להורים יש מה להגיד (בקושי), למורים בכלל לא

אחשל

New member
להורים יש מה להגיד (בקושי), למורים בכלל לא../images/Emo12.gif

אתמול בלילה פירסמתי הודעה זהה בשני פורומים - "הורים למתבגרים" ו"מורים" הנושא היה: "ארבעה מקרי התאבדות בבי"ס אחד תוך שנתיים‬", בעקבות ידיעה שפורסמה בעיתון הארץ (מצורף צילום) שאלתי מה לדעת חברי הפורום מערכת החינוך אמורה לעשות בנושא. בפורום הורים למתבגרים מתחיל להתפתח דיון. בפורום מורים, נכון לרגע זה - דממה. מה דעתכם על זה?

yamkachol

New member
רב הנסתר על הגלוי,

יש חוסר ידע, דעות קדומות, פחד מהלא ידוע, שגורמים לשיתוק - חוסר תגובה. הנושא כ"כ לא מובא לשיחה, דיון, והוא מרתיע. מלחיץ. התגובות הראשונות היו הגנה על ביה"ס, כשזו לא הייתה הפניה שלך אליהם. הם לא התיחסו לשאלתך. רק אח"כ, היו שהתיחסו.

כמו שחשבתי וידעתי

הבורות וזילות הדעת חוגגים שם והמגננה הזאת והעברת האחריות שוב אל ההורים , פשוט מרגיזה. ויש שם כאלה שנתפסים לסטטיסטיקות ומתפלאים למה אני כל כך נבהלת מהמספרים כי הרי זה לא כל כך הרבה..... כמו שלושת הקופים. לא ראיתי לא שמעתי לא אמרתי כלום. יופי.

אחשל

New member
אני משתדל מאוד להישאר רגוע בדיון שם

קודם כל הנפח של הדיון מאוד מכובד, למרות שמספר המשתתפים בו לא גדול. ראיתי את הגלישה לדיון הסטטיסטי, והעדפתי להפסיק להגיב לזה ולהתמקד בסגויות יותר ענייניות. אותי מרגיזה קצת יותר התחושה שאני קצת דון-קישוט, עם מעט עזרה מחברים כאן, והיעדר מוחלט של תגובות של אנשי העמותה (שהוזמנו על ידי להצטרף לדיון).

למעלה