להדר מליטל

נעלמת

New member
בקשה קטנטונת...

בבקשה תשרשו הודעות...זה ממש חשוב... ו...ברוכה הבאה ליטלוש...
שלך,שיר...

ליטל יקירתי.. ../images/Emo24.gif

אז קודם כל ברוכה הבאה אלינו מקווה שתמצאי את מקומך כאן בינינו בקלות ובצורה הכי נעימה שרק אפשר. אני בטוחה שעם הזמן תכירי את החברים והם אותך... וודאי יווצרו קשרים עם הבנות הכותבות פה בפורום. את תמיד מוזמנת לכתוב מה שעל ליבך... ואני בטוחה שתמצאי שהשיתוף והחיזוקים שתוכלי לקבל יתנו כוחות להמשיך במאבק במחלה. ו...רוצה לבקש בקשה קטנה...מה שכתבה לך כבר נעלמת שלנו. אנא שרשרי הודעות... הסיבה לכך היא שכל הודעה חדשה "מעיפה" מהדף הודעה נוספת... אך כאשר את כותבת את ההודעה כתגובה להודעה זה לא קורה. אז...ככל הניתן... השתמשי באפשרות זאת. רק פרט טכני קטן.. ושוב - ברוכה הבאה למשפחתנו
גדול לחיזוק הרוח והנשמה... שלך תמיד
הדבורה מאיה.

lital16

New member
מצטערת

וואי ממש מצערת לא ידעתי! תודה על הקבלת הפהים היפה ובאמת ממש מצטערת

נעלמת

New member
מתוקונת זה בסדר.... ../images/Emo24.gif

אין לך על מה להצטער!!! ובכלל זה חוק ב
אצלנו! בלי
! ותזהרי
...אני מענישה כל מי שעוקף אותו...
...
שיהיה לך יום נפלא! ואת מוזמנת תמיד לכתוב לנו ולשתף, תמיד תהיה לך אוזן קשבת (או במקרה שלנו עין רואה...
)
שלך, שיר

lital16

New member
מליטל

אני לא יודעת בדויק איך להתחיל לדבר איתכן אני נורא מתביישת מה שבטוח שהצעד הגדול יבוא ממכם ולא ממני אבל באמת רוצה לדבר ולשתף רק לא יודעת איך יש בי מעצורים מסויימים אם אתם מבינים

joy24

New member
הי ליטלי ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

קודם כל ברוכה הבאה הגעת למקום שבו רוצים רק לחבק ולהיות שם בשבילך אף אחד לא ממהר לשום מקום גם אנחנו לא דורשים ממך דבר יקירה.. קחי את הזמן שלך.. לאט לאט תתוודעי לאנשים פה שרוצים רק לתמוך ולתת לך יד רוצים להיות פה לחבק ולעודד לנגב לך את הדמעות ולהעלות בבת צחוק בעינייך להראות לך את שלל צבעי הקשת מסביבך ולגלות לך רק המון אהבה.. כשתרצי, כשתוכלי, כשזה יבוא ממך באופן טבעי..אז תדברי ותגידי מה שעל ליבך ואז כשתתני לנו לתת לך תראי שלא תתאכזבי.. אבל עד אז מותר לך לשתוק איתנו כמה זמן שרק תצטרכי פה בשבילך, joy

נעלמת

New member
ליטלוש מתוקה! ../images/Emo74.gif

אין לך מה להתבייש! כולם כאן איתך בזה! את לא לבד! אנחנו יודעות את כאבך וכל כך מבינות אותך! אנחנו גם שם...באותה סירה..ולא ניתן לה לעולם לטבוע! זה בסדר...קחי את הזמן, ובאותה הזדמנות קחי גם את ידי
ותפסי אותה חזק! אני מבטיחה לא לעזוב! ואני גם מבטיחה להוביל אותך אל האור
שמחכה לנו בקצה המנהרה החשוכה. מבטיחה גם להאיר לך את הדרך לשם
כדי שלא תלכי לאיבוד...
אני כאן בשבילך!
כולנו כאן בשבילך! לעזור ולאהוב!
תמיד יחד!
ב
ו
אל
תמיד!!!! שולחת לך המון
ואינספור
על מה שכואב...
שולחת לך גם המון חיזוקים וכוחות מחודשים שלא יחסרו לך לעולם!
את לא לבד! לעולם לא לבד!!!
שלך תמיד, כבר התאהבתי בך ובנשמתך, שיר...

למעלה