להגיע למסכנה.

mr love2

New member
להגיע למסכנה.

אם לצאת או לפתח רומן עם אישה נשואה או גרושה יותר טוב מאשר בחורה רווקה? מה הייתם מעדיפים?

לא זו ולא זו

הוא בדילמה האם לפתח רומן אם גרושה, נשואה, או מסכנה... יש לו שלוש אופציות.

לאיאלית

New member
חה חה כחול ../images/Emo6.gif אפילו בטווח הודעות

של 14 שעות אתה כל כך מצחיק

mr love2

New member
טוב לא הבהרתי את עצמי נכון

אני סה"כ האמרתי מה יותר טוב, להיות עם אישה גרושה או נשואה או רווקה?

mr love2

New member
אני כבר לא יודע

אני מאד נהנה עם גרושות ונשואות מאשר עם רווקות.

ביחאאאאאאאת לכולן אותו דבר.....

פועם וצורך.... ממליצה לך ללכת על הרגש ייענו תחושת הבטן, כי בלי רגש מה זה שווה

אתה באמת חושב שזה מה שחשוב?

אם היא רווקה, גרושה או נשואה??? אולי תסתכל על ה"אדם" שבתוכה? מיהי? מהי? האם היא "עושה לך את זה"? זה הרבה יותר חשוב מהסטטוס!

mr love2

New member
חשבתי מכל הבנות שהייתי איתן

למה להיות עם בחורה רווקה היא ישר מפתחת ציפיות ורוצה להכניס אותך לחופה יש לה המון דרישות לא שלי אין אבל כרגע אני עסוק מכל הכיוונים(שתי עבודות,ולימודי אוניברסיטה). אז ככה שאין לי זמן לכאבי ראש. לעומת זאת נשואה או גרושה יש להן את הזמן שלהן, הן לא ממהרות לאף מקום. דרישות מינימאליות.ובעלות נסיון חיים רצת יותר מרווקה צעירה.

נכון שעם רוקה או גרושה יותר נוח אבל

עדיף מישהי נשואה כי יש לה להפסיד מה שיש לך להפסיד ולא יהיו לך "סרטים"... או במקרה הטוב למצוא גרושה רוויה שאינה מחפשת מחויבות...

Love To love u

New member
זה משנה רק אם מכוונים את הלב

וכאחת שמגיעה לקשרים שלה עם רגש לנל אין חשיבות

mr love2

New member
יש חשיבות

זה לא אומר שאני נטול רגשות, הכוונה שלי היתה אחרת,התכוונתי על אורך הקשרים טיבם איכותם והדרישות כלפי אחד השני.

Love To love u

New member
סליחה אבל עדיין לא מוצאת קשר..

אני כנראה רואה ת'דברים אחרת אה שניה חשבתי שוב קשר עם רווק/גרוש? יש יותר אפשרויות וזה אחלה לא יודעת למה יש נטיה לראות שחור ולהרגיש מאויימים מאנשים פנויים אין מצב שארגיש בו מאויימת בקשר כזה [לא אני בכולופן] איכותי? איכות הקשר לא קשורה בכלל במצב המשפחתי 'שלו/ה' לדעתי. דרישות? מעדיפה לומר הבנות כי זה שאני איתו והוא איתי לא מביא אותנו לצורך לדרוש ולהבנות אפשר להגיע כשאוהבים גם רווק וגם גרוש וההיפך.

למעלה