להחרים את הסופרלנד

גוטרמן

New member
להחרים את הסופרלנד

גזענות בסופרלנד: ימים ליהודים וימים לערבים

גוטרמן

New member
לא אוכל לתאר במילים את תחושותיי

ואת מחשבותיי באותו רגע, אולם משום מה, הבעות פני תלמידיי התרוצצו לי בראש. לא היה ברור לי לחלוטין מה מתרחש, ולפתע, אחרי שלוש דקות של המתנה, עונה לי קול צרוד ומשונה: 'שלום, קוראים לי גלית, במה אוכל לעזור?'". לאותה גלית, סיפר שקרה על העסקה שהיה קרוב להשלים עם מרינה. "תשובתה של גלית הייתה מאוד צפויה ולא רחוקה מן המציאות שבניתי לי בעקבות העברת השיחה של מרינה לגלית, ברגע שהניחה שהאדם שנמצא איתה על הקו הוא בעצם ערבי", סיפר שקרה

גוטרמן

New member

"ישנן הזמנות לימים סגורים של בתי ספר יהודיים, וישנן הזמנות לבתי ספר ערביים". בתשובה לשאלת וואלה! חדשות, האם בתי ספר יהודיים וערביים אינם יכולים לשהות בפארק במקביל, התקבלה תשובה זהה.

גוטרמן

New member
פרשת הסופרלנד מכה הדים בתקשורת

הסופרלנד: יש ימים סגורים ליהודים ויש לערבים

לא ידעתי בכלל שערבים הגיעו עד הסופרלנד

זה בסדר שיש הפרדה כזאת. כי ערבים עושים בלאגן בכל מקום.

גוטרמן

New member
רמיזה מכוערת

כלומר לדעתך הגזענות מותרת
מעניין איך היית חש לו היית ערבי אזרח ישראל

איציק911

New member
תתפלא באטרקציות לילדים ערבים וחרדים הם רוב

ולא רק בסופר לנד.

יש מצבים שאתה נמצא באטרקציה כזאת והרוב הגדול ערבי ודובר ערבי ואתה מרגיש בארץ זרה.

וכן הם עושים באלגן

sekime

New member
מה הביג דיל?

אתה מבין עושים להם טובה, אם עושים יום שרק בתי ספר ערביים יכולים להיכנס בו אז אתה גם חוסך קונפליקטים בין בני נוער על רקע מוצא, מה שברור שתמצא כשמישהו קורא לעצמו פלשתיני אבל מתעקש על תעודה כחולה.
וגם חוסכים להם ים תורים, אני סבור שפחות בתי ספר ערביים מגיעים לראשון לציון מאשר בתי ספר יהודיים, פשוט בגלל האיזון הדמוגרפי ברדיוס הגיוני מהמקום.
יוצא שהערבים הולכים להנות הרבה יותר וגם נמנעים עימותים צפויים וידועים מראש בין בני נוער ונחסך צורך בפטרולי אבטחה.
כולם מרוויחים פה.

sekime

New member
אני חלק מהגזע האנושי

וחושב שיתר הגזעים נחותים לגזע האנושי.
אני אפילו תומך בהרג סיטונאי של פרות סתם כדי שיהיה לי טעים יותר בצהריים.

הנה אני גזען, אז מה?

מה שאני מצדיק זה הפרדת תרבויות, יש פה 2 תרבויות שלא אוהבות אחת את השניה ויש חיכוכים שאפשר להימנע מהן ואפילו בקלות וכולם יוצאים נשכרים מהעניין, אין סיבה שלא לעשות את ההפרדה הזאת חוץ משאיפה קנאית לפוליטיקלי קורקטיות.

גוטרמן

New member
יש פה תרבות מכוערת של ימנים מצחינים

האחראים בסופרלנד יחטפו כהוגן ואתם הימנים הגזענים תייללו עם הזנב בין הרגליים

Pitzuk

New member
גזענות נגד

יהודים?
יש ימים שלמים בסופר לנד שלא מכניסים לשם יהודים
זה עניין פנימי מה אכפת לך?

sekime

New member
יחטפו אז יחטפו

חלק מהתרבות השמאלנית זה לעודד חיכוכים בין אוכלוסיות ולאלץ ערבים לעמוד בתורים אינסופיים רק כדי לשמור על הפוליטיקלי קורקט?
לא נשמעת כמו תרבות מוצלחת במיוחד.

astraI travel

New member
גוטרמן, באיזה יום אתה תלך לסופרלנד ?

ביום של היהודים או של הערבים ?

astraI travel

New member
מעניין שהתרבות של הימנים כל כך דוחה אותך

ועם זאת על התרבות של הערבים אתה מגן.

למעלה