להזכיר לכולנו מי זה האיש נהתניהו הרע

• פותח הנושא dov12
  • פורסם בתאריך

dov12

New member
אתה חושב שבזה שתמשיך להשמיץ תהרוס אשכול?

נאדה , כל כך הרבה רפש אתה זורק , כשאין קשר בין משפט אחד לשני, תגיד איפה היתה אמא שלך כשיצאת מהחור האחורי שלה, אתה ממש סתום כמו כיור. כולה יצור עשוי חרה שתרומה למדינה בודאי לא תביא ואיך לא חשבה אמך להוריד אותך בשירותים ולנגב , ועוד שחושב את עצמו מינימום שי עגנון, אבל כשמישהו יצטרך לנתח את כתיבתך ובעצם את התשובות שלך האדיוטית יבין שאביך היה נגוע בזיבה מיחסי מין עם בעלי חיים מזדמנים אולי חתולים כפי שאתה כותב בכל משפט אתה עדיין בוכה ?, תזחל לכאן את האמת על עלילות השקרן תמשיך לקרוא

n i e m a n d

New member
דביבון טיפשון..../images/Emo201.gif

אני לא יודע על הבעיות הרקטומליות שהיו מנת חלקך בעבר, אבל נראה שאתה אוהב להזכיר יציאות מהחור-תחת. תגיד דובי, אתה נהנה מהכנסת חפצים דוממים ומוארכים למקום הגדול שעוד מעט מוכרז כמדינה, שאותו אתה מכנה גם כ"רקטום" שלך? אתה יודע מה אומרים, שם נהנים הכי הרבה. אז זה מוביל אותי לחשוב, אולי כדאי שתוציא לעצמך את הדברים שהכנסת לשם לפני שניגשת למלאכת הכתיבה? אולי זה יהפוך אותך ל.. לחוץ פחות. אתה נהנה לראות אנשים שזוחלים לקראתך, דב12? אתה אוהב סאדו אני רואה. אתה רוצה לכרוך אותי בתכריכי עור, ואז להוריד, להשפיל אותי ולגרום לי לזחול אל רגליך? אולי גם נוסיף את ה"ילדים" האחרים שלך לתמונה, אתה יודע, אלה שמייללים כל הזמן ובזמן שהם לא עסוקים בליקוק הפרווה הסמיכה שלהם, אתה עסוק בליקוק אברי ההרבייה שלכם. תשמע דובי שלי, אתה יכול לקחת את הזרע שאתה מקפיא במקרר שלך, ולנסות ולהרביע בעזרתו חתולי אשפתות. אבל את שלל הנסיונות שלך לנסות ולפתות אותי בעזרת dirty talks, תשאיר לעצמך כי זה לא עושה עליי רושם. ואם לא תפסיק, אני פשוט אתלונן עליך בפני הנהלת תפוז בתואנה על הטרדה מינית. אני יודע שאין הרבה מיניות שם, במרכז התמיכה של קדימה, אבל תיאלץ להסתפק בלוזרים חסרי הכישורים שבמפלגה הזו.

dov12

New member
התחלת לאיים

ואתה ממשיך לבכות האמת עליך ידוע ברחבי פורמי ישראל ועל מעללי אמך . ואני מחכה שכתוב להנהלת הפורום. פעם הבטחת לא לענות לי . אני מבין שאתה לא יכול אז מצידי שתחנק זה שתכתוב מגילות כאב שקשר בין משפט אחד לשני זה כמו הקשר בין המוח שלך לתחת מהיכן שהגחת לאוויר העולם וטמעת אותו בנכוחתך הסרוחה . שבודאי מאז הולדתך דיללה עוד יותר את האוזן אחרי אמא שלך ושוב זה שתוריד את האשכלות לגובה הנחות שלך לא יעזור לך האמת על נהתניהו תשמע במרחבי פורמי ישראל והאמת היא אמת כואבת על עלילות איש המדון הזה

