להיכן נעלם העם היהודי ?

Mesarim

Member
להיכן נעלם העם היהודי ?

"קבלן בהתנחלות עקר עשרות עצי זית בבילעין קבלן פרטי שעבד במודיעין עילית עקר עשרות עצי זית לצורך עבודות תשתית. "כל העקירה התבצעה אל מול עיניהם של החיילים ומאבטחי הגדר", סיפר ל-ynet אחד התושבים בבילעין. המשטרה פתחה בחקירה" מקור: YNET
 

1אברהם

New member
הבעיה לא חמורה כל כך כיוון שהעצים

נעקרו מהצד המערבי של הגדר. יתכן שהקבלן שעקר עבר על החוק ויש לברר זאת , אבל הערבים בבלעין יכולים לשכוח מהאדמה שנימצאת בצד שלנו הגדר לא רק ביטחונית היא גם מדינית ומסמלת את הגבול בינינו לבין ערביי יו"ש. ככה זה כל פעם שהערבים יפתחו במלחמה נגדינו ( כמו מילחמת אוסלו ) הם צריכים לקחת בחשבון שהם יפסידו עוד שטחים .
 

Mesarim

Member
אכן "יהודי"

א. לא קראת את כל הכתבה עד תומה, או שלא הבנת אותה. ב. ה"ערבים" שעקרו להם את העצים, וקיפחו את פרנסתם, לא "פתחו" במלחמה נגד אף אחד, הם סתם היו שם, עם העצים שלהם. ג. זה חמור מאוד שיהודים עוקרים עצים ומקפחים פרנסתם של אנשים שלא חטאו ולא פשעו, וזה חמור כפליים, שהדבר נעשה שלא בסמכות וברשות. ד. והכי חמור ? התגובה שלך.
 

1אברהם

New member
קראתי את הכתבה

ואני לא מסכים עם כל מה שכתוב שם. כל ההסכמים שכביכול עשו איתם שהאדמה שיכת כביכול להם לא יכולים לעמוד במבחן המציאות , והמציאות היא שיש חומה שקשה לעבור אותה. והסיבה שיש חומה היא בגלל שהערבים מתנגדים למפעל הציוני ופועלים באלימות כדי לפגוע בנו. ב) הערבים בבלעין כן פתחו או לפחות תומכים במילחמה נגדינו. האם מישהו מהם הפגין נגד ערפת בזמן ועידת קמפ דויד עם ברק בדרישה שלא יתעקש ממש על כל שכונה בירושלים כי השלום יותר חשוב. האם מישהו מבלעין יצא נגד ערפת \ או אבו מאזן בתביעה שירדו כבר מהדרישה האבסורדית למימוש זכות השיבה כי זה מכשול לשלום וגם ליהודים מגיע זכות להגדרה עצמית . האם מישהו מבלעין יצא בהפגנות נגד הטרור של גדודי אל אקצא שעלול בסופו של דבר לפגוע בפרנסתם כפי שאכן קורה. ג) אם לצורך ההפרדה מהערבים עקרנו את גוש קטיף אין סיבה שגם הערבים לא ישלמו מחיר טריטריאלי בשביל ההפרדה , על אחת כמה וכמה שהם ורק הם אשמים במצב. הם כפופים לרשות הפלסטינית והם יכולים לבקש מהם פיצוי בצורת אדמות במקום שעליהם ישב גוש קטיף ( או שווה ערך בכסף )
 

1אברהם

New member
אכן יהודי אבל לא גלותי

שמנסה ללא הפסק לא להרגיז את האויב ולמצוא חן בעיני העולם. אם ישראל תמשיך לומר שהגדר הוא רק ביטחונית השינאה אילינו תגדל אף יותר, כי שוב אנחנו מצטיירים כיהודי הגלותי שמוכן לתת הכל כדי שיואילו לא לרצוח אותו . אנחנו צריכים להגיד כמו יהודי גאה שיש לנו תביעות טרירטיאליות גם ביש"ע ואנחנו לא מוכנים לסגת לקווי 67 ולא רק מסיבות ביטחוניות אלה בגלל סיבות היסטוריות למשל ( ירושלים) מקורות מים ( גב ההר) התישבותיות ( גוש עציון אריאל ) ועוד. לא באנו ארצה רק כדי לפתור בעיות ביטחוניות באנו לכאן כי זו מולדתו האחת של העם היהודי.
 

סוהי

New member
מעניין מה קרה שם באמת.....

