להזמין בעל מקצוע מאתר מומחים?

Borisyo

Member
בוקר טוב,

האם מקובל ששוכר דירה ימצא מומחה דרך אתר כמו מידרג שיטפל בבעיה על חשבון בעל הבית?

העניין הוא שמספר שאתר נותן הוא לא בפועל מספר ישיר של בעל מקצוע ומיועד לקשר לקוח עם בעל מקצוע דרך מערכת של אתר.

לאחר שבועיים מי שהתקשר מקבל שיחה מנציג עם סקר שביעות רצון על שירות שהתקבל. שואלים שאלות כמו מחיר, אדיבות של בעל מקצוע וכו'

אני יכול לענות על חלק משאלות אבל לא על שאלות בנוגע למחיר. אז נציג שירות יצטרך להתקשר אליי ואז לבעל הבית?

GoldenEyes

Well-known member
בוקר טוב,

האם מקובל ששוכר דירה ימצא מומחה דרך אתר כמו מידרג שיטפל בבעיה על חשבון בעל הבית?

העניין הוא שמספר שאתר נותן הוא לא בפועל מספר ישיר של בעל מקצוע ומיועד לקשר לקוח עם בעל מקצוע דרך מערכת של אתר.

לאחר שבועיים מי שהתקשר מקבל שיחה מנציג עם סקר שביעות רצון על שירות שהתקבל. שואלים שאלות כמו מחיר, אדיבות של בעל מקצוע וכו'

אני יכול לענות על חלק משאלות אבל לא על שאלות בנוגע למחיר. אז נציג שירות יצטרך להתקשר אליי ואז לבעל הבית?
אתר מידרג הוא יקר , קודם כל , מנסיון אישי
שנית , הם מאמתים את ההמלצות על סך חשבונית מס של נותן השירות (כדי שלא יהיו סתם המלצות לא מאומתות ), כך שלא תוכל להתחמק מנושא המחיר

Borisyo

Member
הם מאמתים את ההמלצות על סך חשבונית מס של נותן השירות
זה טוב בהתחשב שאני מזמין בעל מקצוע, לא? שתהיה לי חשבונית של נותן שירות שמהווה אסמכתה ובעל הבית יראה בדיוק מחיר שהוא אמור להחזיר לי. גם כן אם תהיה בעיה אוכל לפנות שוב לבעל מקצוע.

GoldenEyes

Well-known member
זה טוב בהתחשב שאני מזמין בעל מקצוע, לא? שתהיה לי חשבונית של נותן שירות שמהווה אסמכתה ובעל הבית יראה בדיוק מחיר שהוא אמור להחזיר לי. גם כן אם תהיה בעיה אוכל לפנות שוב לבעל מקצוע.
כאמור מנסיון שלי
אתר מדרג קישר ביני לבין בעלי מקצוע שהמחיר שלהם היה יקר כמעט ב 50% מבעל מקצוע שלא קשור אליהם
כל בעל מקצוע חייב לתת לך חשבונית , ע"פ חוק
אם ימציאו לך משהו בסגנון אם אתה רוצה חשבונית תוסיף מע"מ , אם בעל הדירה משלם אז לך זה לא משנה
ולמה אתה אמור להתעסק עם זה ולא בעל הדירה ?

Borisyo

Member
ולמה אתה אמור להתעסק עם זה ולא בעל הדירה ?
כי בעל הבית לא מכיר מישהו מאזור שלי וגם אני לא מכיר מישהו. אני יכול למצוא מישהו בעיתון דפי זהב אבל הבנתי שבעל הבית רצה מישהו אמין כי הוא שאל אם אני מכיר ולא אם אני יכול למצוא מישהו.