n i e m a n d

New member
כשתצא מהמרתף שבו אתה חי יחד עם אימא שלך

ותזרוק את כל קופסאות הפלסטיק שבהן אתה מאחסן את ה"ילדים שלך" מהמקפיא, אולי תוכל להבין עד כמה אתה פטאתי
באיזו קלות אני יכול לגרוע ממך הנאה, ולגרום לך לשבת מול המחשב בשיער פרוע, סרוח כשעל גופו גופייה ובוקסר, ולגרום לך לקלל. אני גורם לך לאבד את העשתונות, ואני די טוב בזה. לעומתך, אני לא נוטה להתעצבן ממה שאנשים שלא מכירים אותי כותבים עליי באינטרנט, וזה מפני שיש לי הערכה עצמית גבוהה, כמו גם הגיון. ואילו לך יש בסך הכל אגו בלתי מוצדק, וככל הנראה גם תסמינים של תסמונת טורט. אין ולו אדם אחד שקורא ברצינות את תשפוכת המלל הוירטואלית שאתה כותב כאן, מצטער לומר לך. מדי פעם יהיו כאלה שינסו להגיב לך ברצינות, ואחרי שתגיב להם בחזרה, הם גם יבינו עד כמה מיותר הדיון עם שכיר עט וירטואלי כמוך - כפי שקרה גם בשרשור הזה. אתה אפס דב, ולחשוב שפעם כיבדתי את הפרסומאים של אולמרט - אחרי כמה תגובות שלך, נראה שהם פשוט עושים עבודה כל כך גרועה בזמן האחרון

dov12

New member
ואתה חושב שאני קורא

את הזבל שלך וזה מענין אותי בדיוק כמו אמא שלך שיצאת מאחוריה ע"מ לטנף את העולם. אתה ממש מגלומן אולי אתה ביבי כי ביבי הוא מגלומן.מנוזל ב סה"כ בן 18 שנים שחורות כבר משבח את עצמו כבעל הערכה עצמית גבוהה (מתאים לטפש כמוך )שיצאת מהצד השלילי ופה לא תועיל ובשביל לזהם את הטבע בישראל רצוי לבצע לך FORMAT תבקש מאביך , אופס זה אני. אתה יכול להמשיך להכפיש ולנסות להרוס את האשכול . אבל האמת על השקרן ימשיך וימשיך

n i e m a n d

New member
אתה בהחלט קורא את ה"זבל" שלי, עובדה שאתה

מגיב לו, ואף מצטט ממנו. ההודעות שלי, הפכו לתנ"ך שלך. לוגיקה מופלאה
:"אתה מגלומן ---> אולי אתה ביבי [כי] ביבי הוא מגלומן". לא פלא שהניתוחים האקטואליים שלך מתוחכמים כ"כ
נכון, אני בעל הערכה עצמית גבוהה. אני מעריך את עצמי כאדם חושב, יצור אנושי - דבר ששכיר עט כמוך הוא לא. ההערה המוגחכת שלך בעניין הזה רק מעידה על הבורות שלך. אפילו פירוש למושג כזה אינך יודע, אז איך מעט היסטוריה תדע? נכון דובי, אתה האבא שלי, של רמיז, של ביזון, של אצ"ג של מגן ימני, של שרון חיימוב - אתה האבא של כולנו. אשכרה ישוע נהיית לנו פה

n i e m a n d

New member
רגע, אם הוא האב הרוחני שלך, אז מה התפקיד של

איסמרלדה בחיים שלך?
ואיפה רוח הקודש נכנסת בדיוק לתמונה?

MYCON

New member
דוב היקר

א. במקום להתייחס עניינית לטענות שהועלו כנגדך בחרת לרדת נמוך(תרתי משמע) ב. העובדה שהתייחסת לתגובה הראשונה שלי מאוד צורה חלקית , ולתגובה השנייה, כשניסיתי לגרור אותך לדיון ענייני באמת ולא לפסיכואנליזה של מר נתניהו, בחרת להתעלם מראה שאתה לא רציני ג. אתה ספאמר ומציף את הפורום . ד. תמסור למעסיקים שלך שהפעם בניגוד לפעם הקודמת , השמצות אישיות לא יועילו. המציאות חזקה יותר מכל דבר אחר ובסופו של דבר הכל נמדד במבחן התוצאה ולא בסיסמאות נלוזות ובדמגוגיה זולה שהולידו את מלחמת לבנון האחרונה . העם קיבל מכה חזקה לפנים והוא היום יותר חכם. גם ברק יצליח בסופו של דבר יצמצמם את הפער עם הליכוד ל3-4 מנדטים , עדיין תהיה פה קואלציה ימנית . ד. אגב, אם מותר לשאול כמה אתה מקבל לשעה ?