בעיקרון,כואב לי שעוקרים עצים,ובעיקר עצי זית בכל מקום שהוא בארץ ישראל. אבל במקרה המדובר,לא מצויין בשום מקום באיזה צד של הגדר נעקרו העצים.האם זה הושמט במקרה? - גם לא ברור איך נעקרו כל כך הרבה עצים בלי שאיש השגיח בכך אלא רק לאחר מעשה....ודבר אחרון - הרי לתושבי בילעין יש עורכי דין,חלקם אפילו יהודים אנטי ציונים המוכנים לייצג אותם עם כל הלב - למה שלא יגישו תביעה אזרחית במקביל לתלונה במשטרה,ושיתנו לבית המשפט לפסוק עבורם?...הרי בדרך כלל הם מוצאים שם אוזן קשבת...לא?
 

סוהי

New member
את דעתי העקרונית על עקירת עצים ...

הבעתי באופן ברור.אבל טענות על נזקים יכולות לבוא רק ממי שניזוק,ולא ממי שהנזק הוא מעבר לגדר ביתו.
 

אלי.

New member
אכן הבעת, וטוב שכך.

אבל הגדר עצמה אינה מפקיעה את השטחים שמעבר לה מידי החקלאים, והם יכולים לעבור אותה בכדי לעבדם (כמובן, עם פרוצדורות מייגעות) - כך שמיקומם של העצים בצד זה או אחר אינו משנה את העובדה שהקבלן עקר עצים ששייכים לפלשתינאים, מבלי שצה"ל נקף אצבע לעצור אותו.
 

סוהי

New member
וגם על כך עניתי.......

אנחנו כאן יכולים להעביר ביקורת,לרטון ןכעוס על סמך כתבה של מישהו שדעתו בנושא נחרצת מראש.אבל אותם אנשים,אם אכן נפגעו,יכולים לפנות לעזרת בית המשפט שיפסוק דין צדק בעיניינם,אלא אם כן אתה לא מאמין גן במערכת הזו שלנו...
 

אלי.

New member
לא ענית, ולא רצית לענות.

הרי ללא חקירת משטרה + ממצאים, שופט לא יכול להתחיל לשפוט. כן, שלחת אותם להגיש תביעה, ובאותה מידה של הגיון יכולת גם לשלוח אותם לעשות אוריגמי.
 

שלדר

New member
בוא נקווה שהגדר המטופשת הזאת...

תזוז ממקומה בהוראת הבג"ץ! בשבועות הקרובים העניין יוכרע! ראיתי היום בכתבה בערוץ 2 מסתבר שהגדר אינה בטחונית אלא נדל"נית! בושה וחרפה!
 

אלי.

New member
אכן כן.

גדר של כמה מאות ק"מ, שהיתה צריכה להסתיים תוך שנה (גג), נותנת פרנסה לשנים לקבלנים תאבי-בצע בעצם זה שהמשחקים של הימין עם הבג"ץ גורמים לה להיבנות במשך שנים ארוכות, ובאורך מצטבר של אלפי ק"מ בשיטת בנה-עתור-פרק-הזז-בנה שוב-עתור-... ואולי בעצם אלה אנחנו המשוגעים, שלדר ? כמו אצל העו"ד ההוא, שהחזיק תיק של לקוח במשך 20 שנה והתפרנס ממנו יפה, עד שבא הבן שלו וסגר את התיק המכניס הזה בעיסקת טיעון פשוטה אחת ?
 
להיכן נעלם העם הערבי

נהג מונית יהודי תושב חולון הסיע מאזור צופים 2 ערבים שהתחזו באמצעות מסמכים מזוייפים לערבים ישראלים באזור קלקיליה הם איימו עליו בנשק וניסו לשדוד את הרכב .במהלך הארוע בו ניסו הערבים לשדוד את המונים ואת כספו הוא התנגד והם ירו לעברו נפגע מירי בינוני בכתפו בבטנו וברגלו, הגיע עצמאית בנסיעה למחסום ושם טופל ראשונית ופונה ע"י מד"א
 

onlytrue

New member
חיים, הכנסת לו ../images/Emo98.gif

בגדול
 

Henryf

New member
התחלת לדאוג?

התחלת לדאוג לרמה של העם הערבי? האם עד כדי כך התגלגלנו עמוק לתהום המוסרית, שאתה מעלה בנשימה אחת את המוסר הערבי כנגד המוסר היהודי? ראו מה עושה הכיבוש המקולל לאנשים שאין בבסיס אישיותם בלמים מוסריים מספקים.
 
מי כבוש את מי אתה יכול ללכת לשטחים

מי כובש את מי אתה יכול ללכת לשטחים יעשו מימך קציצות הם באים חופשי מי זה הכובש ????????????????
 

Henryf

New member
כבר הסברתי לך

לאיזו תת-דרגה הדרדרת אם אתה משווה כל הזמן לערבים. בושה של העם היהודי!
 
למעלה