להלן שירשור של תמונות הסטוריות:

מצב
הנושא נעול.
זהו טייגר רויאל של החברה הבאר-שבעית

00392: כל הצילומים: אביתר רייטר
זהו טייגר רויאל של החברה הבאר-שבעית
בלב הישוב הבדואי חורה בנגב. הבדואים באו אלי ושאלו אותי ברצינות תהומית אם אני מוכן להחליף את ה- C5 בתמורה לאוטובוס...

ואלה הם שרידי טייגר רויאל שמצאתי

00393: כל הצילומים: אביתר רייטר
ואלה הם שרידי טייגר רויאל שמצאתי
בתוך ואדי בסמוך לכביש המוליך מצומת ערוער לכיוון דימונה. אחלה מקום עם שקט רוחני...פה לא היו בדואים אז לא קיבלתי קפה עם הל.

krause

New member
אביתר התמונות מדהימות.תודה!!!

להלן שירשור של תמונות הסטוריות:
ראיתי גם את התמונות בעמודים הקודמים. האם העזבון הזה נמצא בארכיון הרכבת? או בידים פרטיות?חשבתי שאולי אבי ז"ל מופיע בין כל התמונות,להזכירך הוא היה נוטר ביחידת משמר הרכבות.אבל אינו מופיע בתמונות האלו. תמשיך לצרף חדש וישן .כל הכבוד.

יש לי עוד 3,000 תמונות ישנות כאלה !

ראיתי גם את התמונות בעמודים הקודמים. האם העזבון הזה נמצא בארכיון הרכבת? או בידים פרטיות?חשבתי שאולי אבי ז"ל מופיע בין כל התמונות,להזכירך הוא היה נוטר ביחידת משמר הרכבות.אבל אינו מופיע בתמונות האלו. תמשיך לצרף חדש וישן .כל הכבוד.

יהוושע

New member
אכן תמונות נהדרות , חסרים לי הסברים

לגבי מיקומן הגיאוגרפי של התמונות , וגם מתי צולמו . הרכבת שעומדת שלמה ועל הקטר איש עומד - מתי והיכן? כנ"ל לגבי שורת הגברים המצולמת כשהיא נשענת על קטר קיטור שלם שעומד בקצה עיקול של מסילה - מתי והיכן? ההסברים חשובים מאוד , תודה על המאמץ .

בעיקול של מסילה = חיפה ! לגבי השאר:

לגבי מיקומן הגיאוגרפי של התמונות , וגם מתי צולמו . הרכבת שעומדת שלמה ועל הקטר איש עומד - מתי והיכן? כנ"ל לגבי שורת הגברים המצולמת כשהיא נשענת על קטר קיטור שלם שעומד בקצה עיקול של מסילה - מתי והיכן? ההסברים חשובים מאוד , תודה על המאמץ .
בעיקול של מסילה = חיפה ! לגבי השאר:
אין מידע מדוייק ואני צריך לחקור. מדובר על השנים 1935 - 1940 פחות או יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה