להזכיר לכולנו מי זה האיש נהתניהו הרע

• פותח הנושא dov12
  • פורסם בתאריך

dov12

New member
להזכיר לכולנו מי זה האיש נהתניהו הרע

או בשמו האמרקאי בנ'גמין נתאי שהחליך משמו מחמת הבושה כשרצה לרדת מהארץ (נפולת נמושות). לאחר שנאם בכיכר צין מול הדמות שהלבישו החוגים הקיצונים ימינים את רבין במדי אס.אס ולאחר שהלך אחרי הארון ששמו של רבין היה רשום עליו היותו צר אוצר אנטי חברתי תוכניתו של נתניהו והגזירות הכלכליות שהופעלו במסגרתה פגעו ברווחתם הכלכלית של מאות אלפי בתי אב בישראל. והטיבו עם חבריו העשירים בהיותו צר אוצר ביבי לאחר אירועי הטרור הקשים ונחזור לשנת 96 בבחירות 96 ניצח ביבי ברמאות את שמעון פרס על 20000 קולות לערך שמרביתם הובאו לו ע"י הרכבת האווירית של של חבד שלקחו זקנים בבתי אבות שלא יודעו בכלל עם הם חיים או לא ובטח מענין אותם המשחק הפוליטי כקליפת השום כמו כן זייפו החרדים ע"י ת.ז של אנשים שהלכו לעולם שכולו טוב והשתמשו בו על מנת לעזור לנהתניהו הקלטת הלוהטת לביבילוגים בתקשורת (כלומר, כמעט לכולנו) לא היה שום קושי לזכור כיצד שלף נתניהו סיפור אישי אחר בעבר הלא רחוק. אז דימה שדוד לוי והחבורה האופפת אותו השיגה קלטת וידיאו שתיעדה את מעשיו עם מאהבת נשואה. נתניהו לא היסס לחשוף את זהותה של האשה ורץ אל הטלוויזיה עם האשמות הזויות כלפי לוי ואנשיו. הוא רמס את המאהבת, ממש כפי שעשה למקבלי הקצבאות, לאמהות חד-הוריות, לאלפי המפוטרים באשמתו הישירה. קשה לי להבין מדוע זכה באהדתו הדביקה של איש כמו שביט. ייתכן שהוא מהנדס מוצלח של כלכלה לעשירים, אבל זה לא עושה אותו לגיבור הלאומי שלנו. הבוחר אולי השפיל אותו, אבל לא השפיל אותו מספיק הלחישה של ביבי לכדורי אולי מוטב שאוסיף עוד אפילוג קצר ומכוער לסיפור הנקלה של הקלטת. זמן קצר אחרי שסיפור מעשיו עם אשה נשואה התפרסם ברבים, גחן נתניהו מול המצלמות כדי להגיע לאוזנו הכרויה של הרב כדורי המנוח. הוא שטח בפני המקובל הנכבד את טיעוניו השקריים נגד השמאל הישראלי ואפילו נגד הציבור הליבראלי, שאיננו ממש שמאל. הרב כדורי לא שאל אותו שאלות מיוחדות, והפרשה לא מנעה מאנשי חב"ד להפיץ בכל רחבי המדינה כרוזים ש"ביבי טוב ליהודים". זהו המוסר של האנשים האלה, שרואים בלאומנות הקניבלית את חזות הכול. אבל ארי שביט ישמור על תדמיתו הנקייה והאקדמית, גם אחרי ששירת בפומבי את האיש הבלתי ראוי הזה. תנועת החמאס תנועת ה-"חמא"ס", הנתפסת כארגון טרור ע"י ארה"ב ואף ע"י אירופה, התבלטה במהלך העימות האלים כארגון המוביל את הפעילות הטרוריסטית ב"שטחים", עם דגש על פיגועי התאבדות רצחניים נגד אזרחים ישראליים, שהאחרון שבהם בוצע בנמל אשדוד . במהלך העימות האלים, החל מספטמבר 2000, ביצעה ה"חמא"ס" כ-780 פיגועים שונים, בהם נהרגו כ-430 איש וכ-2,260 נפצעו. רוב ההרוגים מצאו את מותם בפיגועי התאבדות בשטח ישראל. כמו כן, סוכלו בחודשים האחרונים מספר רב של ניסיונות פיגוע מטעם תשתיות ה-"חמא"ס" בגדה וברצועה. הפאשלה בירדן ביבי ברוב אוילותו החליט לפגוע במשעל בתוך ירדן בגלל אירועי טרור שהיו בשוק מחנה יהודה ובמדרחוב בן יהודה בירושלים . כתוצאה מהפאשלה של המוסד החליט ביבי להציל את משעל לשחרר את יאסין וכמובן היחסים עם ירדן וקנדה שהלוחמים אמרו שהם בעלי נתינות ירדנית הורעו. כתוצאה ישירה מכך זה הטרור החמאסית שהרים את הראש כמו שהבאתי בפיסקה למעלה פתיחת מנהרת בכותל ב־26 בספטמבר חל היום הקשה ביותר במהלך המהומות, שבמהלכו נהרגו 11 חיילים ישראלים ו־69 פלסטינים. במהלך היום הוכרז מצב חירום בשטחים, צה"ל קירב טנקים למרכזי הערים הפלסטיניות והזרים כוחות רבים למוקדי העימות. הקרבות הקשים ביותר נערכו בסביבות כפר דרום ובשכם, במתחם קבר יוסף. במהלך הקרב בקבר יוסף צרו מאות פלסטינים חמושים על הכוח הצה"לי הקטן שהיה במקום. במהלך הניסיון הישראלי להכניס כוחות תגבור לכוח זה, נהרגו חמישה חיילים. המהומות הסתיימו ב־27 בספטמבר כאשר הורה יאסר ערפאת לשוטרים הפלסטינים לנצור את נשקם, בעקבות שיחת טלפון שקיים עם נתניהו חקירות פליליות נתניהו היה ראש הממשלה הראשון בישראל שנפתחה נגדו חקירה פלילית בזמן כהונתו כראש ממשלה. החקירה נפתחה בעקבות פרשת בר-און חברון שבה המליצה המשטרה להגיש נגדו כתב אישום. לבסוף, היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין החליט לא להעמידו לדין, אם כי מתח עליו ביקורת חריפה ביותר. עוד חקירה בפרשת המתנות הגנובות וחקירת עמדי שבה הוא הפסיד ושילם בסופו של דבר את רוב הכסף לאחר שהפסיד בבחירות 1999 פרש מהנהגת הליכוד ומחברותו בכנסת. אחר פרישתו נחשדו נתניהו ואשתו כי העבירו לחזקתם האישית מתנות שקיבל בעודו ראש ממשלה ואשר על פי דין הינן רכוש מדינת ישראל. לראשונה ערכה המשטרה חיפוש בדירתו של מי שהיה ראש ממשלה. כן נחשד הזוג נתניהו כי ניצל את מעמדו להשיג טובות הנאה מהקבלן אבנר עמדי, והמשטרה המליצה להעמידו לדין בגין עבירות שוחד, מרמה, הפרת אמונים ושיבוש חקירה. לבסוף לא הניבו האשמות אלו כתב אישום. כלכלה בראשותו 3 שרי אוצר היו בממשלתו שהיתה רק שנתיים של קדנציה כנראה שיא שלילי ותחילת המיתון שנמשך עד לפי כחצי שנה הסכם ואיי בפרק הבא סיכום זמני ביבי הוא אחד משני ראשי ממשלה הגרועים ביותר יחד עם יצחק שמיר

n i e m a n d

New member
תשפוכת מילים רדודה מהסוג שדב12 הרגע הפיץ

ראויה להודעה נוקבת שתפריך אחד לאחד, את הקטעים שהוא הפיץ. כמובן שזה דבר שלא ממש קשה לעשות, בהתחשב בעובדה שה"דעות" שהוא הציג, אז מקורן הוא בדף המסרים של יועצי אולמרט טרום בחירות 2006 [במחילה של דב12, הזמן עובר לאט, ואחורה] - אבל זה דורש יותר מדי זמן. כל מי שקורא את ההודעה, יכול להסתכל בארכיון הפורום ולראות כמה פעמים הופרכו "טענות" מהסוג הזה. אין רע בביקורת, אך כשהיא מגיעה באופן כזה עלוב, היא לא שווה תגובה. בייחוד לא תגובה שלא מתבססת על הצגת תנועת הליכוד לרבות זה העומד בראשה, באופן שמתיישב עם ההגיון, האמת והצדק, אלא מתבססת על תקיפת היריב.

על הליכוד אין מה לומר רע

לכן מה שנותר זה רק להפיץ שקר וכזב ולהעליל עלילות שקר על אנשים, דוגמא- משה קצב..

n i e m a n d

New member
דווקא יש לא מעט אפיקים בהם ניתן לבקר את

הליכוד, ואכן ראוי לבקר את התנועה, בכדי שהאנשים שאמונים בה על קבלת ההחלטות, ילמדו לדבוק בערכים האידיאולוגיים שבשמם התנועה אמורה לפעול. היופי בדמוקרטיה, הוא שנאמרים דברי ביקורת, חריפים ככל שיהיו, ואמירתם היא חלק מהתרבות השלטת. ביקרות בונה, היא עוד צעד אחד בדרך לשיפור. אך יש אנשים שמעדיפים להתעסק באמירות רדודות ומועתקות, במקום במתן ביקורת אמיתית. לא אני ולא אתה יכולים לפסוק באופן נחרץ, בעד או נגד משה קצב. הדרך היחידה בה היית יכול לפסוק באופן כ"כ חד משמעי לגבי קצב, היא רק אם היית ה'שמוליק' שלו. או המוישל'ה שלו. או ה'מוטי' שלו. או ה'כלי' שלו. טוב נו, תבחר בעצמך

tooli19

New member
השמאל הסהרורי בקרשים.

מסלף עובדות ומנפח דברים. להזכירך אהוד ברק, כן כן אותו אהוד ברק שאתה מעריץ, הביא לכאן את אינתיפדאת אל אקצה, ואת גל הפיגועים הגדול ביותר שידעה מדינה איי פעם. תפסיק לחפש בחייהם האיישיים בוא נסתכל בחייהם המקצועים כראשי ממשלה נתניהו - 3 פיגועים, בכל כהונתו וביטחון וכוח הרתעה אדיר. ברק - יותר מ300 פיגועים + אינתיפדאת אל-אקצה. סוף סיפור.

dov12

New member
השמאל בקרשים ?

בנתיים ביבי עם 11 מנדטים, אבל באין תשובות עוברים להשמצות האשכול בנוי על השקרן לא על ברק

sharonhaimov16

New member
נתחיל עם העובדה שלליכוד יש 12 מנדטים

ולא 11 מנדטים, ועכשיו נשווה בין הימין הציוני לשמאל הציוני. השמאל הציוני: עבודה-מימד 19 מנדטים, מר"צ-יח"ד 5 מנדטים: סך הכל 24 מנדטים הימין הציוני: הליכוד 12 מנדטים, ישראל ביתנו 11 מנדטים, איחוד לאומי- מפד"ל 9 מנדטים: סך הכל 32 מנדטים. וזה עוד בבחירות שבו הימין היה חלש... הסקרים מנבעים על התרסקות קדימה והעבודה, ירידה בכוחה של מר"צ, ועלייתה המטאורית של ליכוד...

dov12

New member
עלייה מטאורית

את השמאל הספידו כבר מליון פעם. אז נבואה ניתנה לשוטים תשאלו את שמעון פרס ואת ריבלין קדימה זה גם ליכוד. אולמרט הוא נציג הליכוד

sharonhaimov16

New member
אם קדימה היא ליכוד, אז השמאל הוא בכלל

זניח וחסר משמעות, אין כבר את מה להספיד.

dov12

New member
לפי דרישת חברי הפורמים ההמשך בקרוב

על האיש שהיא נגד החברה בישראל ואחד משני ראשי ממשלה יחד עם שמיר מהגרועים ביותר להביא לכם את האמת שביבי מסתיר בבלוג ההזוי והמופרח שלו וההתנהלות השערוריתית בחייו הפוליטים

n i e m a n d

New member
אתה עושה שירות מצוין לנתניהו ולתנועת הליכוד

אחרי שיקראו האנשים את התגובות שלך, אני בטוח שהסטיגמה על "הליכודניק הממוצע והעילג", "תופרח" כליל, ובהשוואה אליך, אפילו עוזי כהן ייראה לאנשים סימפטי
ואיזה מצחיק אתה - אתה כותב מילים גדולות בשביל אחד מסוגך כמו "שערורייתית", לצד שגיאות כתיב, ותשפוכת רעל דוחה.

dov12

New member
נו מה טוב? טמבל

אתה תשמיץ ותבכה , אני אספר את האמת על השקרן ועל מפלגת המילכוד על אפך וחמתך. ועכשו לך לישון לילד בגילך זה מאוחר , את הילדים השכבתי כבר בשעה שמונה בערב.

n i e m a n d

New member
40 חתולים ג'ינג'ים ששכיר חרב כמוך מגדל להנאתו

יחד עם "אישה" [חתולת רחוב זקנה, שנתנה לכל המייללים בשכונה], לא נחשבים לילדים. ואם השכבת אותם לישון ב8, אז אני מאוד מקווה שאתה גם כשיר לתת להם חלב חם מהעטינים שלך מפני שלחתלתולים יש נטייה להתעורר בלילה ולתור אחר "מקור החלב הבלתי נדלה של אמא". אני משמיץ ובוכה? איך משמיצים ובוכים גם יחד? אפשר להשמיץ, אבל אני לא חושב שאפשר לבכות באותו הזמן. ומה אם לאחר סיום ההשמצה, בוכים? ואיך אתה יודע אם אני בוכה או לא? ואם החלטתי רק לילל ביגון רב, ולוותר על התחושה הצורבת של הדמעות הניגרות מעיני? האם גם אז אני בוכה לדידך, או שזה נכלל בקטגוריה נפרדת? למען העם היהודי, מדינת ישראל והאנושות, אני מאוד מקווה שאתה פיקציה. אני מאוד מקווה שאתה לא יותר מאשר כותב שכיר שנשלח בידי מישהו [שידו לא משגת טוקבקיסטים מקצועיים ולא עילגים, בעיקר משיקולים תקציביים], ולא אדם אמיתי שעם דעות כאלה וכתיבה כזו, יכול לקיים את מצוות "פרו ורבו ומלאו את הארץ".. אחרת, העתיד שלנו נראה מעורער הרבה יותר משנראה בשנים האחרונות

dov12

New member
ןממשיך להשמיץ ולבכות- חתולת רחוב תקרא

לאמא שלך הזונה בשביל זה יצאת ככה - אתה ממשיך להשמיץ כמו טמבל אני מקווה שהתעוררת מסיוט והדמעות התיבשו לך , אחרת לא מובן מה שאתה רוצה תשובה להאשמות נגד נהתניהו אין לך, ואז הברירה היחידה לילד מפגר זה לענות בהפוך על הפוך וכמו ילד מגודל ומנוזל שמתחיל להסביר לי איך אתה בגיל 18 ממשיך לינוק מדדיה של אמך רעל לילה אחר לילה אז תעשה סדר בכתיבתך . כי אני אהיה בכל מקום לנגח בך טפיל שכמוך

n i e m a n d

New member
אז לא רק שאתה פסיכופט, אלא אתה גם אלים,

אימפולסיבי ונגוע בבורות ממארת. אני בטוח שאתה גם מכה את החתלתולים המסכנים שלך. אני מאוד מקווה שאגודת צער בעלי חיים תגיע אליך ותטפל בך. למעשה, אני מקווה ששני אוהבי עצים יטפלו במשוגע שמתעלל בחתלתולים חסרי ישע
חחחח תגיד, אתה לא קולט שאפילו בתור כותב בתשלום אתה לוזר מוחלט? כל אדם שרואה את התגובות העלובות שלך, פשוט נקרע מצחוק. אני פשוט קורא, וצוחק, ודי מבולבל למען האמת - אולי אתה פשוט גולש מטומטם שמנסה לעזור לביבי ע"י גימוד המתנגדים לו? מי ירצה להיות חבר במחנה שבו אתה חבר? אולי אתה רגיל לנגח את החתלתולים שלך, ולאגור דגימות זרע במקרר שלך ולקרוא להן "הילדים שלי", מפני שאישה שתואיל להתרבות איתך אין בנמצא - אבל לפני שתוכל "לנגח" אותי מילולית, אתה תיאלץ ללמוד לקרוא ולכתוב מותק.

למעלה