הסרט החינוכי על הזן משודר וכולם בורחים מיד. ניר ואוקטביו מרוצים. טעות בארונית הופכת את היוצרות בבית הספר. סנטיאגו מציל את אינס מדריסה.
 

לנצח nir

New member
פרק 8

"סנטיאגו" (פרק 8) כל הבית הספר בהלם כי אמיליה התחזתה לאינס. קמילה מודה שהיא לסבית וסתם רצתה להרגיש את פליפה בתוכה. אינס חוזרת לבית הספר וכולם מתנהגים אליה רע. סנטיאגו שם קץ לקשרו עם מריה.
 

לנצח nir

New member
פרק 9

"סנטיאגו" (פרק 9) הארונית מתמוטטת על ניר ואוקטביו מאשים תלמיד שכלל לא היה אשם. אינס כמעט מתאבדת כשסנטיאגו מציל אותה. הם משוחחים ופתאום הפעמון מצלצל לשיעור..... הם היו ערים כל הלילה. סנטיאגו מבין שאינס אינה לסבית. מריה חוזרת ומנסה להתלבש על סנטיאגו. אמיליה מוצאת אקדח שהיה שייך לאוקטביו.
 

לנצח nir

New member
פרק 10

"סנטיאגו" (פרק 10) אוקטביו מודה שהוא מחזיק אקדח למטרת ההגנה. אמיליה מגלה לתדהמתה את סנטיאגו מעולף לאחר שהיכו אותו. בית הספר נשדד ואינס נחטפת. ארבעת השודדים כמעט אונסים את אינס כשניר ומריאנו מצילים אותה. קמילה טומנת פח למריאנה
 

לנצח nir

New member
פרק 11

"סנטיאגו" (פרק 11) מריאנו מגלה שהשירותים נסתמו. אינס המבוהלת מגיעה בשלום הביתה. ניר רואה את קמילה סוטרת לאמה- מור. בית הספר מתאושש מהשדידה. סנטיאגו סועד את אינס בבית החולים. טעות בתיקייה גורמת לאוקטביו לחשוד שמריאנו מרגל מטעם בית הספר המתחרה. מור מספרת לקמילה שהיא מכשפה.
 

לנצח nir

New member
פרק 12

"סנטיאגו" (פרק 12) מריאנו נחקר ומריאנה ממציאה שהוא אחיה. קמילה רוצחת את מור ומפלילה את ניר ברצח. בית הספר בהלם מכך שהמורה הכי טוב רצח ואנס את מור. סנטיאגו לא מאמין שניר רצח את מור. מריאנו ומריאנה מתנשקים במסדרון וכולם חושדים שהם מנהלים רומן אסור.
 

לנצח nir

New member
פרק 13

"סנטאגו" (פרק 13) גופתה של מור מנותחת ומגלה שניר התעלל ואנס את מור. ניר מתמוטט נפשית באמצע שיעור. התלמידים מתחילים לקרוא לניר פדופיל. אינס יוצאת להגנת סנטיאגו בעניין הכנסת מזגנים לכיתתו אך אוקטביו אינו מסכים. מרסלה מגיעה לבית הספר בתירוץ שהיא המזכירה החדשה אך היא למעשה זונה שאוקטביו הזמין. אינס וסנטיאגו חוקרים אחרי הרוצח האמיתי. חיי ניר בסכנה.
 

לנצח nir

New member
פרק 14

"סנטיאגו" (פרק 14) תאונה מסבתורית מחסלת את מרסלה. קמילה מתעללת בפליפה בשירותים וגורמת לו מצוקה נפשית. ניר כמעט נפטר אך אמיליה מעודדת אותו. סנטיאגו ואינס מגלים עקבות חדשות שמובילים ל.......גופתה של מרסלה.
 

לנצח nir

New member
פרק 15

"סנטיאגו" (פרק 15) ניר ואמיליה עולים על קמילה בתרמית ואוקטביו ניצל מהפיטורים. קמילה מעלימה את פליפה וניר דואג לחייו. מריאנו מפתיע את מריאנה במקלחת ומסתבך כשאביה של מריאנה מאיים עליו. ניר מתחיל ללכת שוב. 3 חודשים אחרי: קמילה מחזירה את פליפה במצב איום ונורא. פליפה מספר שקמילה כמעט רצחה אותו.
 

לנצח nir

New member
פרק 16

"סנטיאגו" (פרק 16) תלמיד חדש מגיע לבית הספר ושמו ניקו. מריאנה מספרת לאביה את כל הסיפור והוא מסייע לה בתרמית. אוקטביו מגלה שהוא חולה בסרטן. ניר חוזר ללכת. קמילה מסולקת מבית הספר לא לפני שהיא רוצחת את פליפה.
 

לנצח nir

New member
פרק 17 אזהרה הפרק מעט אלים

"סנטיאגו" (פרק 17) קמילה משתגעת, שופכת נפט בכיתות, קושרת את אוקטביו בצליבה לארון, מריאנה ומריאנו מצילים את בית הספר אך ניר ננעל במרתף שמילאו אותו בגז. הוא נפטר. קמילה מאושרת שרצחה את ניר. אמיליה הופכת למנהלת בית הספר לאחר שאוקטביו נשרף למוות.
 

לנצח nir

New member
פרק 18 גם כם מעט אלים

"סנטיאגו" (פרק 18) ניר ואוקטביו נקברים. כל בית הספר באבל. קמילה בורחת ומופיעה בטקס. היא רוצחת את הכומר, ומקללת בגסויות את אינס. סנטיאגו מאשפז את קמילה שמשתגעת עד שהיא גונבת מחט ושמה קץ לחייה. ניקו מתקשה להסתגל לחיי בית הספר. אחותו של אוקטביו, סבוניה, מגיעה ומשבחת את אמיליה על עבודתה. גופתו של ניר מחולל ופניו הושחתו.
 

לנצח nir

New member
פרק 19 גם כן אלים

"סנטיאגו" (פרק 19) קמילה בחיים. היא ביימה התאבדות. היא רוצחת את שני האחים המשגיחים עליה ובורחת. בית הספר מוצא סמים בכיתות ומתברר שהם היו של קמילה. סוניה ואמיליה מתיידדות. ניקו מבין שהוא לא רצוי ומתחיל לרקוח מזימות. הוא מאתר את קמילה והשניים מתחברים.
 

לנצח nir

New member
פרק 20 ולא אחרון אבל אני חייב ללכת

ההמשך יותר מאוחר "סנטיאגו" (פרק 20) סנטיאגו לוקח את הכיתה לבריכה עקב החום בכיתה. ניקו מטביע ילד מהכיתה והוא נרצח. קמילה מאיימת על סוניה בטלפון. מריאנו נדרס והוא במצב קל למדי. מריאנה עוברת את המבחן בהצלחה יחד עם אינס. רצח הילד בבריכה נפתרת וניקו יורה לכל עבר ופוצע קשה את סנטיאגו.
 
למעלה