MYCON

New member
דוב

דוב אל תיעלב הבחור צודק אתה נשמע כמו הקריין הפרומו של קדימה

maormp

New member
אורי צבי גרינברג היקר

מתוך חוקת הפורום. ס' 5. השמצה. אסורות השמצות בעלות תוכן אישי. גולש המייחס אמירות או מעשים לגולש אחר, מבלי לספק הוכחות ממשיות בתוך 24 שעות, הודעתו תמחק. dov12 טוען שאמא של n i e m a n d זונה, טרם הציג הוכחות ממשיות, חלפו להן 24 שעות ממועד פרסום ההודעה. לידיעתך. לטיפולך.

MYCON

New member
תגובה

צריך להבחין בין 2 נקודות : טעויות שעשה נתניהו ומי מתאים ביותר לרה"מ . טעויות שעשה נתניהו - נתניהו עשה לא מעט טעויות בקדנציה שלו כרה"מ אבל אלו היו בעיקר טעויות בהתנהלות בתקשורת שנבעו מעודף ביטחון עצמי ולא בקבלת החלטות בטחוניות או כלכליות. למרות כל מה שהשמאל אמר עליו אז- הכלכלה הייתה במצב לא רע . (בוודאי בהשוואה למה שקרה אח"כ בתקופת ברק שבא אחריו) . מי מתאים לרה"מ - גם אם יש פגמים בנתניהו, הרי שהכל מתגמד לעומת אהוד ברק(אם אתה חושב אחרת אתה מוזמן לפרט..) אבל לא רק בו מדובר. נתניהו עדיף ע"פ כל מועמד של מפלגת העבודה . כל מועמד. גם ברמה האישית, גם ברמה המקצועית וגם ברמה של השקפת עולם . אתה מבין , הכל פה יחסי, אתה יכול להשמיץ את נתניהו ככל שתרצה , שאר המועמדים פשוט גרועים יותר ולא מציעים דבר טוב יותר. וסתם חומר למחשבה : אילו היית בעל חברה פרטית את מי היית מנהל למנכ"ל : ברק או נתניהו ? מקווה שהתשובה ברורה

dov12

New member
ביבי ביצע טעוית אסטרטגיות למכביר

זה ששהתנהלות שלו מול פני התקשורת כשכל יום הזמין לשעה 8 בערב עם הפיפיסים של החדשות זה בגלל שהוא מגלומן חולה גדלות זה ידוע. אבל ביבי היה אדם רע כלפי החברה . שקרן שהבטיח מחשב לכל ילד, שקרן שהבטיח לחדול מלבקש את הכסף מארה"ב , ההתנהלות הבטחונית מדינית היתה על הפנים , ראה מקרה המוסד בירדן, הסכם ואיי, ההסכם הבלתי כתוב כי הוא ירד מהגולן עד קו המצוקים, ואני כבר לא מדבר על כל הפרשות של השחיתות בתקופתו שיצע בעור שיניו בניגוד להמלצת התביעה והמשטרה אז אני לא בא לנתח את אישיתו של ברק , לפחות רואים בתקופה האחרונה שהוא נכנס לתפקידו וביצועים מצוינים של הצבא העברת משקל ולחץ על ארגוני הטרור עם אופנסיבה בשטח של רצעות עזה ואז אם אתה שואל אותי את מי אני צריך לקחת ? את ביבי השקרן , אני לבטח לא יקח כי הוא יגנוב לי כסף ויתן לחברים העשירים שלו.

n i e m a n d

New member
הצצת היום לחתלתולים שלך ב"פיפי"?

"מגלומן חולה גדלות"? עכשיו אהבל שכמותך הוא גם פסיכולוג? מסיבות עיתונאים בפריים טיים, הן טריק תקשורתי ידוע במסעי בחירות ונעשה על מנת לפנות לקהל גדול. הבטיח מחשב לכל ילד ואכן בתי ספר קיבלו מחשבים. בית הספר היסודי שלי, קיבל מעבדה שלמה ממשרד החינוך בתקופתו של ביבי. מחשב לכל ילד, אינו אומר טכנאי מחשבים שמתקין מחשב בכל בית של משפחה ממוצעת, אלא הססמא מבוססת יותר על הבטחת גישה למחשב לכל ילד, ואכן כך קרה. ביבי הפחית את הסיוע שקיבלנו מארה"ב בכמה מיליארדים טובים. אי אפשר לקטוע את הסיוע באבחת החלטה אחת.. זה ההבדל בין מטומטמים אימפולסיבים כמוך שרק לפני שבוע האשימו את ביבי שהוא גרם לאמריקאים "לשלם לנו פחות", ועכשיו דורשים להתנתק סופית מארה"ב, לבין אנשים שקולים ומחושבים. "מקרה המוסד בירדן" - אשמתו של המוסד או אשמתו של ביבי? הסכם וואי? - אשמתם של פרס-רבין, או אשמתו של ביבי? פרשיות שחיתות?? אתה מדבר על עניינים של כמה אלפי שקלים עם קבלן רהיטים, וענייני מנקות. לפחות ביבי, מעולם לא הואשם במעילה, גניבה, שחיתות או רדיפת בצע. וזאת, למרות שהיית רוצה לראות את הדברים אחרת. ברק הוא לוזר, וגם כיום אין הבדל בין פועלו של ברק במשרד הביטחון, לבין פועלו של עמיר פרץ. נכון, ביבי יגנוב כסף ויתן לחברים העשירים שלו. כי זו הא'נדה הכלכלית של ביבי
העובדה שאתה לא ראוי לכסף שאתה מקבל ממי שמעסיק אותך כבר אמרנו?

MYCON

New member
תגובה2

כמה דברים : כישלון יאסין לא שייך אליו- זאת טעות של המוסד . נקודה. הסכם וואי - הסכם טוב שהיה הכרח המציאות לאותה תקופה . נתניהו דווקא הוכיח שלמרות שהוא לא חתם על הסכמי אוסלו הוא הכיר בהם . הוא לא "ימין קיצוני איש ארץ ישראל השלמה" מחד, ומאידך, הוא לא יילך לצעדים לא אחראיים כמו התנתקות או לא יסכים למדינה פלסטינית בגבולות 67 ולגבי מדיניות כלכלית חברתית - נניח שאתה צודק, בנימין נתניהו הוא באמת קפיטליסט חזירי . אבל מה לגבי שאר המפלגות ? על פניו זאת הממשלה העכשווית הייתה אמורה להיות הממשלה הסוצילאיסטית ביותר מזה שנים רבות. האם היה איזשהו שינוי אמיתי במדיניות האוצר?, האם נוספו תקציבי ענק לחינוך , לבריאות ? האם זכרו את הזקנה במסדרון ? לגבי "ביבי השקרן"- אתה באמת רוצה שאני אפרט לך דברים מפלגת העבודה הבטיחה רק בבחירות האחרונות ולא קיימה ?, רוצה לראות כמה דברים שרון אמר ולא קיים (דין נצרים כדין ת"א וכו'), כמה דברים מפלגת הגמלאים הבטיחה לציבור הבוחרים שלה ולא קיימה . . אי עמידה בהתחייביות טרום בחירות היא מחלה שמאפיינת את הפוליטיקה הישראלית . זה לא ספיצפי לביבי . לגבי ביצועיו של אהוד - לא אתה ולא אני יודעים מה ברק עושה במשרד הביטחון. המדיניות הנוכחית של חיסולים ממוקדים בעזה הייתה קיימת גם כשפרץ היה שר ביטחון . אבל עכשיו רק שעניתי לך , אני רוצה לשאול : מה אתה מציע? , התכנסות שתהיה פרס לטרור ?, דיבור עם החמאס? , נסיגה מרמת הגולן? עוד קפמ דיוויד שיוביל לאינתיפאדה השלישית ? אתה מבין, אתה יכול להגיד לי כמה שתרצה שביבי גרוע, ואני תמיד אוכל להוכיח שכל שאר המועמדים גרועים יותר. אם תדבר על פרשת בראון- חברון, אני אזכיר את פרשת העמותות . אם תדבר על השחיתות במרכז הליכוד - אני אציין את מפקד הארגזים ומכירת הקולות במגזר הערבי בפריימריז .

MYCON

New member
ועוד משהו

כולם עושים ספינים . טוני בלייר היה אשף ספינים, האם זה אומר שהוא היה רה"מ גרוע?

Robert Peterson

New member
תנסה להשאוות את ביבי לאולמרט וחבריו

אלה שכבר הורשעו ואלה שעדיין לא או זוכו בסיוע של מר מזוז. מה יצא לך? ........................ אין תגובה.

למעלה