"להיות משפחה" או "הורים ולילדים"

"להיות משפחה" או "הורים ולילדים"

שלום שלום, בערכה שאפשר היה לקחת משילב (תמורת 10 ש"ח) הייתה חוברת של "להיות משפחה". העיתון ממש מצא חן בעיני ואני שוקלת לעשות מנוי לשנה הקרובה. את "הורים וילדים" אני לא מכירה, אבל נציגת שירות שלהם כבר הספיקה להתקשר אלי היום (מאיפה לעזאזל יש לה את הטלפון שלי???) וביקשתי ממנה שתתקשר מאוחר יותר ("כי אני עסוקה כרגע") כדי שיהיה לי זמן להתייעץ איתכם. אז, מי מכיר? איזו חוברת עדיפה? אני יודעת שבכל מקרה לא כדאי לעשות מנוי ליותר משנה, כי משרשורים שהיו בעבר בנושא הבנתי שהחוברות האלה קצת חוזרת על עצמן אחרי שנה. אשמח לתגובות...

אף אחד לא קורא את העיתונים האלה?

אשמח לתגובותיכם בכל זאת.... ואם מישהו/מישהי כן עשתה מנוי, אשמח לשמוע כמה עלה...

קראתי פעם אחת- הספיק לי.

אמנם הפידבק הוא על להיות הורים (נדמה לי), אבל אותי אישית העיתון פשוט עיצבן.

cookie1

New member
לי היה מנוי ללהיות משפחה

נחמד, אבל אחרי שראיתי שאני לא ממש מתעמקת בו החלטתי לבטל את המנוי. בזמנו היה מבצע של חודש בחדשו אז החלטתי לעשות.

לדעתי אף אחד מהם..

במיוחד לא הורים וילדים.. מנוי אצלהם זה חתונה קתולית מחייבת. מעצבנת יקרה ולא שווה..

ashlaya

New member
מנוי מיותר

בשני העיתונים ביחוד אם זה לתקופה ארוכה הרי הם מחייבים מינימום שנה כתבות שחוזרות על עצמם המון בנוסחים שונים או שבכל פעם מתייחס לגיל אחר שלא תמיד רלוונטי אליך הכי משתלם לקנות כשיש משהו שמעניין אותך

אמאאור

New member
שניהם ../images/Emo31.gif לטעמי

אבל שירות הלקוחות של "להיות משפחה" - גרוע במיוחד

marcyg

New member
אני דווקא אוהבת את "הורים וילדים"..

לא שאני מוצאת מספיק זמן לקרוא...

א י ו ש י

New member
מנויה ללהיות הורים ודי מרוצה../images/Emo45.gif

מעולם לא היו לי אגב בעיות בשירות לקחוחות העיתון מגיע בזמן כל חודש. הוא מעניין ומעשיר (נכון שיש חזרה על דברים לפעמים) ובסה"כ מאוד מעניין ויש גם המון מבצעים וקופונים.

אני שמעתי ששניהם על הפנים../images/Emo31.gif

יקר ולא שווה,וגם אם תהיה לך בעיה כלשהי אין לך עם מי לדבר,השרות לקוחות שלהם על הפנים הכי טוב זה פורום השכן הורים לתינוקות,תקבלי עיצות,המלצות וסיפורים הכי חמים בשידור חי

bambi31

New member
לא זה ולא זה

העיתונים הללו כ"כ חוזרים על עצמם. מקסימום אם את עושה , תעשי מינוי רק לשנה ואל תתפתי ליותר, אחרי שנה זה כבר מתחיל לחזור על עצמו.

למעלה