GoldenEyes

Well-known member
כי בעל הבית לא מכיר מישהו מאזור שלי וגם אני לא מכיר מישהו. אני יכול למצוא מישהו בעיתון דפי זהב אבל הבנתי שבעל הבית רצה מישהו אמין כי הוא שאל אם אני מכיר ולא אם אני יכול למצוא מישהו.
אז הבנתי שאתה לא מכיר :)
תשאיר לו לשבור את הראש , למה לך להזמין בעל מקצוע ואם תהיה בעיה עם העבודה שוב אתה תצטרך "לשבור את הראש" ולא הוא.
זה חלק מחובותיו כבעל הנכס

Borisyo

Member
@GoldenEyes אני לא מכיר וחשבתי שאתר כמו מידרג עם ביקורות אמיתיות על אנשי מקצוע יפתור את זה וייתן לי ביטחון שלא אפול בפח.

בעל הבית שלי כבר שילם למישהו ממרכז שהוא עובד איתו שהיה אמור לבוא לצפון אליי לפני מספר חודשים אבל עדיין לא הגיע. לא יודע למה הוא מושך אבל בסוף חשבתי אגיד לבעל הבית שיבקש מבעל מקצוע להחזיר לו כסף ואני אמצא מישהו אחר.

אתר מידרג נתן התרשמות טובה וראיתי בעלי מקצוע מאיזור שלי אבל אם אתה מכיר אתר פחות יקר, אשמח לדעת.

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes אני לא מכיר וחשבתי שאתר כמו מידרג עם ביקורות אמיתיות על אנשי מקצוע יפתור את זה וייתן לי ביטחון שלא אפול בפח.

בעל הבית שלי כבר שילם למישהו ממרכז שהוא עובד איתו שהיה אמור לבוא לצפון אליי לפני מספר חודשים אבל עדיין לא הגיע. לא יודע למה הוא מושך אבל בסוף חשבתי אגיד לבעל הבית שיבקש מבעל מקצוע להחזיר לו כסף ואני אמצא מישהו אחר.

אתר מידרג נתן התרשמות טובה וראיתי בעלי מקצוע מאיזור שלי אבל אם אתה מכיר אתר פחות יקר, אשמח לדעת.
לא מכיר אתר
יש גם את אתר המקצוענים של וואי נט
גם זה אותו דבר
בעלי המקצוע שלי הם אנשים שהגיעו אלי דרך המלצות של חברים , משפחה וכו'

GoldenEyes

Well-known member
אתה אומר אתרי תיווך שנותנים במה להתקשרות בין לקוחות ובעלי מקצוע הם יקרים יותר מאשר אתרים כמו דפי זהב, בזק 144?
ברור
הרי הפרסום והבניה והתחזוקה של האתר היא לא בחינם
מישהו משלם על זה והרבה , במקרה זה אתה
נכון שמציעים לך שירות חינם , אבל בית העסק משלם להם והוא מגלגל את העלות עליך
אגב, במידרג , אחרי 3 פעמים אתה נדרש לשלם

היה את הפרסום הזה של אפליקצית איזי , שאפשר לחפש שם בעלי מקצוע בסביבה שלך ואם אני לא טועה יש שם דירוג של אנשים מהסביבה שלך

Borisyo

Member
@GoldenEyes אני יכול לגלות שם של בעל מקצוע או חברה באתר דפי זהב או בזק 144 ואז לחפש בגוגל. אולי אני אמצא אתר הבית או נתונים אחרים וככה אוכל להגיע אליו ישר ובסוף לא אשלם עמלה?

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes אני יכול לגלות שם של בעל מקצוע או חברה באתר דפי זהב או בזק 144 ואז לחפש בגוגל. אולי אני אמצא אתר הבית או נתונים אחרים וככה אוכל להגיע אליו ישר ובסוף לא אשלם עמלה?
אין כאן ענין של עמלה
בעל העסק לא יודע איך פנית אליו , ולכן המחיר לא משתנה לצערי
שוב, ככל שיש פרסומים ואתרים ואתר בית , זה כרוך בעלות שמגולגלת לצרכן
במידרג מאד חכמים , לא תצליח למצוא מישהו שמופיע שם ולהגיע אליו ישירות

למעלה