להדס

וונקי

New member
להדס

הדס המגניבה שלום...שמי איציק ואני לומד בכיתתך אני מקווה שאת יודעת מי אני?!?!?!?...אני חושב שאת מאוד קולית ונחמדה אבל את צריכה להירגע בשיעורים ולא להתפרץ החוצה וגם להפסיק להתעסק עם השיער שלך!!!!!!!!....מקווה שיהיו לך חיים מופלאים... איציק קושל השולט י´4 בלאגן...ישששששששששש!!!!אווווווווווהה....יו!!!!!.... נ.ב על תשכחי את המשפט הכי טוב שיש... "המעז מנצח" !!!!!!!!

BinNs

New member
היינצן שוויינצן??../images/Emo12.gif../images/Emo72.gif

קודנהייז?

Me 4eVer

New member
Big W.T.F?????../images/Emo12.gif

אוי כל כך רציתי להגיב בשרשור של המבטים השפוייםםםםםםם
שפופי רולזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

*קליאו*

New member
ההאאא??? ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

שפופי לנצצצחחחחח
ועכשיו, מרוב מבטים שפויים, כואבת לי היד..

דגי דג הקשת בא לביקור../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

מלא זמן לא היית כאן גיא...
גם אתה.. גם רום... וגם מייג´ן...

Marsha Figg

New member
איפה כולם באמת?

הרבה אנשים דיי נעלמו...למרות שאני חושבת שאולי יש לי מושג למה אני אשמח אם מישהו יסביר!
רחלי

BinNs

New member
אני כל הזמן פה..../images/Emo72.gif

פשוט אין לי על מה להגיב
גיא. Sleep Is Death´s Cousin.

angel of Death

New member
זה חמוד (תקראו)

טוב אני יודעת שזה לא קשור בכלל אבל זה מאוד מאוד מאוד חמוד למרות שבאמת לא שווה לפתוח בשביל זה טופיק חדש אז תכנסו (הבנות שבכם) ותבדקו איזו נסיכת דיסני אתן אני יצאתי בל מהיפה והחיה = )

coolit

New member
ואיך לא..../images/Emo102.gif

נראה שאין אפשרות אחרת מלבד בל. חלק מהשאלות לא הבנתי כי אני לא מבינה טוב אנגלית, אז לא עניתי, ולמרבה המזל הוא לא דורש לענות על כולן.. התשובות חמודות (Pink ---- no, blue) בקיצור אני היא בללל (או ליתר דיוק: ברית.) ברית.

angel of Death

New member
יש אפשרות.... (המשך)

אם מליתי את השאלפון שום ויצאתי זאת מהיפייפיה הנרדמת ואחר כך יצאתי מג מהרקולס!!!

As I Am

New member
I´m Jasmine! (?!) ../images/Emo103.gif

ארר? אמרו לי גם להכנס לאיזה כתובת שם... אבל זה לא עולה אצלי. אניוואי - נסיכה אני בכל אופן לא
הנה מה שכתבו לי - You are one of the first Disney princesses to stand up for her rights as a woman. While you may NOT be a prize to be won, you are still quite the hottie, especially in that red harem girl outfit. Even when things may not seem the best at home, try to remember that running away from your problems solves little. You are easily tricked and manipulated, both by your enemies and people who love you. You have a special fondness for tigers. וואטאבר... :/

למעלה